Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט בפייסבוק שהרגיז אותי כי רמז שכל הגברים אנסים בפוטנציה...

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 38 דקות, MiniMiz3r כתב:

את חוששת? מוצדק או לא, זה לא משנה ואני לא נכנס בכלל לויכוח הזה, קחי אחריות ותאספי את הבת שלך בעצמך. אף אחד לא חייב לך כלום.

זה. חצופה. בלי להיכנס לזה שאני בטוח שהמחשבה מאחורי הפוסט היא יותר צבירת לייקים מאשר מסר מהותי קונקרטי (זונת לייקים ידועה זאתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Ron Poh כתב:

האם אישה יכולה לאנוס?

קישור

אז הייתי נזהר מקביעה חד משמעית כפי שכתבת.

אתה עושה עוול לגברים שנפגעו, ועכשיו גם צריכים להתמודד עם דעת הציבור או דעתו של falou

גבר לא נאנס ע״י אישה, היא לא חודרת לתוכו והיא לא זו שמכריעה אותו בכוחה הפיסי. כמו שכתבתי, נשים מפעילות אלימות באופן אחר (כמובן שיש מקרים אחרים, של הפעלת כוח פיסי נשי, אבל הם באמת מאוד נדירים).

גברים נאנסים לרב ע״י גברים אחרים.

לגבי הקישור, רוחמה וייס ותפיסת העולם האידיוטית שסובבת סביב ״הפטריאכליה״ בשילוב התיאולוגיה בגרוש, לא מעניינת אותי. היא לא סמכות לכלום.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לגיטימי לחלוטין לא להסכים שהבת שלך תיסע עם גבר זר מבוגר. בגלל זה לא צריך להשאיר מקום לספק ותגיע לאסוף אותה בעצמך. 

שלום הילדים שלך זה באחריותך.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, falou כתב:

קודם כל, מה שאני כותב זה לא ״דה לגיטימציה״. יש הכל בעולם, אבל לא כל דבר שמתרחש הוא ״תופעה״. זו לא תופעה. נשים אלימות מינית כלפי גברים זה מאוד מאוד מאוד מאוד נדיר. אם זה קרה למישהו, אין קשר בין המוכנות שלו לדבר על זה לבין העובדה שזה באמת מאוד נדיר.

אישה לא יכולה לאנוס גבר?

נכון, נדיר שהיא תיקח אותו בכח, אבל מה עם ניצול יחסי מרות? סחיטה באיומים (בעיקר איום על זה שהיא תגיש תלונה על אונס)? אם יש לה סכין או אקדח? "סתם" הטרדות מיניות פיזיות ומילוליות?

זה לא קיים?

ואם במקרה של נשים קיימת מודעות, ואישה כן יכולה להתלונן על אונס,

אז נדיר שהגבר בכלל יצליח לאזור אומץ ולהתלונן, ואם זה כן יקרה, הוא יקבל תגובה של "חחח תגיד תודה ושתוק", בין אם זה מחברים לבין אם זה משוטרים בתחנה.

אבל כן, תמשיכו לפורנהאב.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, vadim6385 כתב:

נכון, נדיר שהיא תיקח אותו בכח, אבל מה עם ניצול יחסי מרות? סחיטה באיומים (בעיקר איום על זה שהיא תגיש תלונה על אונס)? אם יש לה סכין או אקדח? "סתם" הטרדות מיניות פיזיות ומילוליות?

זה לא קיים?

אני חושב שהתשובה בגוף הציטוט.

לפני 3 דקות, vadim6385 כתב:

אז נדיר שהגבר בכלל יצליח לאזור אומץ ולהתלונן, ואם זה כן יקרה, הוא יקבל תגובה של "חחח תגיד תודה ושתוק", בין אם זה מחברים לבין אם זה משוטרים בתחנה.

וזה נכון. המיניות הגברית היא הרבה פחות רגישה ופחות בררנית, וזה גם נכון שיש כאלו שאצלם זה פחות נכון. שני הדברים נכונים, בו זמנית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו וידאו טוב לכל הדוגמאות פה.

אז תראו את חשיפה עם דמי מור מייקל דגלאס ודונלד סאתרלנד.

וגם את הסדרה הבריטית  The fall עם ג'יליאן אנדרסון וג'יימי דורנן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, falou כתב:

מה הכלל פה?

אין כלל.

כל מקרה לגופו.

אני לא מתיימר לייצר מציאות bullet proof חסינה ובטוחה ב100%.

אני רק מנהל סיכונים לפי הנסיבות ולפי תחושות ואינטואציה.

לפני כשעה, פריג'י כתב:

אז תראו את חשיפה עם דמי מור מייקל דגלאס ודונלד סאתרלנד.

