Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוגר תואר במדמ"ח ממכללה, לא מצליח למצוא עבודה ראשונה בתחום. לאן להמשיך מכאן בחיים ואיך?

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פוסט מקרוב משפחה שלי שהחלטתי לפרסם פה לפני בקשתו:

בגיל 29 סיימתי תואר במדמ"ח ממכללת די נכשלת בארץ.
אני לא אשקר הרמה הייתה מאוד נמוכה. כל הזמן העסיקו אותנו בכל מיני שטויות, גם במקצועות הפרקטיים.
הרמה של הקורסים ושל המרצים הייתה מאוד נמוכה. ולכן בפועל בזבזתי 3 שנים על ללמוד שטויות שלא עוזרות לי בכלל כיום בחיפוש עבודה.
התאמצתי מאוד ב3 שנים האלה כדי להגיע לממוצע גבוה, בדיעבד אני חושב שזאת הייתה טעות. 
אם אתם שואלים את עצמכם למה היה צריך להתאמץ אם הרמה הייתה פח, זה בגלל שהמרצים לא היו יצרתיים במיוחד,
וזה היה לגמרי הגיוני להעתיק מבחן מאוניברסיטה אחרת בו 50% מהשאלות על חומר שלא למדנו איתם לעולם.
אני מכיר כמה חברה שסיימו איתי בממוצע 60, שהעתיקו את כל הפרויקטים ואילתרו במועדי ב' ובמקום זה השקיעו את הזמן שלהם בפרויקטים אישיים ומצאו עבודה די מהר, עם שכר הרבה מתחת לממצוע אבל זה ללא ספק עדיף מכלום.

מאז שסיימתי את התואר כבר עברו כ5 חודשים ואני כבר לא יודע לאיפה לשלוח את הקו"ח. העברתי אותם לכל המכירים שלי, לכל מי שאני מכיר שעובד בתעשייה, לא הגעתי אפילו למצב שחוזרים אלי.
הרבה מאוד אנשים עברו על הקו"ח שלי, שיפרו, תיקנו ככה שאני לא חושב שזאת הבעיה.

ניסיתי את alljobs, את פייסבוק, לינקדין. הכל אותו דבר, במקרה הטוב אני מקבל מייל שאין להם משרה שמתאימה בשבילי במקרה הרע אני לא שומע מהם יותר לעולם.

הידע שרכשתי במהלך התואר מסתכם בJAVASCRIPT, JAVA וC ברמה סבירה.

אני לא בררני לגבי משרות, אני לא מחפש להיות מפתח על באינטל, אני מגיש גם למשרות של QA וכל מיני דברים בסגנון וזה עדיין לא מביא אותי לשום מקום.

כולם אומרים לי להמשיך לחפש בלינקדין אבל פשוט אין לי יותר לאיפה לשלוח קו"ח שם. תסלחו לי, אבל הדרישות לג'וניורים שם הן פשוט הנפצה, 2+ שנות ניסיון, בוגר אוניברסיטה בלבד ולא מכללה, 
תיק עבודות, ידע בכל הטכנולוגיות הכי חדשות ברמה מאוד גבוה. לא יודע, לי אישית זה לא נשמע הגיוני וסביר במשרת ג'וניור.

השורה התחתונה היא שאני לא יודע מה לעשות עכשיו, במהלך התואר חזרתי לגור אצל ההורים לאחר שהייתי בן אדם עצמאי עם עבודה מסודרת.
אני לא רואה את עצמי יושב עכשיו שנה על קורסים באינטרנט כדי לשפר את הידע שלי, וזה עוד יותר קשה שאני אפילו לא יודע במה להתמקד בגלל שאף אחד לא חוזר אלי משום משרה.
הכסף שחסכתי לתואר מתחיל להגמר, ההורים מתחילים ללחוץ שאני צריך לעזוב את הבית, ואני ממש מבין אותם אני תכף בן 30 ואני האחרון מאחי ששוב גר אצלהם.
אשמח לשמוע את דעתכם ועצתכם לגבי המצב בו אני נמצא בחיים.

