Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 308, סליחה שהמלצתי (ספויילר: בסוף לא הלך מנוע, זה היה מיכל דלק תקול)

mcshmupi
שימו לב! השרשור הזה בן 284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקפיץ ומצטרף לסטטיסטיקה 😓

קקטוס 2015, אטמוספרית, עברה החלפת טיימינג יזומה (ללא התפוררות) ב87K וכרגע עומדת על 99K ק״מ.

אצלי פחות משנה, אתמול בעמידה ברמזור נדלקה נורת שמן + נורת STOP עם התקלה הבאה במסך:

IMG_7016.thumb.jpg.b5de695aaedfc78bdc3d5caabf28582f.jpg

נגררה אחר כבוד למוסך גבע, למיטב הבנתי הם מנסים כל מיני דברים קטנים מסביב (החלפת שמן/יוניט/פילטר) בשביל לראות אם הבעיה ״נפתרת״ אבל בהתחשב בהיסטוריה המפוארת פה בשרשור ובטון של יוסי אני מאמין שזה הולך לכיוון החלפת מנוע.

הקקטוס שלי דרך אגב לא אכלה גרם שמן אחרי הטיימינג - ככה שרכב שעבר החלפה ולא אוכל שמן זה לא ערובה לכלום. המנוע הזה רעה חולה ונראה שבמוקדם או במאוחר כל אותם מנועי דור ראשון יאכלו אותה (בין אם מטיימינג או תקלה משביתה אחרת כמו משאבת השמן שתיקון שלה עולה כמו מנוע חדש).

• מבאס 12
  • מעניין 1

'06 Daihatsu Sirion > '72 1302 VW Beetle > '94 Renault Twingo > '02 Fiat Punto HGT > '14 Suzuki Alto > '74 1300 VW Beetle + '15 Citroen C4 Cactus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בחיי הקדמת אותי חחח

• אהבתי 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריקול קשור למנוע המטורבת רק בגלל שיש לו משאבת ואקום. היא לא קיימת באטמוספרי.

גם למנוע בגרסתו האטמוספרית יש אחריות מורחבת לענייו הטיימינג (לרכב משנת 2015 אני בספק אם היא בתוקף). בנוסף, המנוע היה באחריות בנוגע לצריכת שמן בגלל עניין עם הדבקות רינגים.

יש גם 2 TSB בעניין לחץ שמן במנוע הזה, אחד שקשור לטיימינג. השני (בהנחה והטיימינג לא מפורר וגמור) קשור למשאבת השמן (בלי קשר לטיימינג)

עריכה אחרונה על ידי מלטבשי
  • אהבתי 1

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לדבר עם עו״ד עידן איידן שמתעסק עם התביעה הייצוגית נגד לובינסקי. 

הם מרכזים את הראיות כדי להציג את תמונת המצב לבית המשפט.

אני קורא לכל מי שנפגע כספית (גם אובדן ערך של רכב) כתוצאה מהרצועה המתפוררת / נזקים ארוכי טווח שנגרמו לפנות אליו עם השתלשלות האירועים + ראיות. מייל [email protected] 

עריכה אחרונה על ידי galbh
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתסכל מאוד

רכב

שטופל בזמן, חלפים מקוריים ושמן תקני, הולך מנוע אחרי 100k - וזה עוד באקזמפלר שלא עבר התפוררות או אכילת שמן

כרגע זה נראה מקרה חריג אבל אני מקווה שלא מדןבר בסנוניות ראשונות ברכבים בני 5-6

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח.. יש את האפשרות להחליף משאבת שמן. אבל הפרוצדורה על פי היצרן היא שכדי להחליף משאבה, יש להוריד את המנוע והגיר מהרכב, להפריד את הגיר, לפרק קרטר תחתון ועליון (כמובן שצריך לנעול טיימינג ועוד הרבה פעולות קטנות). מדובר בחיוב של יותר מ-10 שעות רק על עבודה.

עריכה אחרונה על ידי מלטבשי

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל נפגעי לובינסקי ומאוכזבי לובינסקי: 

כנסו לקבוצה בפייסבוק "נפגעי ומאוכזבי לובינסקי" ושתפו את המקרה שלכם. כוחנו באחדותנו - גם משפטית וגם צרכנית.  

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, avargel כתב:

מתסכל מאוד

רכב

שטופל בזמן, חלפים מקוריים ושמן תקני, הולך מנוע אחרי 100k - וזה עוד באקזמפלר שלא עבר התפוררות או אכילת שמן

כרגע זה נראה מקרה חריג אבל אני מקווה שלא מדןבר בסנוניות ראשונות ברכבים בני 5-6

בוא נחכה שפותח השירשור יעדכן אם באמת צריך החלפת מנוע או שזה משהו אחר.

• רעיון טוב! 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, bnaya029 כתב:

לכל נפגעי לובינסקי ומאוכזבי לובינסקי: 

כנסו לקבוצה בפייסבוק "נפגעי ומאוכזבי לובינסקי" ושתפו את המקרה שלכם. כוחנו באחדותנו - גם משפטית וגם צרכנית.  

אין קבוצה כזאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, yulianx כתב:

מה הבעיה לפי המוסך?

בינתיים לא נראה לי שהם סגורים על זה בעצמם - כל המעברי שמן פתוחים, אין התפוררות רצועה והשמן מלא עד הסוף.

על פניו נשמע כמו משאבה, אעדכן כשתהיה אבחנה סופית.

לפני 11 שעות, galbh כתב:

כמה עולה משאבת שמן?

ממה שזכור לי משרשורים אחרים ההחלפה עולה באיזור ה8-10K, מלטבשי הסביר מעולה למה המחיר המוגזם.

לפני 12 שעות, מלטבשי כתב:

הריקול קשור למנוע המטורבת רק בגלל שיש לו משאבת ואקום. היא לא קיימת באטמוספרי.

גם למנוע בגרסתו האטמוספרית יש אחריות מורחבת לענייו הטיימינג (לרכב משנת 2015 אני בספק אם היא בתוקף). בנוסף, המנוע היה באחריות בנוגע לצריכת שמן בגלל עניין עם הדבקות רינגים.

יש גם 2 TSB בעניין לחץ שמן במנוע הזה, אחד שקשור לטיימינג. השני (בהנחה והטיימינג לא מפורר וגמור) קשור למשאבת השמן (בלי קשר לטיימינג)

תודה על הפירוט! ממש אשמח לשמוע עוד על הTSB השני שציינת - משאבת שמן ללא התפוררות רצועה, נשמע בדיוק כמו מה שקורה אצלי.

יש טעם להעביר את הרכב למוסך היבואן במקרה הזה?

עריכה אחרונה על ידי Fluffy

'06 Daihatsu Sirion > '72 1302 VW Beetle > '94 Renault Twingo > '02 Fiat Punto HGT > '14 Suzuki Alto > '74 1300 VW Beetle + '15 Citroen C4 Cactus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...