Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תורי היה לפגוש במושחתים שלא רואים בעין

משה. ט
שימו לב! השרשור הזה בן 882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, אז הפעם הגיע תורי, במהלך היום כשהאוטו היה בחניה מישהוא גילח אותו, לא, אין מצב שהוא 'לא שם לב',

אין הרבה מה לעשות אבל אם אצליח להוציא את ההסרטה ממצלימה של מוסד ממול ויהיה לי מספר רכב מה אני יוכל לעשות עם זה, (בסה"כ המצלימה מהצד השני כך שאולי אני אבין מי עשה זאת אבל לא נראה לי עד כדי הוכחה מוחצת שזה אכן הוא)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך מספר רישוי שלו - תלונה למשטרה, ואז תקבל את פרטי בעל הרכב, ואז תתבע אותו.

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

אם יש לך מספר רישוי שלו - תלונה למשטרה, ואז תקבל את פרטי בעל הרכב, ואז תתבע אותו.

ואז הוא יגלה שהוא עבריין בכיר בעולם התחתון עם קבלות... 

סתם, מקווה בשבילו שלא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבריין בכיר בעולם התחתון בד"כ לא דופק רכבים ונעלם.

(הוא או יורה עליהם או מפוצץ אותם 🤣)

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • מצחיק 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון אישי של תלונה שלי על פגיעה ברכבי בחניה
בהתאם למספר שאזרח השאיר לי ע"ג השמשה.

אי השארת פריטים היא עברת תנועה.
באם הפוגע הוא אדם נורמטיבי,
לאחר שתתלונן במשטרה
הוא יזומן לתחנת המשטרה
וסביר מאוד שיצור איתך קשר
להסדרת העניין בינכם
זאת בכדי שתבטל את התלונה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, DesertFox כתב:

uאז הוא יגלה שהוא עבריין בכיר בעולם התחתון עם קבלות... 

סתם, מקווה בשבילו שלא. 

מהמם

בוא לא נפנה למשטרה, כי הם לא יעשו כלום, בוא לא נגיש תביעות בבתי משפט, כי כולם יודעים שהם משרתים את הטייקונים,

ואז נתלונן על זה שמשטרה ובתי משפט לא עובדים, כי הם לא מגלים בטלפטיה שרע לך.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, vadim6385 כתב:

מהמם

בוא לא נפנה למשטרה, כי הם לא יעשו כלום, בוא לא נגיש תביעות בבתי משפט, כי כולם יודעים שהם משרתים את הטייקונים,

האמת שהמשטרה ובית המשפט באמת לא עושים כלום ומעודדים עבריינים להמשיך בדרכם - מניסיון.

אבל אף פעם לא מזיק לנסות לפנות אליהם. שמעתי על מקרים יוצאי דופן שהם אשכרה עשו את העבודה שלהם.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

מהמם

בעיקר צחקתי, למרות שזה בגדול יכול לקרות וזה עניין של מזל אם תיפול על עבריין או לא. 

אני עדיין הייתי פונה למשטרה במידה ויש לי מס' רכב. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר מאמץ    השגתי עדי ראיה, מדובר במשאית בטון שיצאה מחניה וכשהסתובבה לכביש פגעה ברכב שלי שחנה על הרחוב,

יש גם תיעוד ממצלימה אך הוא מהצד שממול כך שלא רואים בו ממש את הפגיעה אבל כן רואים את הסיבוב החד של המשאית,

מה אתם ממליצים לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, משה. ט כתב:

לאחר מאמץ    השגתי עדי ראיה, מדובר במשאית בטון שיצאה מחניה וכשהסתובבה לכביש פגעה ברכב שלי שחנה על הרחוב,

יש גם תיעוד ממצלימה אך הוא מהצד שממול כך שלא רואים בו ממש את הפגיעה אבל כן רואים את הסיבוב החד של המשאית,

מה אתם ממליצים לעשות?

להגיש תלונה במשטרה

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...