Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשקה נפשי במכונת גילוח - איזה לקנות?

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואני עם פיליפס כבר 30 שנה (סה"כ 2 מכונות) עכשיו אני עם סידרה 9000, עובדת מצויינת, בטריה שמחזיקה המון זמן, ואין לי טענות...

קניתי באמאזון יצא הרבה יותר זול (כבר לפני 5 שנים נראה לי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשואל - לא יודע מה הדרישות שלך אז אספר על עצמי. מזה שנתיים משתמש במכונה הכי זולה (99 שקל של פוג'יקום). כל מה שאני רוצה שתוריד זיפים ארוכים ואני נשאר עם זיפים קצרים. תכל'ס זה מה שאני רוצה. אם אתה מחפש מכונה מקצועית שלא תראה זיפים אז אל תקנה זולה. המכונה שלי מספקת אותי כי אין לי דרישה נוספת פרט לזיפים אחת לשבוע-שבועיים. אל תקנה מכונה יקרה אם אין לך דרישות מורכבות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, anonport כתב:

אל תקנה מכונה יקרה אם אין לך דרישות מורכבות 

הייתה לי יונדאי שקר כלשהו שעשתה לי גירויים בעור, ואחרי שני גילוחים נשלחה להעלות אבק.

אז מעדיף להשקיע במשהו טוב.

בכל מקרה, תודה לכולם על הייעוץ, קניתי פיליפס 8980.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגלחת טוב, והיה לי גיפט קארד.

אמרו ש9 זה טוב ו7 זה טוב, אז גם 8 זה טוב.

אה, והסתבר שעדיין מייצרים אותן בהולנד (חשבתי שפיליפס זה כבר יצרן סיני למהדרין).

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 8.11.2021 בשעה 20:51, vadim6385 כתב:

בכל מקרה, תודה לכולם על הייעוץ, קניתי פיליפס 8980.

תוכל בבקשה לתת התרשמות אחרי שימוש של שבועיים? תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נמצא במחנה בראון, משתמש במכונה 9095CC בת כ - 5 שנים שקניתי בזמנו ב200 יורו במבצע כאסח באיזו חנות במדרחוב של שטוטגארט (המחיר בארץ אז היה סביב 1800 ש"ח).

מזמין סכין מאמזון ומחליף כל שנתיים בערך. גם את נוזל הניקוי לרוב קונה בחו"ל או שמבקש ממי שנוסע שיביא איתו במזוודה.

משתמש במכונה שימוש כבד גם לגילוח הראש למצב קרחת.

היה לי בעבר הרחוק נורלקו/פיליפס אמנם מסדרה יחסית נמוכה אבל פחות התחברתי לשיטת העיגולים והתוצאות היו משמעותית פחות טובות מהבראון.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוזל ניקוי הזמנתי השבוע בארץ (אתר בשם ביגטרוניק) כי יצא יותר זול מאמאזון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, pasat04 כתב:

יש לי אותה כבר כמה שנים, קניתי באמזון בזמנו. זמני טעינה ושימוש טובים מאוד. מבחינת גילוח, מגלחת טוב מאוד זיפים בני יום (אני מתגלח כל יום). אצלי, אם אני לא מתגלח יומיים, הגילוח כבר מתחיל לכאוב... ולאחרונה קוצץ הפאות התקלקל. בקיצור, מבחינתי מומלץ אם אתה מתגלח כל יום, אחרת הייתי הולך על משהו אחר. לפני זה הייתה לי פיליפס אחרת, לא זוכר את הדגם, הייתה מתמודדת בכיף עם זיפים בני יומיים אבל 3 ימים כבר היה כואב. יכול להיות שזה אינדיבידואלי, לא יודע.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, BarryG כתב:

יש לי אותה כבר כמה שנים, קניתי באמזון בזמנו. זמני טעינה ושימוש טובים מאוד. מבחינת גילוח, מגלחת טוב מאוד זיפים בני יום (אני מתגלח כל יום). אצלי, אם אני לא מתגלח יומיים, הגילוח כבר מתחיל לכאוב... ולאחרונה קוצץ הפאות התקלקל. בקיצור, מבחינתי מומלץ אם אתה מתגלח כל יום, אחרת הייתי הולך על משהו אחר. לפני זה הייתה לי פיליפס אחרת, לא זוכר את הדגם, הייתה מתמודדת בכיף עם זיפים בני יומיים אבל 3 ימים כבר היה כואב. יכול להיות שזה אינדיבידואלי, לא יודע.

יש לי מכונת פיליפס 8240 עם ראשים HQ9 ואני מרגיש אותו דבר פחות או יותר.

אם אני מתגלח כל יום, הכל טוב.

אם אני מתגלח כל יומיים הגילוח הופך להיות ארוך משמעותית וצריך לעבור כמה פעמים בכל איזור.

אם לא התגלחתי יומיים ביום השלישי הגילוח כבר לא נעים.

הצמיחה אצלי מהירה יחסית..

רוצה לציין לטובה את העמידות של המכונה. היא אצלי משנת 2010 עובדת כל יום, ולא מראה סימני עייפות.

