Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 308, סליחה שהמלצתי (ספויילר: בסוף לא הלך מנוע, זה היה מיכל דלק תקול)

mcshmupi
שימו לב! השרשור הזה בן 306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני משער שפגם ייצור (או תכנוני - כי יש מק"ט חדש למשאבת שמן).

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני כשעה, GABIUBOGI כתב:

ועוד חשבתי לקנות 208/308 עם המנוע הזה, העיקר תמיד שכנעו אותי שיש שם גיר יפני סופר מוצלח, רק ששכחו לספר לי על המנוע 😅

בדיוק אתמול חשבתי על זה - אחרי הרבה צרות עם הגיר הרובוטי PSA עברו לגיר יפני.  אולי הגיע הזמן שיעברו גם למנוע יפני...ממש לא אתנגד לסיטרואן C4 חדשה עם מנוע של טויוטה. רצוי היברידי. 

• מצחיק 1

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך למתג מחדש את המנוע הזה לPURE-TURD במקום PURE-TECH 🤣

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, motior כתב:

בדיוק אתמול חשבתי על זה - אחרי הרבה צרות עם הגיר הרובוטי PSA עברו לגיר יפני.  אולי הגיע הזמן שיעברו גם למנוע יפני...ממש לא אתנגד לסיטרואן C4 חדשה עם מנוע של טויוטה. רצוי היברידי. 

כשיהיה לטיוטה מנוע טורבו זאת תהיה אחלה אופציה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, מלטבשי כתב:

איפה הרכב טופל מאז הגיע לארץ? כמה ק"מ? היו איחורים בטיפולים?

כל אלו פרמטרים שחשוב לדעת לפני שמעבירים את הרכב לתיקון אצל היבואן.

מצ״ב

תמיד לפי ההמלצה (15K) או משמעותית פחות.

2017870971_ScreenShot2021-12-15at19_43_09.png.9de679982759313d014daeb6657dfe30.png

לפני כשעה, avargel כתב:

האם זה יכול לעזור במקרה הנוכחי?

בכנות - לא נראה ששווה את ההתעסקות. לא היצרן ולא היבואן ידועים בנדיבותם, אני לא אתחיל עכשיו לגרור את הרכב על חשבוני למוסך מורשה ולנסות להשען על החסד שלהם בשביל שיחליפו משאבה (שאחריה בסבירות גבוהה הרכב יתחיל לשתות שמן ובכל זאת אצטרך להחליף מנוע).

לפני 37 דקות, yulianx כתב:

אבל אם לא הייתה סתימה בגלל התפוררות, ממה המשאבה נפגמה לדעתם?

פגם בייצור.

עריכה אחרונה על ידי Fluffy

'06 Daihatsu Sirion > '72 1302 VW Beetle > '94 Renault Twingo > '02 Fiat Punto HGT > '14 Suzuki Alto > '74 1300 VW Beetle + '15 Citroen C4 Cactus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר אם יש בעיה במשאבת שמן הפיתרון הוא החלפה בעלות של 9 אלף או החלפת מנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, פריג'י כתב:

הייתי מתייעץ אולי ניתן לתבוע ביטוח מקיף בעניין כזה. 

זה חדש לי - אני דיי בטוח שביטוח רכב לא מכסה נזקים מכניים שלא נגרמו כתוצאה מתאונה

'06 Daihatsu Sirion > '72 1302 VW Beetle > '94 Renault Twingo > '02 Fiat Punto HGT > '14 Suzuki Alto > '74 1300 VW Beetle + '15 Citroen C4 Cactus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שהיבואן מתמחה בהתחמקות , חברות הביטוח טובות ממנו. סמוך עליהן. 

אבל אם התבלבלת בטעות בדוושות ונכנסת בקיר ממש חזק , פה אולי יש לך קייס מול הביטוח. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Fluffy כתב:

בכנות - לא נראה ששווה את ההתעסקות. לא היצרן ולא היבואן ידועים בנדיבותם, אני לא אתחיל עכשיו לגרור את הרכב על חשבוני למוסך מורשה ולנסות להשען על החסד שלהם בשביל שיחליפו משאבה (שאחריה בסבירות גבוהה הרכב יתחיל לשתות שמן ובכל זאת אצטרך להחליף מנוע).

מה האופציות האחרות שלך?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, avargel כתב:

מה האופציות האחרות שלך?

בולע את הצפרדע, לוקח את ההצעה של גבע להחליף מנוע וממשיך הלאה בחיים.

אני כנראה אחד מיחידי הסגולה שקנה את הרכב הזה בידיעה שלמה שהמנוע הזה בעייתי, שמתי עוד ברכישה את הסכום של החלפת מנוע בצד לכל צרה שלא תבוא. לא ציפיתי באמת שאני אפול על הצד הרע בסטטיסטיקה אבל היי, c'est la vie.

האופציה השניה זה להתחיל לבזבז כסף וזמן על גרירה למוסך מורשה ששם לא בטוח בכלל שייקחו את העלות עליהם. ואז מה? יציעו לי להחליף משאבת שמן ״בהשתתפות״ (למרות שיש TSB) אבל אחרי וויכוחים ״יוותרו״ לי העלות? ואחרי ההחלפה פתאום המנוע יתחיל לאכול שמן ואז ייתנו לי הצעה למנוע ב17K אחרי ״הנחה״ של 50%?

אני כבר למוד מלחמות וזה לא בשבילי ההתעסקות הזאת, מעדיף לקבל מנוע עם אחריות ב9K ולסיים את הסאגה. אין מחיר לשקט נפשי.

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעזאזל.

מעצבן ממש.

אני חשבתי לקנות אחד עם מנוע 1.6 165 כס, והאמת כל מה שקורה פה עם ה1.2, והיחס של היבואן לעניין, גורם לי לחשוב מחדש גם על זה.

ולחשוב שלפני שנה חשבתי לקנות רכב נוסף עם המנוע קקה הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Fluffy כתב:

בולע את הצפרדע, לוקח את ההצעה של גבע להחליף מנוע וממשיך הלאה בחיים.

אני כנראה אחד מיחידי הסגולה שקנה את הרכב הזה בידיעה שלמה שהמנוע הזה בעייתי, שמתי עוד ברכישה את הסכום של החלפת מנוע בצד לכל צרה שלא תבוא. לא ציפיתי באמת שאני אפול על הצד הרע בסטטיסטיקה אבל היי, c'est la vie.

האופציה השניה זה להתחיל לבזבז כסף וזמן על גרירה למוסך מורשה ששם לא בטוח בכלל שייקחו את העלות עליהם. ואז מה? יציעו לי להחליף משאבת שמן ״בהשתתפות״ (למרות שיש TSB) אבל אחרי וויכוחים ״יוותרו״ לי העלות? ואחרי ההחלפה פתאום המנוע יתחיל לאכול שמן ואז ייתנו לי הצעה למנוע ב17K אחרי ״הנחה״ של 50%?

אני כבר למוד מלחמות וזה לא בשבילי ההתעסקות הזאת, מעדיף לקבל מנוע עם אחריות ב9K ולסיים את הסאגה. אין מחיר לשקט נפשי.

אתה תוכל לדעת כמה ק״מ/ שנתון יהיה למנוע החדש?

כאשר רכשתי את הקקטוס לא ידעתי על משאבת שמן, כן על הרצועה.

אני מקווה שעניין המשאבה לא נפוץ, ועיקר הבעיה היא בגלל בעיות של הרעבת שמן בדור הראשון של הרצועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...