Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים 235/55R18 - מידה פחות נפוצה

Michael_N
שימו לב! השרשור הזה בן 904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

הגיעה העת להחליף צמיגים. עד היום הייתי עם מידות דיי סטנדרטיות כך שהכרתי את הדגמים שמשווקים.

כרגע עם קיה ספורטאז' עם המידה הנ"ל וגיליתי שהדגמים המוכרים חלקם שונים וחלקם כלל לא קיימים.

אשמח לעזרתכם, מעוניין בצמיג כביש בלבד בעדיפות לנוח ושקט (לא חצי חצי / כביש-שטח קל), סביב 650-700 ש"ח לצמיג.

עד עכשיו נתקלתי ב:

Goodyear EfficientGrip SUV - נתונים בינוניים.

Goodyear Eagle F1 (Asymm) SUV - ללא מדבקת נתונים EU.

Hankook K415

Hankook K117

אם יש דגם מומלץ אחר אשמח לשמוע, המישלין פריימסי סביב 1000 ש"ח לצמיג לצערי.

תודה מראש.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהרשימה הזאת  הייתי קונה Goodyear Efficient Grip SUV.

רק לא הבנתי מה זה נתונים בינוניים.

הצמיגים האלה הגיעו למקומות גבוהים מאוד במבחנים השוואתיים בחו"ל וקיבלו ביקורות טובות מהמשתמשים :

https://www.tyrereviews.com/Tyre/Goodyear/EfficientGrip-SUV.htm

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ולאד.

הכוונה לנתונים בינוניים התייחסה ל-C באחיזה ברטוב ו-E בהתנגדות גלגול.

יש צמיג שלא נמצא ברשימה שהיית ממליץ עליו? 

הייתי שמח לשמוע על דגמים שלא הגעתי אליהם.

עריכה אחרונה על ידי Michael_N

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שגודייר אופציה הכי הגיונית ברמת המחירים למידה שלך ( אם מדלגים על כל הסיניים ו Riken)

https://tires4u.co.il/compare?diameter=9&aspectRatio=13&width=21

לא תמיד המחירים כאן תואמים למחירים בפועל בצמיגיות. אני בספק שבאמת מוכרים אותם ב 650₪ לצמיג. אם לא, אצל היבואן Goodyear המחיר 750₪ לצמיג או 735₪ בקנית רביעייה:

https://itire.co.il/mobile/search.php?searchBy=tier&searchNow=1&width=235&height=55&koter=18

הדגם השניF1  Asymmetric SuV יותר ספורטיבי.  זה אומר יותר אוחז אבל פחות נוח, נשחק מהר יותר וצריכת דלק איתו קצת יותר גבוהה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...