Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משתמשים בסיגריות אלקטרונית? ליברמן מגיש חוק מס מפלצתי

shimta
שימו לב! השרשור הזה בן 606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 24 דקות, shimta כתב:

@vadim6385

כנראה שלא מספיק כדי שהילדים לא יצרכו אותו.

אלכוהול לא ממכר ואפשר להנות ממנו גם בלי לצרוך ליטר ממנו ביום.

גם אלכוהול וגם סיגריות אלה מותרות.

ומותרות ממסים.

• מצחיק 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Potato כתב:

אלכוהול לא ממכר

אה?

בישראל ספציפית יש פחות בעיה של התמכרות לאלכוהול, אבל להגיד שהוא לא ממכר זה פשוט טעות.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניקוטין הוא החומר הממכר בסיגריות - גם המסורתיות וגם האלקטרוניות. "בזכותו" סופגים את כל שאר בליל החומרים המזיקים.

לגבי עישון כפוי - הסיגריה האלקטרונית עדיין לא מספיק ותיקה בשביל מחקרים אפידמיולוגיים (רק 15 שנה, וגם אז רק בכמות התחלתית, כך שמעשית הרבה פחות). אבל אנליזות של תוצרי הפליטה שלה מראות כמויות נאות של חומרים הנחשבים מסרטנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, SlowRide כתב:

בכל אופן יותר מידי מיסוי ויתפתח שוק שחור של השיט הזה. כלומר עידוד פעילות עבריינית עם כל ההשלכות של זה.

זה נכון לגבי כל מס בכל שלב בהיסטוריה.

עניין של איזון, עובדה שהמיסים על סיגריות הקטינו משמעותית את הצריכה (בשילוב הרחבת האיסורים בשטחים הציבוריים).

ספציפית לגבי סיגריות אלקטרוניות - מסתבר שהסיכון הבריאותי נובע מ*כל* חומר שהוא שתשאף הישר לריאות בצורת חלקיקים קטנים. בעיה מכאנית שהריאות שלנו מתקשים איתה, ולא קשורה לניקוטין.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהבעיה היא יותר נדידה של מעשנים לאידוי והחבר'ה בלובי יצרני הסיגריות לא מתים על המצב, אז דה ליברמן. למכור את זה לציבור תחת אמתלה של "דאגה לבריאות הציבור..." זה כבר תקליט שחוק.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
  • אהבתי 3
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפסקתי לעשן בזכות הסיגריה האלקטרונית, אני לא מעשן גם אלקטרונית כבר כמה שנים. 

אם ארצה לחזור - אז רק לאלקטרונית, אין ספק בכלל.

• מעניין 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, shimta כתב:

כנראה שלא מספיק כדי שהילדים לא יצרכו אותו.

זה כבר עניין של אכיפה. ילד לא קונה וודקה מכסף שהוא הרויח.

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בו פאקינג הו, אם כי חבל על הטעמים הטובים באמת.

שנים הכנתי נוזל לבד בעלות מגוחכת, אז נחזור לזה.  (גליצרין באיכות רפואיות עולה עשרות שקלים בודדות לליטר), ניקוטין נוזלי מרוכז גם לא בעיה במיוחד להשיג במשלוח מחו"ל ונשאר רק נושא תמציות הטעם ששם אני שם דברים בסיסיים בלבד (בלי טעמים מורכבים).

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Potato כתב:

חיכיתי למתחכם התורן.

שזה אתה?

• אהבתי 3
  • רעיון גרוע 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעתיים, ALÞћÃ כתב:

נראה שהבעיה היא יותר נדידה של מעשנים לאידוי והחבר'ה בלובי יצרני הסיגריות לא מתים על המצב, אז דה ליברמן. למכור את זה לציבור תחת אמתלה של "דאגה לבריאות הציבור..." זה כבר תקליט שחוק.

כתוב שם שבמקביל המס על סיגריות רגילות יעלה ב 360%. זה עדיין עוזר לייצרני הסיגריות הרגילות? 

אין לי מושג, לא יודע כמה הזבל הזה עולה היום.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה פה הרבה יותר חמורה - ליברמן ממש פה מדיניות סטייל ברית המועצות, "אנחנו נגיד לכם מה לצרוך ואם תסטו מזה אתם תשלמו".
בהתחלה זה היה קולה, אחר כך חד פעמי ועכשיו זה. 
אני לא מעשן וחושב שהחרא הזה זה פשוט סרטן טהור, אבל תצאו לאנשים מהחיים. במקום לעשות הסברה אמיתית ולגרום לאנשים להפסיק עם זה הולכים על השיטה הקלה, חבורה של קומוניסטים.
(אם רוצים לבוא להגיד תעשנו אבל נזקים זה על חשבונכם, זורם).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק בויסות הצריכה אבל טועה בסיבה.

תשתה קולה אז תצרוך שירותי בריאות. כנ"ל הסיגריות טז אם תעלה לי אני אקח ממך את העלות הנוספת שאתה גורם. כמו פרמייה גבוהה בביטוח לנהג שהיה מעורב בתאונה.

גם בפלסטיק. אתה רוצה להזיק אז תשלם חלק מעלות התיקון.

בכל העולם מתערבים לך בצריכה בין אם דרך מיסים ובין אם דרך איסורים בחוק.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...