Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשר להתקין מצתי בוש במאזדה 3 2016?

שליקו99
שימו לב! השרשור הזה בן 876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד מעט יש 6 שנים למצתים ואני מתחיל לחשוב על החלפה, במקור המנוע מגיע עם מצתי NGK, ככה או ככה אני רוצה את הסוג האיכותי עם קצה שעשוי מאירידיום, אבל יש לי אפשרות להשיג בוש במחיר טוב שהבנתי שאיכות שלהם גם טובה, מה חושבים? דגם 2016 לפני מתיחת הפנים מנוע 2000

עריכה אחרונה על ידי שליקו99
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרם שמעתי על רכבים שבלעדיים לקבל רק סוג מסויים של חברת מצתים. מצטרף להמלצה על NGK. רק בשביל השקט הנפשי ובהנחה שהפרש לא גדול (מה שאני מעריך שלא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות!

בסוף הבאתי רביעיית מצתים מקוריים אירידיום עם מיתוג של מאזדה ב290, לדעתי מחיר טוב, החלפתי לבד.

הפלאגים באמת כבר היו שחוקים ושרופים בקצה, מפתיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנית ממקום אמין?

יש היום הרבה זיופים, והיה אפילו מקרה בפורום על זיוף במורשה.

ולמה מפתיע שהפלאגים עם בלאי? 6 שנים של עבודה וק"מ מכבד, הם עשו את שלהם. 

כל "התורה" בתחזוקה מונעת זה למנוע מהבעיה לקרות.

כמו שלדוגמה תעדיף ללכת פעם בשנה לשיננית ובדיקת רופא ואפילו לעשות סתימה קטנה, מאשר לגלות אחרי 10 שנים שצריך להחליף חצי פה😄

עריכה אחרונה על ידי Kooper
  • אהבתי 1
  • מצחיק 1

POLO, 1.4 2001 > SPARK, 1.0 2014 > 108, 1.2 2016 > CLIO - 5, 1.0T 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם אחלה מוניטין, קיבלתי המלצה מחבר ובדקתי בגוגל מפות חוות דעת, קיבלתי רושם טוב.

כי מוסכניך אמר לי שלשנים אין בלאי על המצתים, לפי ק''מ משנה, אז ב-120.

גם אני לא ממש התחברתי למה שאמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...