Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש סופר מיני יד2 או ראשונה תקציב מקורי 60

KipodYam
שימו לב! השרשור הזה בן 871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלכה לנו הסטיישן הקוריאנית, היה רכב שני. הציעו לנו למכור לסוחר. נמכרה.

עכשיו צריך למצוא זריז רכב אחר.

ממש לא תכננו להחליף. לדעתי תוך שנתיים בקושי מישהו יקנה מנוע בעירה פנימית.

זה רכב שני, בדכ לא מסיע יותר מילד אחד. נסיעה של 30 קמ לכיוון, כביש מהיר ופתוח. נוסעים מהר ובנחת. לפעמים הרכב עושה רק 3 נסיעות כאלה בשבוע. בסופש הרכב ליסינג נוסע.

מחפשים סופר מיני. אם אין אז משפחתית.

נראה לי מוזר לנסוע ברכב מיני. אנחנו 1.75 ומעלה.

יש הצעה מסוכנות ליסינג מרכזית של 68 לקיה פורטה סוף 2018 יד ראשונה ליסינג. מובילאיי. מיזוג לאחור שזה נחמד. צבע שחור שזה לא טוב. אמור להגיע עוד שבוע. עד אז מחפש משהו קטן יותר.

השוק הזוי.

אני שוקל כן לבדוק אולי סופר מיני חדשה, האישה די נגד להוציא סכום כזה.

אני נגד לשים 70 + על סופר מיני בת 4-5 תכף. נניח קיה ריו  /יונדאי i20 /מאזדה2, מחירים הזויים.

רעיונות? ל208 אני כרגע לא מתקרב. אולי דיזל. היתה לי C4 שנמכרה לחבר פורום ומדווח על צריכת שמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוכן להמר שוב על psa והמנוע 1.2 אני בטוח שבתקציב הזה תוכל למצוא רכב שהגיע עם רצועת תזמון חדשה (להבנתי הכל מסוף 2017) שעל פי מה שרשום כאן בפורום אמור להיות יותר סביר מהדור הראשון. 

*אני מנפגעי הסיפור הזה ובאופן אישי לא נוגע יותר ברכב שהוא לא יפני/קוראני עם מוניטין אמינות מוכח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאתה יכול לבדוק רכבים כמו c3 עם רצועה חדשה, תקבל רכב נח, זריז, מאובזר.

מזדה 2 גם אופציה טובה במיוחד ברמת אבזור הבכירה pure white, אמנם ללא טורבו אל נחשבת לזריזה.

איביזה אופציה מרווחת יותר, גם כן זריזה, כדאי לחפש ברמת אבזור סטייל.

הגיר יכול להיות נקודת חולשה מבחינת אמינות לאורך השנים.

הונדה גאז חסכונית ואמינה, אך תהיה חלשה ורועשת יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, KipodYam כתב:

לדעתי תוך שנתיים בקושי מישהו יקנה מנוע בעירה פנימית.

לדעתי ממש לא. 

בתרחיש הכי אופטימי(לפני שהמדינה תמצא דרך להוציא מס דלק מבלעי הרכבים החשמליים) אמורים לעלות 250 אלף רכבים חשמליים עד 2025, זה מתוך סביב ה-1.2 מיליון רכבים חדשים שיעלו על הכביש באותה תקופה(מהווה 20 אחוז) 

אל דאגה, מנוע הבנזין לא הולך לשום מקום בשנים הקרובות. לא במדינת "מסחטת הנהגים" בכול אופן. 

ולגופו של עניין , במקומך, או שהייתי יורד ממש בתקציב וקונה משהו בסביב ה-20-30 אלף או קונה מאזדה 2 מ-0 קילומטר. כמו שהראתי חישוב בשרשור המקביל על מחירי הרכבים, אין שום הגיון בקנית רכב בן 3-4-5 במחירים ההזויים שיש היום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק ניסאן אלמרה 2016 אפשר להוציא אחת כזאת עם קילומטרג' נמוך ב-35Kש"ח.

מנוע וגיר וותיקים מאוד אין בעיות ידועות.

עריכה אחרונה על ידי dorban5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה גאז - זה זהב? מה יש ברכב הזה?

נראה שגם סוכנויות מכובדות מחזיקות עכשיו רכבים שפעם לא היו נכנסות פנימה אלא הולכות לסוחר אחר.

אני מנסה לשכנע אצ הגברת לשים כסף על מאזדה 2 חדשה או 0 קמ. אומרת שכל דפיקת דלת תעצבן אותה ברכב חדש. יש בזה משהו כי אצלה בעבודה זה ג'ונג'ל ומכסחים שם דלתות וגם פגושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות טובה, צריכת דלק, מרווח ובעיקר תדמית מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוח סליקה - קצת להבין מה הולך אם אתקל באמת ברכב טוב.

רכב מספר 1 -

לקחתי לנסיעת מבחן סופר מיני, היה כמו קולות מעיכה כאלה מאחורה, במהירות נמוכה, בסיבוב. מדי פעם קררר כזה.

חשבתי שזה מדף אחורי שבור. שמתי אותו בצד. הקולות המשיכו.
המוכר מתחייב על שלדה ומנוע וגיר. כל השאר בעיה שלי. מנסה להבין מה הסיפור של זה. רעיונות?

לא יודע אם להתקדם עם הרכב או לא. צריך לקחת למוסך נורמלי שיודע לאבחן דברים כאלה.

היה נראה שהגלגל רזרוויבי יושב בסדר. זה היה נשמע כמו קול של בולם נניח, משהו חיצוני, מאשר משהו פנימי. קצת מזכיר צליל של לנסוע עם בלם יד מורם אבל לא בדיוק.

רכב מספר 1 - הרכב מ2016 היה בליסינג, ביטוח הופעל רק ב2018, כלומר לא ניתן לדעת מה היה בין 2016 ל 2018??

image.png.29bf052dabeae5322b0432ae8883f415.png

רכב מספר 2-

פה הרכב נקנה ב2016 מליסינג יד0

הבעיה היא אחרת - מה זה כל התביעות של נזק חלקי? הגישו תביעה לביטוח אבל שילמו לבד בסוף ולא הפעילו ביטוח?

ויש גם 12K שח נזק, לטענת המוכר על פחחות דלת וכנף. נשמע קצת הרבה לשריטת חניה, לא?

אומר שהביטוח ניפח מחירים.

image.png.c41d21c70d20ee611ae75714292e4e34.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב בתקופת ליסינג לא יופיע בדוח סליקה.

לרכב השני יש דוח שמאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...