Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספורטאז חדש או ראב4 /פורסטר /cx5 מודל 2018 ?

nissimp
שימו לב! השרשור הזה בן 839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מתלבט בין רכישת ספורטאז חדש שנת 2022 (בנזין מנוע 2000) במחיר 149 אלף (מחיר מבצע כרגע בקיה, כנראה לפני שמביאים את הדגם החדש), 

לבין רכישת ראב4 או פורסטר או CX5 שנת 2018 במחירים סביב 130-140.

מצד אחד המחיר של הספורטאז מפתה, כי בעוד 10K מקבלים רכב חדש. 
מצד שני הרכבים האחרים נחשבים טובים יותר מבחינת צריכת דלק, ושמירת ערך

מה דעתכם? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שבדק , CX5 וספורטאג', השאר פשוט אין לי מושג, כן בדקתי ראב 4 אך הישן שאני מניח שלא רלוונטי כאן, בכל מקרה הספורטאג' והמאזדה עדיפים מבחינתי.

הCX5, עם מנוע 2.0 נוסע סבבה, אך אין מחץ, בכלל, יחסית ל3008 ולראב 4 הוא נחשב אף חלש, אך שוב, יש לו מספיק כח לשימוש יומיומי, מהנה, ונוח יחסית, יחסית כי היה לי קשה למצוא תנוחה שמתאימה לי עם הכסא, וגם לא היה 100%,

הספורטאג' היה לי מתאים יותר, כן אני לא טועה, הספורטאג' היה לי נוח יותר מהCX5 למרות שהוא נוקשה יותר, הכסא טוב מאוד.

דבר נוסף שמאוד מעצבן, זה שבCX5 אין TOUCH בנסיעה, יכול להיות שאפשר לבטל כמו המאזדות הישנות, לא יודע, צריך לבדוק, אך זה פשוט בלתי אפשרי להשתמש בזה תוך כדי נסיעה "בגלל שזה לא בטיחותי" איזה שטויות, כאילו אף פעם לא יהיה נוסע לידך שיוכל לכתוב, תסלחו לי מהנדסי מאזדה, אך יש להם שם איזה אדיוט בקודקוד שלא חושב 2 צעדים קדימה.

ואני כרגע בהתלבטות רצינית, לא יודע אם לקנות CX5 או פשוט ספורטאג' מוכר וטוב.

הבעיה בקניית ספורטאג' חדש עכשיו זה שיהיה מאוד קשה למכור אותו בעתיד לאור הדגם החדש שיגיע אוטוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרש של עשיריה או שתיים על חדש מול שנת 2018, לא חושב שיש פה הרבה מה לחשוב.

אגב, מאזדה CX-5 שנת 2022 יש באפס קילומטר ב161K.

לא רואה היגיון בלשלם 140 על אחת בת 4.

לגבי יהיה קשה או לא למכור בעתיד, על סמך העבר, הרכב סחיר היום גם בגרסאות קודמות שלו.

מעבר לזה, קשה לנבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.12.2021 בשעה 21:52, nissimp כתב:

אני מתלבט בין רכישת ספורטאז חדש שנת 2022 (בנזין מנוע 2000) במחיר 149 אלף (מחיר מבצע כרגע בקיה, כנראה לפני שמביאים את הדגם החדש), 

על ספורטאז' 2000 יש כרגע 5 אש"ח הנחה.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...