Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשקה נפשי במכונת גילוח - איזה לקנות?

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גילוי נאות - אני לא מבין כלום במכונות גילוח.

עד עכשיו הסתדרתי עם סכין ג'ילט פיוז'ן משהו,

ולאחרונה הצטברו אצלי מספר גיפט קארדים שאני לא ממש מצליח לחשוב מה לעשות איתם, וחשבתי לקנות מכונת גילוח.

עכשיו אני לא מבין גדול בהן. אני יודע שניסיתי מכונה זולה של יונדאי והיא עשתה לי גירויים בעור.

מצד שני להוציא כמה אלפים על משהו פנסי נראה לי יהיה אוברקיל.

מניח שכנראה עדיף ללכת על מותגים דוגמת פיליפס/בראון/עוד משהו שאני לא מכיר.

התקציב - מניח ש700-800 יספיקו בשביל הקורולה של מכונות גילוח, לא?

אז מה באמת מומלץ?

תודה לעונים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי, איזה גיפטקארדים יש לך?

אני משתמש בmoser 1400 אבל זו מכונת תספורת.

זו בהחלט הקורולה של מכונות התספורת

תיכנס לשרשור ותראה מה מומלץ שמה. 

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית משתמש בפיליפס 9800 ומאוד מרוצה. בגל מקרה אם פיליפס אז סידרה 7000 או 9000 בלבד. ה 5000 לא משהו וההבדל מורגש.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נאמן לבראון מאז גיל 16, שביעות רצון מלאה. בשנים האחרונות עם סדרה 9000 ( לפני כן 7000, לפני כן 5000 ואיני זוכר מה היה קודם. בכל זאת, קרוב ל-50 שנה). המכשיר עלה לי 250 דולר בקנדה, כולל מתקן לניקוי וטעינה. פעם ב-1.5-3 שנים מחליף ראש חיתוך, עולה 50 דולר באמאזון. 

ממליץ מאד לרכוש את המכונה עם מתקן הניקוי. אפשר לקות גם בלי המתקן, אבל הוא נוח ובכל ניקוי גם משמן את המכונה. לשים לב שאי אפשר לקנות בנפרד - מכונות שנרכשות בלי מתקן הניקוי חסרות את מנגנון התיאום ביניהם.

בארץ משום מה הפיליפס יותר מקובלות. אבא שלי, בשנותיו האחרונות (אחרי לפחוץ 60 שנות גילוח בבראון) החזיק בשני הדגמים והשתמש לסרוגין, כל סוג גילח יותר טוב חלק אחר של הפנים.

בסופו של דבר אתה צריך לנסות את אחד המנגנונים, ואם אינו מתאים לך לנסות את האחר בקניה הבאה. ולהקפיד להחליף את הסכין לפי ההוראות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

אישית משתמש בפיליפס 9800 ומאוד מרוצה. בגל מקרה אם פיליפס אז סידרה 7000 או 9000 בלבד. ה 5000 לא משהו וההבדל מורגש.

מה לגבי זאת?

https://www.traklin.co.il/מוצרי_טיפוח_ועיצוב/מכונות_גילוח_ותספורת/מכונת_גילוח_philips_פיליפס_s9041

או זאת

https://www.traklin.co.il/מוצרי_טיפוח_ועיצוב/מכונות_גילוח_ותספורת/מכונת_גילוח_רטוביבש_נטענת_philips_דגם_serie_7000_s778250_פיליפס

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עד עכשיו השתמשתי במכונה שקניתי באלי אקספרס. לפני חודש אישתי קנתה לי פיליפס סדרה 7000 זה כמו לעבו מסובארו לאאודי.

עריכה אחרונה על ידי netanel1014
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי כמה מכונות של פיליפס, שעלו בין 200 ל-300 שקל. לא חושב שיש הבדל עצום בין הדגמים. הן מחזיקות שנים, אחר כך משהו בלהב נדפק וזה מרגיש כאילו מישהו מושך לך שערה אחרי שערה מהפנים.

היתרון: זול ועושה את העבודה לגילוח יומיומי (עברתי ככה את כל השירות הצבאי, עד היום שבו חתמתי על זקן), בלי להציק ובלי לפצוע כמו סכין רגילה.

החיסרון: זה מתאים לגילוח יומיומי. זה לא מכונת תספורת שאפשר להוריד איתה זקן אחרי 4 חודשים שלא נגעת בו. כלומר אפשר, אבל זה לוקח בערך 5 שעות וגם מאוד לא כיף.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4 חודשים? גם אחרי 4 ימים תגמור את הסוללות בגילוח אחד. המכונה מיועדת לגילוח יומיומי סדיר, אם כי בבראון (לא יודע לגבי פיליפס) יש קוצץ פאות שיכול לשמש לשערות יותר ארוכות.

דרך אגב, את מכונת הבראון, שבת 3.5 שנים, אני טוען בממוצע פעם ב-3 שבועות, ועדיין יש קצת מיץ בסוללה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, sperial כתב:

גם אחרי 4 ימים תגמור את הסוללות בגילוח אחד.

זה לא נכון ואפשר גם להפעיל חלק מהדגמים בזמן שהם מחוברים עם הכבל לחשמל.

לפני 57 דקות, sperial כתב:

המכונה מיועדת לגילוח יומיומי סדיר

תודה לך על ההסבר המלומד מה אני עושה לא נכון ועובד לי כבר קרוב ל-20 שנה. הייתי זקוק לזה.

• מצחיק 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יבגניפ כתב:

היו לי כמה מכונות של פיליפס, שעלו בין 200 ל-300 שקל. לא חושב שיש הבדל עצום בין הדגמים. הן מחזיקות שנים, אחר כך משהו בלהב נדפק וזה מרגיש כאילו מישהו מושך לך שערה אחרי שערה מהפנים.

אחד היתרונות בלהיות אשכנזי. אני עירקי עם עור רגיש והסגרות עד 5000 היו זוועה עבורי. סדרה 7 ומעלה עולם אחר.

לפני שעה, יבגניפ כתב:

היתרון: זול ועושה את העבודה לגילוח יומיומי (עברתי ככה את כל השירות הצבאי, עד היום שבו חתמתי על זקן), בלי להציק ובלי לפצוע כמו סכין רגילה.

החיסרון: זה מתאים לגילוח יומיומי. זה לא מכונת תספורת שאפשר להוריד איתה זקן אחרי 4 חודשים שלא נגעת בו. כלומר אפשר, אבל זה לוקח בערך 5 שעות וגם מאוד לא כיף.

סדרת הפרסטיז' מתמודדת גם עם זקן של שבוע. יותר מזה תעבור קודם עם מכונת תספורת.

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יבגניפ כתב:

תודה לך על ההסבר המלומד מה אני עושה לא נכון ועובד לי כבר קרוב ל-20 שנה. הייתי זקוק לזה.

עוד תגלה שאתה נושם לא נכון

• מצחיק 3

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Potato כתב:

עוד תגלה שאתה נושם לא נכון

נכון, כי אתה צריך לעשות פוטוסינתזה אחרת זה לא עובד

• מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה פוטוסינתזה, בסך הכל ביקשתי מכונת גילוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טען אותה מתאים פוטואלקטריים. נפתרה הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...