טוב שלא הבאת את אינסטינקט בסיסי.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה?

מייקל קריצ'טון כתב את הספר בדיוק על זה. מי יאמין לגבר כשאלה ה"נתונים"? איך הוא יסיים? מה תהיה ההשפעה על משפחה? קריירה?

נכון שהוא ארכאי אבל הסיפור רלוונטי מאוד, יותר ויותר...

אינסטינקט בסיסי זה ז'אנר אחר לגמרי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, falou כתב:

רק שאתה לא קובע ואתה לא יודע. זה בדיוק העניין, אתה לא יכול לנהל את הלו״ז של בת 16 ברמה הזו, ותוך שנתיים אתה לא יכול לנהל אותו בכלל.

אין ספק שלא הכל בשליטתי ולעולם לא יהיה. ברור. אבל העניין הוא לא לקבוע, אלא ללמד, לחנך, להסביר, ועד כמה שאני יכול - למזער סיכונים.

אם נעבור ליותר פרקטי. אני יכול להגיד לה: בואי אני אאסף אותך. אני גם יכול להגיד לבייביסיטר שאני מבקש שהיא תהיה נוכחת כשמחזירים אותה ואם לא יכולה שתגיד לי. כלומר מגדיר תנאי העסקה. אני לא בעד שליטה, אני כאן בעד משנה זהירות ואני לא חושב שהפוסט מוגזם (מבלי להכיר את הנפשות הפועלות).

.

לפני שעתיים, falou כתב:

אתה באמת חושב שנערה בת 15 יודעת להגדיר באופן בהיר לעצמה מה כן בא ומה לא בא לה?

הרי לא חיית בחממה כל החיים, אתה בטח מודע לזה שזה גיל מאוד מבולבל ומבלבל.

גם אם לא במאה אחוז, אני יכול לתת לה כלים להתמודד עם סיטואציות מסוימות, כולל עם חוסר וודאות. וכן, אני חושב שלרוב נערה יודעת אם היא רוצה כרגע בולבול בתוכה או לא. גם בגיל 15. ועדיין היא לעולם לא תהיה חסינה במאה אחוזים מכלום, אבל בעיניי אין שום דבר פסול מלרצות שתהיה כמה שיותר מוכנה לסיטואציה לא מאוד מופרחת. סטטיסטית. 

לפני שעתיים, MiniMiz3r כתב:

בדיוק אתמול פורסם מקרה של חבר קרוב של המשפחה שבמשך שנתיים אנס את הבת שלהם והם לא חשדו בו בכלל. 

ברור. ראיתי מקרים שבהתחלה השאירו אותי עם פה פעור מרוב הלם. היום אני כבר רגיל לצערי, אבל אין מה לעשות זה עולם אכזר בחלקו וצריך לדעת שיש גם דברים כאלו. אני יכול לתת דוגמה שאחד מהאנשים שהכי "הערצתי" מקצועית, גם בזכות כישורים בין-אישיים יוצאי דופן שלו, בזכות חמלה והאמפתיה הרבה שלו - התברר כאחד שהטריד מינית סדרתית. עוד לא ברור אם היה שם אונס פרופר, אבל כנראה שלא מעט אירועים. זו רק אנקדוטה על כמה מפתיע זה לפעמים.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, פינדר כתב:

אני לא מציע לא לצאת מהבית. טיעוני מדרון חלקלק לא עובדים עלי. הבת שלי יוצאת מהבית כל יום.

אחרי קצת מחשבה אני רוצה להתייחס לכותרת של הפוסט.

זה מאוד "גברי" לקחת פוסט של אמא מודאגת ולהפוך אותו לפוסט "עלייך". העולם לא סובב סביבך.

אז אל תיקח את זה כ"כל גבר הוא אנס פוטנציאלי", אלא כ"כל אישה נערה וילדה היא מטרה פוטנציאלית". אולי זה יגרום לך להרגיש יותר בנוח.

נכון.

רק ש... זה לא ממש היה נראה לי פוסט של אמא מודאגת.

אמא מודאגת:

1. תאסוף את הבת שלה.

2. תדבר עם האמא השנייה בפרטי.

3. תכתוב איזה פוסט בקבוצה סגורה שמעודד אימהות לחנך את הבנות שלהן להזהר ממצבים כמו זה. או לחילופין להתחשב במידה ויש אצלהן בייביסיטר שהן תסענה אותה.

הפוסט הזה, כפי שנכתב, בעיניי, הוא לא כזה.

אגב, לא יודע מאיפה הוצאת שהפוסט הזה הוא עליי. ולמה זה גברי לעשות את זה.

כשמישהו כותב משהו לא לעניין על אשה אז חסרות נשים שלוקחות את זה למקום שזה פגש אותן?

