Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב יד 2 עם נתונים דומים למאזדה 3

YoelShr
שימו לב! השרשור הזה בן 860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

לפני חודש גנבו את המאזדה 3 היקרה שלי לאור יום (אקטיב 2.0, 2015). אז מאחר ונקרע לי הלב וגם הכיס כי הביטוח החזיר לי רק 50 אלף, אני מחפש רכב הרבה פחות גניב עם נתונים קרובים לאלו של מאזדה 3.

חשוב לי מאוד האמינות, הכוח של המנוע, ההתנהגות ואחיזת הכביש. עדיפות לרכב יפני אבל אם יש אמריקאית מומלצת, אשמח לשמוע.

מגבלת מחיר- עד 70K.

שמעתי חוות דעת טובה על הונדה סיוויק אבל קראתי שהיא מאוד נמוכה. נמוכה יותר ממאזדה 3 החדשה?  זה כל כך קריטי?

תודה רבה לכל העוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לא קשורה - אם אפשר לשאול.

למה הביטוח החזיר לך רק 50K ?  הרי המחירון שלה הוא סביב ה58K ..

או שאתה מתכוון בניכוי השתתפות עצמית של הביטוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיוויק יש את 1.8L עם ה-ivtec מנוע מאוד אמין אם מצב של חיסכון בדלק. תיבת הילוכים מאסיבית.

קצת צפוף תא המנוע ומקשה על מכונאים להגיע למקומות מסויימים אבל לא אמורות להיות תקלות בכל מקרה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.12.2021 בשעה 23:30, Matan1515 כתב:

שאלה לא קשורה - אם אפשר לשאול.

למה הביטוח החזיר לך רק 50K ?  הרי המחירון שלה הוא סביב ה58K ..

או שאתה מתכוון בניכוי השתתפות עצמית של הביטוח

שאלה מצויינת, אפילו הביטוח שלי לא יודע למה והדבר בבירור כבר שבוע... יכול לעדכן אותך כשתהיה תשובה אם אתה ממש סקרן :)

לפני 15 שעות, dorban5 כתב:

לסיוויק יש את 1.8L עם ה-ivtec מנוע מאוד אמין אם מצב של חיסכון בדלק. תיבת הילוכים מאסיבית.

קצת צפוף תא המנוע ומקשה על מכונאים להגיע למקומות מסויימים אבל לא אמורות להיות תקלות בכל מקרה.

רשמתי לי. תודה רבה! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בעל מאזדה 3 מאותו שנתון ואשמח לדעת למה קיבלת מחיר נמוך מחברת מחברת הביטוח.
ולגבי שאלתך אני התלבטתי בין ה MAZDA 3 SPIRIT 2015  לבין ההונדה סיוויק אותו שנתון והחלטתי ללכת על המאזדה כי היא הייתה לי יותר חזקה,יציבה וגם יותר מרשימה יותר ( פה אני משוחד :) ), אבל גם ההונדה סיוויק לא רעה בכלל.

• רעיון טוב! 1

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.12.2021 בשעה 00:50, YoelShr כתב:

שאלה מצויינת, אפילו הביטוח שלי לא יודע למה והדבר בבירור כבר שבוע... יכול לעדכן אותך כשתהיה תשובה אם אתה ממש סקרן :)

רשמתי לי. תודה רבה! :)

אני אשמח לעדכון.. כי המחירון של הרכב הזה הוא הוא 58-60K לא זוכר בדיוק..

ידוע שהרכב הזה הוא מאוד גניב! ולכן אשמח לעדכון ממך..

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.12.2021 בשעה 18:28, Tom777 כתב:

אני גם בעל מאזדה 3 מאותו שנתון ואשמח לדעת למה קיבלת מחיר נמוך מחברת מחברת הביטוח.
ולגבי שאלתך אני התלבטתי בין ה MAZDA 3 SPIRIT 2015  לבין ההונדה סיוויק אותו שנתון והחלטתי ללכת על המאזדה כי היא הייתה לי יותר חזקה,יציבה וגם יותר מרשימה יותר ( פה אני משוחד :) ), אבל גם ההונדה סיוויק לא רעה בכלל.

