Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורמולה 1- מה יקרה אם פרז יכנס ״בטעות״ בהמילטון ויוציא אותו מהמירוץ?

עידן.
שימו לב! השרשור הזה בן 648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לרדבול יש אפשרות להבטיח כמעט לחלוטין את האליפות של ורסטפן כבר בראשון הקרוב באמצעות עבירה טקטית. השאלה בכותרת- אם פרז יוציא את המילטון מהמירוץ, האם ורסטפן יענש גם הוא?

עריכה אחרונה על ידי עידן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא חושב שהוא ייענש. אבל רד בול יכולים לקבל עונש רציני שיהרוס לכם את אליפות היצרנים, ואליפות היצרנים יותר חשובה לקבוצה מאשר אליפות הנהגים.

• רעיון טוב! 2

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קרה משהו כזה ב-dtm לאחרונה?

לא חושב שתהייה סיבה להעניש את וורסטפן, אבל זה יהרוס את הסבב לחלוטין.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם רצה קונספירציה ששומאכר יעשה את זה כדי לשמור על השיא של אבא שלו.

אם המילטון מתחיל בפול והביצועים נשארים זהים ביחס לרדבול יהיה קשה להכנס בו.

זו דרך מסריחה לקחת אליפות ואני מקווה מאוד שאף אחד לא רוצה מספיק את הטייטל כדי להפוך את הסבב למשהו מסריח.

חלק מלהיות בן אדם תחרותי זה לדעת להפסיד.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, Potato כתב:

גם רצה קונספירציה ששומאכר יעשה את זה כדי לשמור על השיא של אבא שלו.

אם המילטון מתחיל בפול והביצועים נשארים זהים ביחס לרדבול יהיה קשה להכנס בו.

זו דרך מסריחה לקחת אליפות ואני מקווה מאוד שאף אחד לא רוצה מספיק את הטייטל כדי להפוך את הסבב למשהו מסריח.

חלק מלהיות בן אדם תחרותי זה לדעת להפסיד.

שומאכר ? במקרה הכי טוב המיקום שלו בגריד יהיה P19 , איך בדיוק הוא יגיע להמילטון שסביר להניח יהיה פול או P2 ? 

בכל מקרה עונה טובה ומותחת, נראה שסוף סוף הדומיננטיות של מרצדס מתחילה להיסדק , רד בול עם המנועים של הונדה נותנים להם פייט רציני,

הרבה יצרנים שונים על הפודיום לאורך העונה , 2022 תהיה מעניינת עם פרישתה של הונדה מF1 ועם הרגולציות החדשות.

עריכה אחרונה על ידי FlicK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, עידן. כתב:

לרדבול יש אפשרות להבטיח כמעט לחלוטין את האליפות של ורסטפן כבר בראשון הקרוב באמצעות עבירה טקטית. השאלה בכותרת- אם פרז יוציא את המילטון מהמירוץ, האם ורסטפן יענש גם הוא?

רוב הסיכוי שאם דבר כזה יקרה (לא רואה את זה קורה) זה יבוצע בצורה אפורה ולכן לא יהיו עונשים, בטח לא משהו שימנע מורסטפן ניקוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רק משהו אחד להגיד בתגובה: "Valtteri, it's James". 

• מצחיק 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, FlicK כתב:

שומאכר ? במקרה הכי טוב המיקום שלו בגריד יהיה P19 , איך בדיוק הוא יגיע להמילטון שסביר להניח יהיה פול או P2 ? 

המילטון יעבור אותו בסיבוב...

לפני שעתיים, FlicK כתב:

בכל מקרה עונה טובה ומותחת, נראה שסוף סוף הדומיננטיות של מרצדס מתחילה להיסדק , רד בול עם המנועים של הונדה נותנים להם פייט רציני,

הרבה יצרנים שונים על הפודיום לאורך העונה , 2022 תהיה מעניינת עם פרישתה של הונדה מF1 ועם הרגולציות החדשות.

בהחלט,יותר מעניין אותי המידפילד מהקרב בין מקס ולואיסגם נהגים הרבה יותר נעימים-נוריס,לקלר,סאינס

• רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, Potato כתב:

המילטון יעבור אותו בסיבוב...

בהחלט,יותר מעניין אותי המידפילד מהקרב בין מקס ולואיסגם נהגים הרבה יותר נעימים-נוריס,לקלר,סאינס

במקרה כזה שומאכר יהיה תחת blue flag כך שהוא יצטרך לפנות לו את הדרך, מאוד קשה לי להאמין שהוא יכול להתנגש או לסחרר את לואיס ולגרום לכל זה להראות חלק מתאונה בלי כוונה. 

מצד שני להאס אין מה להפסיד. 

לנוריס הייתה הזדמנות ענקית לזכות בגרנד פרי של סוצ'י ובגלל חוסר ניסיון הוא פיסס אותה.

מקווה שדניאל יתאפס על עצמו בעונה הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, FlicK כתב:

לנוריס הייתה הזדמנות ענקית לזכות בגרנד פרי של סוצ'י ובגלל חוסר ניסיון הוא פיסס אותה.

זו לא היתה החלטה קבוצתית להישאר על סליקס? 

נראה לי שדווקא הצוות של מקלארן היה זה שזלזל בתחזית גשמים, לא לנדו.

עריכה אחרונה על ידי עידן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, עידן. כתב:

זו לא היתה החלטה קבוצתית להישאר על סליקס? 

נראה לי שדווקא הצוות של מקלארן היה זה שזלזל בתחזית גשמים, לא לנדו.

הם אשכרה שאלו אותו מה הוא חושב והאם לעבור לintermediate  או להישאר על סליקס , נתנו לו את ההחלטה.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, עידן. כתב:

לא לנדו.

Davog on Twitter: "Lando Norris so close to his 1st F1 victory. #RussianGP  #WTF1 https://t.co/wbOZ9mTEwJ" / Twitter

• מבאס 1
  • רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...