עריכה אחרונה על ידי Alkash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל זה לא מקצוע של לא לשבת בערב וללמוד דברים ולהמשיך להתפתח.

במיוחד אם הוא רוצה עבודה ויגיע לראיון.

בנתיים עברו 5 חודשים - מה הוא כן עשה חוץ מלהגיד קוח על בליינד ? זה המון זמן להרים פרוייקטים , ללמוד עוד כמה נושאים וכו… עבודה לא תיפול עליו מהשמיים.

מה לגבי לדבר עם חברים לתואר לאיפה שהם מצאו עבודה שיעשו לו referral (חבר מביא חבר)?

תהייתי בודק גם תוכניות entry level כמו של צק פוינט לדוגמא.

בקיצר הבחור נשמע קצת שאנן , שיסיים את התואר ויזרקו עליו טסלות ולא משקיע.

בזמן הזה הוא צריך לעשות סלטות כדי להתקבל לעבודה (ולא qa)

• אהבתי 6
  • רעיון טוב! 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם ליביור ומעלה +1.

כשאשתי רצתה לעבור מפיתוח פרונט אנד לתחום הדאטה סיינס היא קרעה את התחת ימים שלמים כדי שזה יקרה.

היום היא כבר מנצלת את מסגרת העבודה כדי ללמוד ולהתפתח ולא את הזמן הפנוי שלה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באופן פעיל מגייס למשרות ג'וניור.

הדרישה לתואר מאוניברסיטה מוכרת היא מכוון, שכמו שציינת בעצמך, הרמה במכללות היא פח.

יש משרות אצלנו ואצל אחרים שלא דורשות ניסיון אבל יש מעט תקנים - הסיבה היא שעל כל סיניור 1 - אני יכול לקחת 3 ג'וניורים. כל עוד אני לא מצליח לגייס סיניורים, אני לא אגייס ג'וניורים. 

הדבר היחיד שיעזור לחבר שלך לצאת מהמצב הזה - הוא לפתח פרוייקט מאוד  רציני, לא משנה באיזה תחום, גרפיקה, משחקים, בניית אתרים, אפליקציות.

בנוסף לכך, קריטי, שהפרוייקט יהיה במרחק של קליק אחד. כלומר, אם זה אתר, אז חייב להיות קישור אליו שעובד, אם זה משהו אחר, אז וידאו ביוטיוב.

לא גיט, לא הוראות התקנה והרצה - שום דבר, קליק אחד.

קיבלתי בשבוע שעבר 50 קו"ח ולצערי רק 1 מהם עשה משהו שהיה שווה להתייחס אליו.

עריכה אחרונה על ידי snoop90
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוק הכי משמעותי שמקבלים אחרי הלימודים זה כמה מה שאתה לומד לא קשור למה שרץ בתעשייה.

והאשליה הכי גדולה היא שאתה חושב שאתה יודע לתכנת:

לפני 6 שעות, Alkash כתב:

מעטים מאוד מהמסיימים לימודים יודעים "באמת" לכתוב JAVA או C.

לפני 7 שעות, Alkash כתב:

מאז שסיימתי את התואר כבר עברו כ5 חודשים ואני כבר לא יודע לאיפה לשלוח את הקו"ח. העברתי אותם לכל המכירים שלי, לכל מי שאני מכיר שעובד בתעשייה, לא הגעתי אפילו למצב שחוזרים אלי.
הרבה מאוד אנשים עברו על הקו"ח שלי, שיפרו, תיקנו ככה שאני לא חושב שזאת הבעיה.

כלומר לא היית בשום ראיון ?

