Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה מסכום כזה אני צריך להיפרד בשביל שיהיה לי גז במזגן?

אבנר טייל
שימו לב! השרשור הזה בן 841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אופל אדם הושקה ב 2012, בדקתי הרגע בויקיפדיה, נראה שהצליחה להתחמק מהתקנות החדשות שכנראה נכנסו ב 2013 או 2014. לא סגור על השנה לכן רשמתי את השנים בערך. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ישתף שתי תמונות מהאלטואים שלי. אחת 2012. שניה 2014.

הראשונה 2012 גז 134A.  השנייה הגז החדש.

שימו לב שבראשונה יש בקבוקון. בשנייה אין. גם צבע המכסים של הוונטילים שונה. גם המייבש היה בגודל שונה.

לי לקחו במוסך מורשה יבואן 250 שקל על מילוי גז. הייתה דליפה מהמעבה מזגן. בסוף החלפתי.

לפי גוגל יש מקומות שמוכרים מיכל גז 134A  מעל 900 שקל במחיר מבצע.

20211207_154449.jpg

20211207_154858.jpg

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאתי עכשיו ממוסך יונדאי המרכזי .

680 שח + מעמ  על יונדאי סנטהפה  2011?? 

הגיוני ??? 

זאת הצעת מחיר , עדיין לא אישרתי

עריכה אחרונה על ידי פוצינו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, פוצינו כתב:

מילוי גז בלבד ,  כמות 0.3  (אין לי מושג מה זה אומר)

סביר להניח שזה אומר 0.3 ק"ג, אצלי כתוב 250-290 גרם כמות מהגז היקר.

מחיפוש מהיר באיביי יש אופציה להזמין בסביבות 240 שקל כמות של כ340 גרם של הגז החדש פלוס צינור מילוי עם שעון.

מעניין כמה מסובך לבצע את העבודה לבד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי דין ודברים עם המוסך הסכימו להנחה , יצא ~450 ש"ח וזה כן כולל את המע"מ והעבודה .

י

הגז הוא L134a

משהוא מוזר , בקבלה לפני ההנחה , רשום "מיכל גז למזגן 13.6ק"ג"  עולה 2265ש"ח  והחיוב היה 0.3  כלומר חייבו אותי ב 679 לפני ההנחה .
כאילו מילאו לי 4 ק"ג גז  ???

אם  "כמות" אמור להיות 0.3ק"ג  כמו שנכתב מעל , אז היו צריכים לחייב אותי 50ש"ח  בלבד !

לא כולל מע"מ

יש חנות חלפים באחד המושבים שמוכרת את אותו בלון גז של 13.6ק"ג  במחיר 937 ש"ח ,  וזה כולל מע"מ . (0.3ק"ג = 20.7ש"ח )

יש לי הרגשה שעובדים עלינו ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, זו לא חשבונות תקינה לדעתי. 

כמות הגז במערכת היא משהו כמו 600-650 גרם, המילוי בפועל פחות כי המערכת לא הייתה ריקה אבל נגיד 650. אז אמורים לחייב מחיר של בלון 13.6 קילו חלקי 20 בערך ועל זה להוסיף שעות עבודה, נגיד 0.5 או 0.3 שעות עבודה. 

כנראה מטעמי נוחות הוציאו ככה. 

רשמתי בהתחלה, אם זה רק מילוי גז בלי שום דבר אחר, היית יכול למלא אצל מזגניסט כללי במחיר יותר נמוך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקנה

תשתמש באתר "גלגלים"

ההצעות יגיעו אליך תצטרך רק לבחור

מחירים  למילוי גז החל מ100 ש"ח לגז R134A

בחודש שעבר מילאו אצלי באמצעות מכונת מיחזור בסביבות 300 גרם(מתוך 530 במערכת) הכמות המדויקת שהיתה חסרה

שילמתי 120 כולל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה בלון ותמלא לבד... לא מסובך.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...