אבל עזוב, זה ויכוח סרק שמוציא אותנו מהעיקר.

לי לא הפריע הפוסט כמו התגובות האוהדות.

בגלל שאנשים לא אפויים לא חסר. גם אנשים שנכוו ממשהו בעבר והיום הם אובר-מגוננים.

אבל המון תגובות בעד הפוסט הזה - שפשוט אומר לך - סיטואציה של גבר עם הנערה היא בעייתית מיסודה.

ואז נוצר אותו מדרון חלקלק - שלך לא מפריע. כי אתה יודע בדיוק איפה לעצור את זה וכמובן שהנק' שאתה חושב בה שעברנו את המצב תקין היא הנק' האוניברסלית שכולם מסכימים איתה.

אבל אני לעומתך כן חושש מהמדרון החלקלק הזה. כי ברגע שקורה משהו - ואתה אשם מעצם היותך בסיטואציה, זה בעיה.

אני לא מדבר על למה דיברת עם ילדה בת 13 בצ'אט של ערוץ הילדים.

אבל אם נסעת באוטובוס ורק את וילדה בת 16 נמצאים בו? תרד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שכל ההורים מנסים לשמור על הבנות התמימות שלהן

ואז אותן בנות בגיל 16 יוצאות למועדון ונמרחות על גברים בשביל שיקנו להן כוס וודקה ב 50 שקל

בעידן של היום יש המון אבל המון בחורות  שעושות הכל בשביל כסף ובשביל להיות ליד גברים עם כסף

הבחורות הכי יפות ומרשימות שמסתובבות בחוץ מוכנות ללכת עם כל גבר בכל תנאי לדובאי העיקר להיות במלון של 2000 יורו ללילה 

ותתפלאו אבל הבחורות מציעות את ההצעות האלה לגברים הרבה יותר ממה שגברים מציעים את זה לבחורות

אז מספיק כבר להתייחס לפוסטים הזויים על גבר שהסתכל על בחורה או אמר לה שהיא יפה והיא נפגעה מזה

בחורות מטרידות גברים לא פחות ממה שגברים מטרידים אותן

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, פינדר כתב:

הבת שלי לומדת נהיגה עכשיו עם מורה גבר. בעייתי? כן. אבל אני סומך עליה ומקווה שתיידע אותי אם הוא ייצור אווירה בעייתית.

אבל אם היא תצטרך לחזור מאיפשהו בלילה עם נהג מונית מזדמן. אני אסע גם שעתיים לכל כיוון בשביל שזה לא יקרה.

לא.זה לא בעייתי.

צריך לתת אמון באנשים ובבעלי מקצוע,יש כאלה שמפרים אותו ואלה אנשים חארות אבל הם מיעוט שבמיעוט וככה צריך להתייחס אליהם.

אשתך לא תתגרש ממך(נניח,גבר יהודי) כי נרצחו 7 נשים,זה ברמת הזבל סטטיסטי ולא דאטה לקבל החלטות.

לפני 5 דקות, Transporter כתב:

מצחיק שכל ההורים מנסים לשמור על הבנות התמימות שלהן

ואז אותן בנות בגיל 16 יוצאות למועדון ונמרחות על גברים בשביל שיקנו להן כוס וודקה ב 50 שקל

מסכים,יש כאלה.

אבל הן מיעוט.

בעידן של היום יש המון אבל המון בחורות  שעושות הכל בשביל כסף ובשביל להיות ליד גברים עם כסף

הבחורות הכי יפות ומרשימות שמסתובבות בחוץ מוכנות ללכת עם כל גבר בכל תנאי לדובאי העיקר להיות במלון של 2000 יורו ללילה 

ותתפלאו אבל הבחורות מציעות את ההצעות האלה לגברים הרבה יותר ממה שגברים מציעים את זה לבחורות

היו תמיד,זה לא משהו חדש.

"גבר מבוסס מחפש בחורה בשנות ה20 למטרות בילוי והנאה",זוכר פרסומים כאלה בעיתונים?

אז מספיק כבר להתייחס לפוסטים הזויים על גבר שהסתכל על בחורה או אמר לה שהיא יפה והיא נפגעה מזה

נכון.

בחורות מטרידות גברים לא פחות ממה שגברים מטרידים אותן

הבעיה היא באיך ההטרדה עוברת ומה הגישה אליה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, falou כתב:

נשים אלימות מינית כלפי גברים זה מאוד מאוד מאוד מאוד נדיר.

זו הנחה שלך או עובדה מבוססת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, Potato כתב:

מסכים,יש כאלה.

אבל הן מיעוט.

בכלל לא מיעוט

פשוט אחרי שנתיים הן כבר לא עושות את זה בשביל כוס וודקה הן רוצות חו"ל, מתנות יקרות, רולקס וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...