לפני 7 שעות, Alkash כתב:

כולם אומרים לי להמשיך לחפש בלינקדין אבל פשוט אין לי יותר לאיפה לשלוח קו"ח שם. תסלחו לי, אבל הדרישות לג'וניורים שם הן פשוט הנפצה, 2+ שנות ניסיון, בוגר אוניברסיטה בלבד ולא מכללה, 
תיק עבודות, ידע בכל הטכנולוגיות הכי חדשות ברמה מאוד גבוה. לא יודע, לי אישית זה לא נשמע הגיוני וסביר במשרת ג'וניור.

הדרישות שם הם בלוף, כל עוד כתוב  מתחת ל3 שנות ניסיון אתה יכול להגיש בלי חשש.

לפני 7 שעות, Alkash כתב:

אני לא רואה את עצמי יושב עכשיו שנה על קורסים באינטרנט כדי לשפר את הידע שלי, וזה עוד יותר קשה שאני אפילו לא יודע במה להתמקד בגלל שאף אחד לא חוזר אלי משום משרה.

לדעתי כאן הבעיה, כמו שליביו כתב - לא ככה העולם הזה עובד.

העולם הזה מתקדם קדימה בקצב אדיר, ואתה חייב לחיות לפחות ענף אחד מהעץ הזה. 

אתה צריך להתמקד במה שאתה אוהב ולא במה שהם צריכים.

לפני 7 שעות, Alkash כתב:

אני לא בררני לגבי משרות, אני לא מחפש להיות מפתח על באינטל, אני מגיש גם למשרות של QA וכל מיני דברים בסגנון וזה עדיין לא מביא אותי לשום מקום.

אז אל תיהיה בררני לגבי משרות - תחפש להיות מפתח על באינטל.

למה אתה נותן לאיזה HRית לקבוע לך לאיזה משרות אתה מתמיין ? 

קח לך איזה נישה (REALTIME,שרתים,אוטומציות,מחשוב ענן,מובייל) ותתעלם מהרעשים, שב על זה כמו עבודה ותלמד את זה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה מספר, הוא בחר מקצוע לא נכון. בצורת ההתנהלות הנוכחית (ללא המשך השקעה), אין לו סיכוי.

יש לי בחור בצוות, יש לו ידע, יש לו פוטנציאל, אבל עצלן.

חוץ ממה שהוא עושה במסגרת העבודה הוא לא משקיע גרם, וגם במסגרת העבודה, ב50% מהזמן הוא מחפש איפה לחתוך

מספר פעמים הסברתי לו שהוא צריך להשקיע, ללמוד ולהתפתח ולא הכל יכול להיות במסגרת שעות העבודה, הוא לא עשה עם זה כלום.

כמעט כל יום שהייתי חוזר (מאוחר) מהעבודה הייתי ממשיך לשבת עוד 1-3 שעות על המחשב לנסות לפתור תקלות, או ללמוד ולהבין משהו שלא הבנתי

פתרתי תקלות שלא חשבו בכלל שהם בכיוון שלי - בזכות ההשקעה שלי קיבלתי 2 קידומים תוך שנתיים, הראשון תוך 3 חודשים מתחילת העבודה.

אין סיכוי בעולם שזה היה קורה אם לא הייתי משקיע את הזמן שמעבר לשעות העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

phpclub לפי מה קבעת שהוא במקצוע הלא נכון?

עצלן? אולי לבחור חשובים יותר חיי המשפחה, הזמן הפנוי שלו וכו', ולא לטחון שעות בעבודה, ללמוד על חשבון הזמן הפנוי שלו דברים שקשורים לעבודה שלא בהכרח מעניינים אותו מחוץ לעבודה?

אני מניח שרוב האנשים שמדברים כמוך מצטערים על כך שהתנהלו ככה כי פספסו כל כך הרבה דברים שיכלו לעשות בזמן הפנוי שלהם.

האמת ככל שאני חושב על זה יותר אני נורא מזדהה עם הבחור שאתה מגדיר "עצלן", אומנם אני במקצוע אחר, אבל אני באמת לא משקיע גרם מחוץ לשעות העבודה.