אז פשוט אעדכן כאן בתגובות כשתהיה לי תשובה מהביטוח.

חחח אני לא פחות משוחד. אחרי המאזדה הזאת כל רכב (כזה שאני יכול לממן בלי למכור כליה ואונת כבד) נשמע לי לא משהו. אבל לא יכול להביא עוד מאזדה למה ירימו לי גם אותה :(

לפני 8 שעות, roy007 כתב:

באיזה חברת ביטוח מדובר אם אפשר לשאול?

הפניקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, YoelShr כתב:

אז פשוט אעדכן כאן בתגובות כשתהיה לי תשובה מהביטוח.

חחח אני לא פחות משוחד. אחרי המאזדה הזאת כל רכב (כזה שאני יכול לממן בלי למכור כליה ואונת כבד) נשמע לי לא משהו. אבל לא יכול להביא עוד מאזדה למה ירימו לי גם אותה :(

הפניקס.

לא מאשים אותך בכלום אבל זה פשוט מדהים שבן אדם במדינת ישראל לא רוצה לקנות את המכונית האהובה עליו כי הוא גניב..

מדינת ישראל 2021 פשוט בדיחה.

מאיפה גנבו לך אותה? חנית במקום בעייתי?

• אהבתי 1

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Tom777 כתב:

לא מאשים אותך בכלום אבל זה פשוט מדהים שבן אדם במדינת ישראל לא רוצה לקנות את המכונית האהובה עליו כי הוא גניב..

מדינת ישראל 2021 פשוט בדיחה.

מאיפה גנבו לך אותה? חנית במקום בעייתי?

חניתי בחנייה של הבניין. חנייה ציבורית. באתי לצאת לעבודה בצהריים ואין רכב (הייתה בחנייה כל הבוקר). 7 שנים היא חנתה שם בשקט...

ממש בדיחה. במשטרה לא הזיזו אפילו אצבע ובטח סגרו את התיק ביום למחרת. על כל מקרה גנבה אחד שהם "תופסים" ומשחררים את הגנבים, הם מעלימים עין מ 10 גניבות רכב.

לפני 19 שעות, roy007 כתב:

אני בדיוק מחפש לברוח מהם חחח

וואלה אם הם מרשים לעצמם להוריד 8000 שקל ממחירון של רכב מבלי לפרט בכלל לבעלים של הרכב למה הורידו לו סכום כזה, תברח. למרות שאנחנו בישראל וכל החברות אותו הדבר בטח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.12.2021 בשעה 08:53, dorban5 כתב:

תשמע במקרה אני בעלים של סיוויק האצבק כבר שנתיים,  אומנם 2013 אבל עד אמצע 2017 זה אותו רכב חוץ מכמה שינויים קוסמטים.

הרכב בגדול אחלה 

אבל לדעתי המאזדה 3 ספיריט כמה רמות מעל.. אולי אני סתם חושב שהדשא של השכן ירוק יותר ואולי לא.

מבחינת איבזור בהונדה לא כ"כ השקיעו..

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Matan1515 כתב:

תשמע במקרה אני בעלים של סיוויק האצבק כבר שנתיים,  אומנם 2013 אבל עד אמצע 2017 זה אותו רכב חוץ מכמה שינויים קוסמטים.

הרכב בגדול אחלה 

אבל לדעתי המאזדה 3 ספיריט כמה רמות מעל.. אולי אני סתם חושב שהדשא של השכן ירוק יותר ואולי לא.

מבחינת איבזור בהונדה לא כ"כ השקיעו..

כתבתי כמה תגובות מעליך בדיוק את זה, כשאתה נוהג ב 2 הרכבים אחד אחרי השני ללא ספק מרגישים בהבדל לטובת המאזדה 3 ספיריט.

יותר חזקה,כיפית,מאובזרת גם.

פשוט רמה אחת מעל.

• אהבתי 1

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...