Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כח לא מגיע לגלגלים לאחר שדרוג סטייג' 1

Stylo
שימו לב! השרשור הזה בן 883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תופעה מוזרה / מטרידה שאני חווה (ואולי אני חושב שאני חווה) לאחר שדרוג סטייג' 1 לאיביזה קופרה 1.8 שנת 2016

לאחרונה כשאני מנסה לפתוח חזק בהילוך ראשון, אני מרגיש שהמנוע שואג ומוציא לא מעט כח, אך הכח לא מורגש בגלגלים ובכלל בנסיעה.

בהילוך שני זה גם קורה לעיתים (שוב, הרגשה כזאת שמבחינת הרעש והסל"ד המנוע מוציא את הכח הנדרש רק לא מגיע לגלגלים).

בהילוכים גבוהים יותר, אני בהחלט מרגיש את הבוסט של הכח.

אני בהחלט יכול לקבל את העובדה שאני לא יודע לנהוג כמו שצריך  😂, רק רוצה לדעת מה הסיבה לכך?

האם זאת בעיה ידועה?

אשמח להסבר

תודה! 

עריכה אחרונה על ידי Stylo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה לא קורה רק בזמן החלפת הילוך, זה גם יכול לקרות אם אני לוחץ כשאני כבר על הילוך ראשון ונוסע על 10 קמ"ש.

איך אפשר לדעת בודאות?

ואם זאת אכן הבעיה, אני מנחש שנחוצה החלפת קלאץ? 😅

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה אתה מאבד אחיזה עקב תחילת "פרפור" והמערכות בטיחות מסרסות לך את המנוע כדי שתוכל להמשיך לנסוע עם אחיזה בכביש.

תכבה בקרות ותרגיש את כל הכוח מפרפר לך בהילוך ראשון ולעתים גם שני בקיק.

מה מצב הצמיגים אצלך? אם מדובר בצמיג סיני / צמיג יבש / שחוק - החלפה לצמיגים איכותיים ואוחזים תעשה לך פלאים במקרה הזה.

עריכה אחרונה על ידי Altimo
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Altimo כתב:

כנראה אתה מאבד אחיזה עקב תחילת "פרפור" והמערכות בטיחות מסרסות לך את המנוע כדי שתוכל להמשיך לנסוע עם אחיזה בכביש.

תכבה בקרות ותרגיש את כל הכוח מפרפר לך בהילוך ראשון ולעתים גם שני בקיק.

מה מצב הצמיגים אצלך? אם מדובר בצמיג סיני / צמיג יבש / שחוק - החלפה לצמיגים איכותיים ואוחזים תעשה לך פלאים במקרה הזה.

בקרת יציבות מבוטלת

הצמיגים שלי הוחלפו השנה ל PS4

אני גם לא מרגיש פרפור 🤷‍♂️ אלא אם כן אני לא יודע שזה פרפור, אני מניח שאני אמור לשמוע גם לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההסבר שלך למה שקורה לא ממש מובן. אתה לוחץ על דוושה מלאה ומה קורה? מופיעה נורית בקרת משיכה/יציבות בלוח המחוונים? לא מופיעה שום מנורה, הטורים עולים והרכב לא ממש זז? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, ch2856 כתב:

ההסבר שלך למה שקורה לא ממש מובן. אתה לוחץ על דוושה מלאה ומה קורה? מופיעה נורית בקרת משיכה/יציבות בלוח המחוונים? לא מופיעה שום מנורה, הטורים עולים והרכב לא ממש זז? 

בקרת יציבות מבוטלת אז לא נדלקת נורה,

אבל מה שאמרת די מתאר את הסיטואציה, הטורים עולים והרכב לא ממש זז (או לפחות ככה זה מרגיש),

חשוב לי לציין, בהילוך שני (במהירות גבוהה "יחסית") והילוך שלישי, כשאני לוחץ אז בהחלט מרגישים את העוצמה והרכב מאיץ מאוד מהר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

**לא מהירות מאוד נמוכה- כלומר לא הטווח שלמנוע יהיה קשה להזיז את הרכב.

סתם דוגמא אצלי ברכב ברביעי אם אני על 30-40 קמש יהיה למנוע קשה מאוד להזיז את הרכב, וזו לא תהיה מהירות נכונה לבדיקה הזאת.

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...