Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השגת לוחית רישוי בלבד מספקת לתביעה?

שימו לב! השרשור הזה בן 863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

לשמחתי אני בן 24 ולא נתקלתי בתאונה כזאת או אחרת

אך חשבתי לסיטואציה שנתקלתי אצל אנשים אחרים.

אם נניח מכונית / אופנוע

מתנגשים ברכב שלי ברמה אפילו זניחה

מספיק שפגע לי במראה / בפגאז 

ונניח הם נסעו ולא התייחסו לפגיעה

האם מספיק רק לוחית הרישוי להגשת תביעה וכדומה? 

עד כמה שידוע לי על מנת להגיש תביעה צריך פרטים כגון: תעודת זהות,רישיון נהיגה,רישיון רכב,ופרטי ביטוח של הרכב הפוגע

השאלה מה עושים במצב שציינתי

אם לוחית רישוי בלבד יכולה לעזור

שואל מתוך סקרנות

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מסיבה זו יש לוחיות זיהוי. אם נפגעת בתאונה הרי שחובה עליך ועל נהג הרכב האחר להחליף פרטים, הכל מפורט בפרק הרביעי לתקנות התעבורה. אם הנהג האחר השתמט מחובתו תוכל לקבל את פרטי בעל הרכב אם תגיש תלונה במשטרה. כמובן שכדי לתבוע אותו תצטרך הוכחה שאכן הוא הפוגע - למשל צילומים ממצלמת דרך או עדות של עד ראיה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, lior00 כתב:

עד כמה שידוע לי על מנת להגיש תביעה צריך פרטים כגון: תעודת זהות,רישיון נהיגה,רישיון רכב,ופרטי ביטוח של הרכב הפוגע

אתה לא תובע לוחית רישוי, אתה תובע אדם. אדם מזוהה לפי ת.ז., וכדי למסור תביעה צריך גם כתובת. את כל אלה, כמו שנכתב, אתה מקבל מהמשטרה לאחר הגשת תלונה רשמית. המשטרה לא תוכל לספק לך פרטים על חברת הביטוח, יתכן והנהג הפוגע ישמח לתת לך פרטים כדי לצרף אותם לתביעה.

לפני 4 שעות, sperial כתב:

כדי לתבוע אותו תצטרך הוכחה שאכן הוא הפוגע

כדי לתבוע לא צריך להוכיח, ולא צריך מצלמות. לתבוע אפשר גם על פי עדות ראיה של התובע עצמו. לזכות, זה כבר סיפור אחר, (וגם זה אפשרי על בסיס עדות הקורבן בלבד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...