Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אתם גולשים בבית על קו האינטרנט של הטלפון?

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמוש האינטרנט שלי הוא בעיקר נטפליקס וגלישה באתרים (קארספורם...).

מדיי פעם מוריד סרטים/סדרות דרך טורנטים, לא בכמות גדולה.

האם יש כאן מישהו שגולש בבית ע"י שיתוף האינטרנט בטלפון?

הקו יציב? (תלוי חברה?)

הטלפון מתחמם?

הערות/הארות?

האמור לעיל בגלל שאני שוקל להפרד מהטריפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Ron Poh כתב:

האם יש כאן מישהו שגולש בבית ע"י שיתוף האינטרנט בטלפון?

כן.

קארספורום כמובן שאין שום בעיה ובגדול אני לא חושב שיש איזושהי פעולה שאי אפשר לבצע באמצעות נקודה חמה.

נטפליקס אני לא רואה, אבל אם אתה צופה הרבה ייתכן שזה יוכל לגמור לך את חבילת הגלישה.

הרבה זמן לא השתמשתי באופן קבוע באינטרנט 'רגיל', אז אני לא יודע עד כמה הבדל המהירות משמעותי ומן הסתם זה תלוי בתשתית הסלולרית באזור שלך והעומס וכו' (שלא לדבר על דור 5).

כמובן שיכולות להיות נקודות בתוך הבית שבהן הקליטה פחות טובה. לכן הטלפון צריך להיות במקום בבית עם קליטה סלולרית טובה והמחשב במרחק סביר ממנו (רדיוס של 5-10 מטר. אם יש דברים משמעותיים שחוסמים או מפריעים לגלים לזרום אז פחות).

לפני כשעה, Ron Poh כתב:

הקו יציב? (תלוי חברה?)

כן, למעט ניתוקים לכמה רגעים לעיתים רחוקות שעדיין לא ברור לי ממה נובעים.

לפני כשעה, Ron Poh כתב:

הטלפון מתחמם?

זה כנראה תלוי מכשיר, אבל אצלי בשימוש סטנדרטי לא, בשימוש כבד (כמו הורדות) כן. 

אבל מה יותר פשוט מלנסות כמה ימים להתנהל רק עם נקודה חמה ולראות איך זה ואז להחליט?

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר מעל לשנתיים גולש באינטרנט סלולרי. לקראת סיום חבילה המהירות זוחלת אבל זו שיטה טובה מבלי להיות תלוי בתשתית פיזית קווית. 

לפני 3 שעות, Ron Poh כתב:

הטלפון מתחמם?

הטלפון ייעודי עבור אינטרנט

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי את זה כמעט במשך שנה, בדירה ששומשה כגשר לפני החזרה לכפר,

1- קודם תבדוק שיש לך חיבור 4G זמין בחדר, ואם יש לך 4G+ זה כמובן + גדול (דו משמעי :).

2- תקנה את החבילה הכי גדולה שיש, לי למשל יש 250GB ב29 שקל דרך WI4G

3- תוודא מדי פעם שהסוללה של הטלפון לא נגמרת. וזהוא. 

**לא חושב שבשימוש סביר תוכל לגמור את כל ה 250. אחלה עסקה לאינטרנט ממש זול ונגיש

• אהבתי 1

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Ron Poh כתב:

הקו יציב? (תלוי חברה?)

קו יציב או חברה זה כבר תלוי במיקומך ומיקום האנטנה

חברה we4g

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב עכשיו נזכרתי בטיפ שיכול להיות ממש מעולה ויחסוך מהסלולארי שלך עבודה מאומצת ובלאי.

חפש טלפון חכם ישן בבית או של חברים, תקנה לו שים לגלישה בלבד, חבר אותו למטען קיר, ותשכח ממנו.

• אהבתי 1

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, omar87 כתב:

אגב עכשיו נזכרתי בטיפ שיכול להיות ממש מעולה ויחסוך מהסלולארי שלך עבודה מאומצת ובלאי.

חפש טלפון חכם ישן בבית או של חברים, תקנה לו שים לגלישה בלבד, חבר אותו למטען קיר, ותשכח ממנו.

ועל הדרך לעדכן גירסה

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למגיבים

אני כרגע עם הוטמובייל, הטלפון מחובר על lte.

חיבור יציב וחזק.

חיברתי את הטלויזיה לרשת דרך הטלפון ונעקוב אחרי צריכת הנתונים.

דרך אגב, גם הצפייה דרך dvb-t2 המובנה בטלוזיה טוב מאוד. אם כי מעניין לראות איך זה יעבוד כאשר מזג האוויר יהיה סוער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, omar87 כתב:

לא יותר פשוט לקנות נטסטייק?

וזה לא נראה לי ביטחותי להשאיר פלאפון בחשמל יום ולילה

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או ראוטר סלולרי (עולה סביב 400 ש"ח).

אבל לדעתי אינטרנט סלולרי זה רק אם אין לך תשתית קווית בבית, אחרת זה סתם איטי ומתסכל.

אין לך אלטרנטיבה אחרת לטריפל ימשו"ז?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך תחליף לטריפל.

בשלוש שנים האחרונות, לא זוכר שאי פעם הוצאתי שיחה דרך הטלפון הקווי, שיחות נכנסות אולי 2-3 וגם זה הטרדות.

בטלויזיה אני מסתכל רק בערוץ 12, לא ערוצי סרטים או כל ערוץ אחר.

אז נשארנו רק עם אינטרנט.

ורק עבור אינטנרנט סתם מתסכל לשלם שתי מאות שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

200ש"ח לאינטרנט? מה הדרישוץ שלך.

ולעניין השרשור - לפני מספר שנים השתמשתי במודם סלולרי של פרטנר לצרכי הרשת הביתית. חבילת 500+50 ג"ב, שהיתה הסטנדרד שלהם, הספיקה עד שהבן הצעיר השתחרר מהצבא.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש לי מודם סלולרי ברכב עם קו נפרד, הבעיה שבאיזור שלי ה- 4G לא יציב ויש בעיות קליטה.

ניסיתי להשתמש בו כמקור אינטרנט למחשב, כמעט בלתי אפשרי בגלל מהירות הגלישה הנמוכה שמתקבלת באיזור.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי, אם מדובר בצורך קל כמו מחשב בודד או כמה מכשירים אלחוטיים עם תעבורה שהיא בעיקרה  טקסט זה אולי יספיק.

לצרכים אחרים, יותר משתמשים, תעבורת מדיה גבוהה (כמה משתמשים שמזרימים בו זמנית) צריך רשת קווית, שהיא כמעט תמיד תהיה יציבה יותר ולרוב מהירה יותר.

אם אני לא טועה לנק' חמה של טלפון יש גם מגבלה של כמות משתמשים מקסימלית שיכולים להתחבר בו זמנית.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...