אני אגיע אעשה את הכי טוב שלי במסגרת הזמן שאני נמצא בעבודה, אבל אין סיכוי שאעשה דברים של העבודה או בשביל העבודה מחוץ לשעות העבודה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, BloodFist כתב:

אולי לבחור חשובים יותר חיי המשפחה, הזמן הפנוי שלו וכו', ולא לטחון שעות בעבודה, ללמוד על חשבון הזמן הפנוי שלו דברים שקשורים לעבודה שלא בהכרח מעניינים אותו מחוץ לעבודה?

לא מדובר פה על בן 35 עם 3 ילדים...

בוגר טרי נמצא בנקודה בחיים שלו, שבה הוא אמור להשקיע את הזמן שלו בבניית הקריירה.

בטח אם הוא נתקל בקשיים במציאת עבודה.

אם הוא לא יכול להשקיע עכשיו בלהפוך את עצמו למועמד אטרקטיבי, אז יש הרבה משרות פנויות במלצרות.

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, BloodFist כתב:

phpclub לפי מה קבעת שהוא במקצוע הלא נכון?

עצלן? אולי לבחור חשובים יותר חיי המשפחה, הזמן הפנוי שלו וכו', ולא לטחון שעות בעבודה, ללמוד על חשבון הזמן הפנוי שלו דברים שקשורים לעבודה שלא בהכרח מעניינים אותו מחוץ לעבודה?

אני מניח שרוב האנשים שמדברים כמוך מצטערים על כך שהתנהלו ככה כי פספסו כל כך הרבה דברים שיכלו לעשות בזמן הפנוי שלהם.

האמת ככל שאני חושב על זה יותר אני נורא מזדהה עם הבחור שאתה מגדיר "עצלן", אומנם אני במקצוע אחר, אבל אני באמת לא משקיע גרם מחוץ לשעות העבודה.

אני אגיע אעשה את הכי טוב שלי במסגרת הזמן שאני נמצא בעבודה, אבל אין סיכוי שאעשה דברים של העבודה או בשביל העבודה מחוץ לשעות העבודה.

בכל תחום המחשבים, הדברים מתקדמים בקצב מסחרר, בתכנות, על אחת כמה וכמה. כל הזמן יוצאים טכנולוגיות חדשות, frameworks חדשים, גרסאות חדשות ופ'יצרים חדשים

מי שנמצא שם, צריך להיות עם היד על הדופק ולהתקדם. תוסיף לזה בוגר טרי, שאין לו כמעט ניסיון, ואז אומר שהוא לא יכול לשבת וללמוד ? אז איך הוא רוצה להתקדם ולהתקבל לעבודה ?

מי רוצה לשלם למישהו שלא רוצה להשקיע ? נגמר העידן שאנשים הולכים לעבודה במשך 35 שנה ועושים את אותה רוטינה פשוטה, במקצועות האלה צריכים להשקיע, והרבה. לכן, אם הוא לא בקטע של להשקיע, אם המקצוע לא מעניין אותו מספיק כדי שישב וילמד ויתקדם, הוא היה צריך למצוא לעצמו תחום אחר.

מדבריך נשמע שלא חשובים לי או למי שעושה את ההשקעה - חיי המשפחה והזמן הפנוי שלי. בהחלט חשוב לי, והיום אני בהחלט משקיע פחות כי היום אני נמצא במקום אחר שמאפשר לי את החופש שלי.

מצד שני, אני אוותר על שעתיים מול הטלויזיה כדי ללמוד איזה משהו חדש שמעניין אותי וגם אשב עוד שעה בבית על תקלה קריטית, כי מקום העבודה חשוב לי (הכוונה שבאמת המקום עבודה נתן לי כל כך הרבה וכשצריך הוא מקבל ממני חזרה)  וההתקדמות האישית שלי חשובה לי, הרבה יותר מאשר עוד שעה מול הטלויזיה.

