Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו גרנד טור 2018 דיזל

Leklerk
שימו לב! השרשור הזה בן 867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים. מתלבט לקחת רנו גרנד טור דיזל 1.5 רובוטי שנת 2018. רכב עם 96.000 ק"מ עם הסטוריית טיפולים מלאה ורכב שמור מכנית למרות שרכב מהשכרה. לפי נסיעת מבחן - נוסע חלק ומעביר הילוכים בלי שהרגשתי בכלל.

עכדיו שאלה עיקרית.

איך אני יכול לדעת איזה קלאץ בגיר רטוב או יבש? 

מה מצפה לי בהנחה שאני יודע להשתמש נכון בגיר רובוטי (נוהג שנים על dq200 ואוהב אותו)

מבקש תשובות של אנשים שיש להם ניסיון עם רכב הזה בלבד.

אני לא מאמין בסטיגמה של רנו לא יוצאת ממוסך ושובר סטראוטיפים.

רב תודות

Ford Focus mk2 2009 1.6 trend ז"ל

סקודה אוקטביה 1.2 TSI DGS7 שנת 2012 אלגנס wife mode

פורד פוקוס 2007 chia 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגיר הרטוב יש שבעה הילוכים בעוד ליבש היו רק שישה. 

הייתה לאבא שלי מגאן דיזל מ2015 עם הגיר היבש ועכשיו יש לו מגאן סטיישן מ2020 עם כ50 אלף ק"מ עם הגיר הרטוב ועד כה אין בעיות. 

הייתי מברר כמה אמורה לעלות החלפת קלאצ'ים ליתר בטחון. 

במקרה של המולטימדיה, המולטימדיה הבסיסית עדיפה, זו עם המסך הגדול מאוד מסורבלת.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע והגיר הזה נמצא בהמון מוניות שנוסעות על הכביש ועד כה לא נראה שיש בעיות גדולות.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...