Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למצלמות לבית עם אפליקציה לצפייה (מטפלת עם תינוק)

rolling_stony
שימו לב! השרשור הזה בן 850 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני משתמש בשיאומי הזאת ,

מסתובבת 360 וניתנת לתלייה בתיקרת. 

באפליקציה יש אפשרות לקבל התראות בעת שהתינוק בוכה, 

אבל אף פעם לא קיבלתי התראה כזאת. 

האפליקציה די נוחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת  שבעבר היו לי במשרדים מצלמות של שיאומי

זבל של מצלמה

ממשק חרא ועדיף שלא תצטרך לבנות על הסאונד שהיא מקליטה כי לא תשמע כלום, אלא אם כן המטפלת תצרח על הילדה ברמה שהשכנים ישמעו ויקראו לך.

לא להתקרב לכל ה 200-300 שקל האלה

עדיף תתרום את הכסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, shimta כתב:

אני משתמש בשיאומי הזאת ,

מסתובבת 360 וניתנת לתלייה בתיקרת. 

באפליקציה יש אפשרות לקבל התראות בעת שהתינוק בוכה, 

אבל אף פעם לא קיבלתי התראה כזאת. 

האפליקציה די נוחה.

קיבלתי את המצלמה הזאת לפני כשבוע, זבל טהור. אפליקציה נוראית. היכולת להתחבר למצלמה מרחוק עובדת ב50% מהמקרים, וגם כשמתחברת.כל הזמן מתנתקת ועם לאגים מזעזעיפ. איכות הצילום בסדר, לא לבנות על לשמוע סאונד ובכלל בכלל לא לבנות על פונקציית ה talkback שלא עובדת בכלל.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Transporter כתב:

האמת  שבעבר היו לי במשרדים מצלמות של שיאומי

זבל של מצלמה

יש לי סטרימר של שיאומי, 
שמתנהג ממש כמו שאתה מתאר - כשבא לו עובד מצויין, כשלא בא לו לא עובד.

יש המלצה למצלמה טובה, ללכת על בטוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שיש לי 3 מצלמות שיומי 1080P 360  מהדורות הראשונים שעובדות פנטסטי, ויש לי אחת של IMILAB גם כן מהדורות הראשונים (עובדת גם היא עם האפליקציה של שיומי) שבאיכות הסאונד והצילום לילה עולה על השיומי.

איכות הסאונד בשימי אכן לא וואו, בIMILAB הרבה יותר טוב.

בעיות חיבור מהאפליקציה לא היה לי מעולם ואני מדבר על מצלמות שבשימוש כבר כמה שנים.

השיומי נרכשו בKSP בזמנו סביב ה170 שקל.

הIMILAB נרכשה מעלי או בנג גוד ב70 שקל כולל משלוח.

אם אתה רוצה משהו קצת איכותי יותר ובאותו טווחי מחיר, שמעתי שהמצלמות של YI מעולות וגם שאיכות הסאונד בהם מעולה.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת יש לי 5 מצלמות של שיומי 360, וסטרימר של שיומי, ושואב אל חוטי ושואב רובוטי של שיומי, אה, ונייד של שיומי.

בקיצור, הבנתם מה אני חושב על שיאומי - עלות מול תועלת הכי גבוה שיש. ולא נתקלתי אף פעם במוצר של שיאומי שהוא לא היה שווה את הכסף.

אי לכך, אני כן הייתי ממליץ על מצלמה של שיאומי 360, יש לה כניסה לכרטיס זיכרון, ואפשר לשלם על שירותי ענן אם יש חשש שמישהו יפרק את המצלמה לגורמים. יש לה יכולת עקיבה אחר אובייקט נע, יש לה יכולת צילום 24/7 או רק בעת זיהוי תנועה. האפליקציה של מצויינת ונוחה ותמיד מתחברת, כך שתלונות של אחרים לא נראו אצלי. אם זאת, אכן יהיה לך קושי לקבל סאונד טוב אם לא יעמדו קרוב למצלמה, אבל מי אמר שבמצלמות אחרות כן ישמעו? והאם היכולת לשמוע סאונד מצדיקה לשלם עוד כמה מאות שקלים פר מצלמה?

וטיפ אחרון - לדעתי אסור לך לצלם אדם ללא ידיעתו.

https://a.aliexpress.com/_uJGTgc

המלצתי האישית למצלמה זו. 

בהצלחה. עדכן מה רכשת בסוף והאם זה ענה לך על הצרכים.

עריכה אחרונה על ידי Opel Astra GSI

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 לשיומי

לא ברורות לי הדיס-המלצות (חוץ משל טרנספורטר זה דווקא ברור לי מאוד), יש לי 2 בבית, עובדות מעולה, היתה תקופה קצרה לפני שנה+ שהאפליקציה שלהן גמגמה, נפתר מהר מאוד בעדכון שלה שיצא די מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...