** ספציפית לגבי הבחור מהצוות שדיברתי עליו, הוא רווק בלי ילדים, אם אני מצליח לעשות את זה עם 3 ילדים ולהגיע לעבודה ב 9 בבוקר, אין סיבה שהוא לא יצליח לעשות את זה כאשר יש לו 0 התחייביות משפחתיות, אין לו לפזר ילדים בגן, אין לו להלביש, להאכיל ולחתל ילדים וב 10 בבוקר הוא שולח לי הודעות שהוא מאחר ובסוף מגיע ב 11.

יש אנשים שלוקחים את העבודה שלהם ברצינות, ומגיעים למקומות. ויש אנשים שלוקחים את העבודה כעבודה, כך היא נראית וכך הם נראים.

עריכה אחרונה על ידי phpclub
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Alkash כתב:

אני מכיר כמה חברה שסיימו איתי בממוצע 60, שהעתיקו את כל הפרויקטים ואילתרו במועדי ב' ובמקום זה השקיעו את הזמן שלהם בפרויקטים אישיים ומצאו עבודה די מהר, עם שכר הרבה מתחת לממצוע אבל זה ללא ספק עדיף מכלום.

קודם כל לדבר עם החברים. לחפש דרכם.

דבר שני, אם בוגרי מכללת פח בממוצע 60 מצאו עבודה מהר ובוגר עם 90 לא מוצא, יכול להיות שיש בעיה באיך שאתה מתראיין (אם כבר מקבל זימון לראיון).

צריך להתכונן לראיונות. אולי למצוא מישהו מנוסה שיכול לראיין ולתת פידבק. להגיע לראיון מוכן גם מיקצועית וגם נפשית (ביטחון עצמי, שפת גוף וכו').

לפני 9 שעות, Alkash כתב:

אני לא רואה את עצמי יושב עכשיו שנה על קורסים באינטרנט כדי לשפר את הידע שלי

אין פתרונות קסם.

אם לא תשקיע עכשיו לא תמצא משרה.

תבחר תחום שמעניין אותך ושאתה חושב שאתה יכול להצליח בו ותתחיל ללמוד ברצינות, תגיע לרמה שיש לך מה להראות, קורסים שסיימת פרוייקטים שעשית.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Alkash כתב:

ומצאו עבודה די מהר, עם שכר הרבה מתחת לממצוע אבל זה ללא ספק עדיף מכלום.

לא כל המשרות נולדו שוות. בתחילת הדרך השכר צריך להוות שיקול משני לרמה המקצועית.

מאז שסיימתי את התואר כבר עברו כ5 חודשים ואני כבר לא יודע לאיפה לשלוח את הקו"ח. 

מעבר לשליחת קו"ח, מה עוד עשית?

שלושת השפות רלוונטיות בגדול למספר תחומים שונים אך לעיתים משיקים. הייתי מנסה להתפקס על אחת מהן ולומד לעומק בין עם קורסים מתקדמים (יודמי ושות'), פרויקטים קוד פתוח (להתייחס לזה כמו משרה מלאה, בנוסף לחיפוש עבודה) וכו'.

זה לא דבר טוב כל כך. עדיף להתמקד. אם אתה מעוניין להיות מפתח תוכנה, תתמקד בתפקידי פיתוח ולא QA.

תסלחו לי, אבל הדרישות לג'וניורים שם הן פשוט הנפצה, 2+ שנות ניסיון, בוגר אוניברסיטה בלבד ולא מכללה, 

סליחה אם אני אהיה מעט חצוף (אך זה לא אישי בשום אופן), אבל זה ממש לא רלוונטי מה נשמע לך הגיוני וסביר. אתה בעמדה לא סופר דופר מיטבית ואתה צריך לצאת ממנה. הייתי מתמקד באיך אתה הופך את עצמך למועמד המוביל ביותר מבין עשרות/מאות/אלפי בוגרים/חסרי ניסיון אחרים.