סכינים הוחלפו פעם אחת לפני כמה שנים, חוץ מזה כלום.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתגלח באופן לא סדיר, ובלי קשר - אם הסכינים מתקשים לחתוך את הזיפים, כנראה שכדאי:

1. להתגלח באופן סדיר.

2. להחליף סכינים לעתים יותר קרובות. מן הסתם יש בחוברת ההפעלה המלצה לתדירות החלפת הסכינים, אבל אולי אצלך התנאים קשים וצריך להקדים את ההחלפה.

3. בדוק את ההמלצות לגבי שאר טיפולים תקופתיים, כמו ניקוי ושימון.

4. לקנות סכינים ורשתות מקוריים, לא תחליפים "סיניים".

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה של כאב בגילוח עם זיפים של יומיים הייתה מהההתחלה, עם סכינים חדשים מקוריים לגמרי שהגיעו עם המכונה. אני זוכר שהתפלאתי כי במכונה הקודמת, שהייתה מסדרה נמוכה יותר, יומיים לא היו בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתם עוד אופציה מאד טובה - PHILPS ONEBLADE. אני עברתי כמה מכונות של בראון ושל פיליפס, כולן עשו לי פצעים (גם עם גילוח תחת מים), רק זאת עושה את העבודה בלי שום גירוי ופצעים בעור. על הדרך היא גם מאד זולה (כ-150 ש"ח), וטעינה אחת של סוללה מחזיקה לי בערך חודש עם גילוח כל יומיים (דגם PRO).

צריך להחליף את הראש פעם ב-3-4 חודשים, אבל הוא לא יקר יחסית (34$ לשלישיה באמזון, מכסה אותך לשנה כמעט).

כמו שהוא אומר בסרטון - הגילוח לא לגמרי כמו סכין (כמו מכונות אחרות, תמיד יש את העובי של הFOIL), אבל קרוב מאד, כמו זיפים בני כמה שעות.

אני מתגלח רק במקלחת גם בגלל שזה לא עושה לכלוך וגם כי זה פחות מגרה את העור. לפעמים אני נותן עוד פיניש קטן עם סכין גילוח רגילה, רק עם הכיוון של הצמיחה, כדי לקבל עור חלק לגמרי. מבחינתי זה השילוב המנצח, ממליץ לפחות לנסות כי המחיר באמת מצחיק.

יש כמה דגמים כשההבדלים ביניהם זה המסביב - הסוללה, החיווי, האביזרים, אבל הגילוח עצמו זה רק הראש שזהה בכולם.

https://www.amazon.com/Philips-Norelco-OneBlade-QP2520-72/dp/B07C2S3DMV/ref=sr_1_13?keywords=one+blade&qid=1637847256&qsid=136-9555476-6380632&sr=8-13&sres=B078BDX285%2CB01D328BG6%2CB01FFOY006%2CB0824K8DBT%2CB01D328DH8%2CB078BDMYQX%2CB08H8TN3C4%2CB08MWS565N%2CB07C336J4Q%2CB07C2S3DMV%2CB087LNZNYW%2CB078BBZM52%2CB08HM9M1QR%2CB08175MQZP%2CB079F8ZDCD%2CB077H2KN6P%2CB079FBXBRJ%2CB01B1NVD2I%2CB0743KVCJC%2CB09LD7SQXH

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.11.2021 בשעה 16:16, pasat04 כתב:

היא סבבה לגמרי.

לא פצעים ולא גירויים, גם בגילוח יבש. בינתיים נראה ששווה את ההשקעה במכונה יחסית יקרה (630 ש"ח).

מה שכן, צריך להתגלח כל יום, וגם לפעמים לעבור כמה פעמים על אותו מקום כדי שלא יהיה זיפים.

אם לא התגלחת יומיים-שלושה - זמן הגילוח גדל בצורה אקספוננציאלית, ועדיף גם לעשות גילוח רטוב, עם מים וקצף.

למכונה יש גם ראש לקיצוץ זקן/פאות/זיפים ארוכים.

הסוללה ירדה בקו אחד אחרי שבועיים של שימוש יומיומי.

נוח לפרק, נוח לנקות.

בגדול - מרוצה מהמכונה.

האלה - חוץ משטיפה אחרי גילוח, איזה תחזוקה עוד צריך בשבילה?

בנוסף, איפה קונים ראשים מקוריים במחיר טוב?

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, השתכנעתי. הזמנתי במחיר יום שישי השחור, 590 ש"ח.

נגמר עידן המכונה מסידרה 5, ששירתה אותי בשנים האחרונות (מעל 5).

אני מתגלח כל יום, למעט שבתות וחגים (ראש השנה זה יומיים), מקווה שהמכונה תעמוד במשימה. 

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

חוץ משטיפה אחרי גילוח, איזה תחזוקה עוד צריך בשבילה?

@sperial כתב ביותר ממקום אחד שהוא קונה שמן מיוחד ומשמן את המכונה.

ואני שואל, את מה משמנים, את הסכינים? ואז, עם כל השמן, מתגלחים ביום שאחרי והשמן נמרח על עור הפנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...