תבחר את התחום לפי רצון/עניין ולא לפי מי שחוזר אלייך. בנוסף, ב-5 חודשי חיפוש כן היה ניתן להכניס מספר קורסים ממקדים יותר כולל למידה איכותית לראיונות עבודה.

הכסף שחסכתי לתואר מתחיל להגמר, ההורים מתחילים ללחוץ שאני צריך לעזוב את הבית, ואני ממש מבין אותם אני תכף בן 30 ואני האחרון מאחי ששוב גר אצלהם.

נסה להכניס את הדברים למסגרת זמן. תגיע עם ההורים להסכמה שאתה משקיע עוד כ-X חודשים ללא עבודה על מנת להתמקצע כמה שיותר (קורסים, ראיונות וכו') ולמצוא עבודה רלוונטית. מצד אחד להיות שכיר במשרה מלאה יפגע לך ביכולת למצוא עבודה בתחום, מצד שני הדרישה של הורים שלך די לגיטימית.

לפני 5 שעות, Liviur כתב:

ויזרקו עליו טסלות ולא משקיע.

אה, עלייך זרקו את הטסלות של הבוקר? אצלנו מביאים טרי, ישר איך שיוצא.

לפני 3 שעות, Katom כתב:

השוק הכי משמעותי שמקבלים אחרי הלימודים זה כמה מה שאתה לומד לא קשור למה שרץ בתעשייה.

תלוי באיזה תחום ובאיזה תפקיד.

לפני 3 שעות, Katom כתב:

והאשליה הכי גדולה היא שאתה חושב שאתה יודע לתכנת:

מעטים מאוד מהמסיימים לימודים יודעים "באמת" לכתוב JAVA או C.

לאף אחד מהמחזור שלי לא היתה אשליה כזו. בטח לא כשהמרצים דאגו להכניס לנו טוב טוב לראש שבאונ' לא מלמדים פיתוח תוכנה או לקודד נכון.

לפני 3 שעות, Katom כתב:

העולם הזה מתקדם קדימה בקצב אדיר, ואתה חייב לחיות לפחות ענף אחד מהעץ הזה. 

אם אתה עובד במקום בו יש לך מה ללמוד, ואתה עובד משרה מלאה (++) אזי אתה כבר חי לפחות ענף אחד. 

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוב המשפחה שלך לא מעריך את עצמו ו/או את המכללה שלמד בה לא משנה כמה היא גרועה.

אם הוא מציין שהידע שהוא רכש במהלך התואר הוא שפות תכנות כאלה ואחרות ולא ידע של קורסי בסיס וקורסים מתקדמים (מבני נתונים, הפעלה, אלגוריתמים, מונחה עצמים וכו'.) כנראה הוא לא הבין למה הוא הלך למדמ"ח.

סינטקס של שפות תכנות אפשר ללמוד בסופ"ש.

מעבר לזה, אין לו מה להגיש למשרות QA, לא יקחו בוגר מדמ"ח לזה כי מן הסתם הוא over qualified גם אם הוא חושב שהוא לא, ויבוא יום, די מהר, שהוא יבין את זה ויעזוב.

לעניין, ממליץ על קורסים של בוגרים תארים ריאלים, למשל infinity labs שמתחייבים על עבודה בסוף הקורס.

השכר נע בין 10 ל- 15 בתום הקורס, מאמין שזה הסכומים שגם חברים שלו מרוויחים.

לרוב חבר'ה עם תואר שהוא לא מדמ"ח או הנדסאי תוכנה מגיעים לקורס, אבל שמעתי שזה קורס די איכותי שמלמד מעבר "ללתכנת" גם יסודות של מדמ"ח שציינתי בתחילת ההודעה.

בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי D_D
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב להקשיב לבחור הנ"ל https://www.youtube.com/c/JoshuaFluke1

עד כמה הוא טוב, אני לא יודע אבל בנושאים של עבודה, נשמע שהוא מבין דבר או שתיים.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...