Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה נירו 2018 EX - האם מומלץ?

Random
שימו לב! השרשור הזה בן 819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש אפשרות לרכוש קיה נירו EX שנת 2018 עם 55K ק"מ (הרכב בן 3 שנים).

הרכב הולך להיות רכב שני במשפחה עם נסועה של כ- 10K בשנה.

אשמח לעזרתכם במספר נושאים:

1. האם הרכב אמין והאם יש לו מחלות ידועות?

2. איך הרכב הזה שומר ערך בשוק המשומשות? המוכר מתעקש על מחירון משוקלל (באיזור 101K).

3. מה אורך האחריות של הרכב ומה היא כוללת? (במקום אחד ראיתי 3 שנים על הרכב + 5 שנים על הסוללה, במקום אחר 5 שנים על הכל עד 100K ק"מ).

4. במערכת מוטימדיה יש WAZE, אבל רשום שלא ניתן להפעיל אותו בגלל שלא מוצא רשת. הצלחתי לחבר את המערכת דרך hot spot לטלפון ואז התחיל לעבוד. האם יש לו אפשרות להכניס SIM שיהיה מחובר באופן קבוע לרשת?

5. הבנתי במדובר בגיר רובוטי והרגשתי את זה בנסיעה (מזכיר את הקורולה 2008 עם גיר חד מצמדי). האם הגיר הזה מהווה מכשול?

עריכה אחרונה על ידי Random
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה רכב יש לנו אחד כזה במשפחה.

המחלות שלו דומות למחלות של באיוניק כי זה אותם מכלולים.

אם אתה נוסע 10K בשנה אין סיבה ממש לרכוש רכב כזה כי היתרון שלו זה בדלק. . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Random כתב:

תודה.

האם יש אפשרות להכניס SIM למערכת מולטימדיה כדי שה- WAZE ושאר האפליקציות יעבדו עצמאית?

במערכת המקורית? לא ידוע לי.

אנחנו פותחים נקודה חמה ניידת מהפלאפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי הכי ישים כל פעם שנכנסים לרכב לבצע תהליך של חיבור.

האם נקודה חמה בנייד פתוחה כל הזמן וכשאתה מתניע זה מתחבר אוטומטית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Random כתב:

לא נראה לי הכי ישים כל פעם שנכנסים לרכב לבצע תהליך של חיבור.

האם נקודה חמה בנייד פתוחה כל הזמן וכשאתה מתניע זה מתחבר אוטומטית?

לא כי אין לי צורך כל נסיעה בוויז..

מה שכן לא נוח במערכת הזאת שאין אופציה ליוטוב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Random כתב:

תודה.

האם יש אפשרות להכניס SIM למערכת מולטימדיה כדי שה- WAZE ושאר האפליקציות יעבדו עצמאית?

אין אפשרות כזו. שהייתה לי נירו השתמשתי כמו שנאמר בנקודה חמה מהמכשיר הסלולרי. לא זכור לי האם המקודה החמה בטלפון פתוחה כל הזמן, או מתנתקת אחרי זמן מה ללא שימוש.

ראיתי באחד הסרטונים שניתן לשים דונגל usb עם יכולות wifi קבוע עם כרטיס sim.

זה כמובן אומר לרכוש דונגל ולשלם דמי מינוי חודשיים לחברה סלולרית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבור נסיעה של 10,000 בשנה, ההפרש בדלק בין נירו שצורך 1:18 לבין רכב בנזין ותיבה פלנטרית שצורך 1:10 הוא בערך 250 שח בחודש. 

לא בטוח שההפרש הזה מצדיק לקחת רכב היברידי עם נעלם גדול ויקר שזה אורך חיי הסוללה (ההחלפה יקרה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מגיע עם 5 שנים אחריות כולל על הסוללה.

מעבר ל- 5 שנים, ניתן לעשות ביטוח על הסוללה למשך 10 שנים בעלות של 250 ש"ח לשנה בכפוף לבדיקה שנתית של תקינות הסוללה ועד 15K ק"מ לשנה (כלומר אם יש רצף של אחריות וביטוח לאחר מכן, הסיכון מכוסה).

מעבר לזה, הנסיעה ברכב היברידי חלקה יותר (כך לפחות היה לי בטויוטה). 

עריכה אחרונה על ידי Random
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי קיה נירו 2018 לפני קצת יותר מחודש. לגבי מערכת המולטימדיה מצאתי בקבוצת הפייסבוק עדכון למערכת המולטימדיה שמאפשר קישוריות לאנדרואיד אוטו או אפל קארפליי. אם תרצה תגיד לי ואסביר לך איך להתקין. זה לא מסובך

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Orm94 כתב:

אני קניתי קיה נירו 2018 לפני קצת יותר מחודש. לגבי מערכת המולטימדיה מצאתי בקבוצת הפייסבוק עדכון למערכת המולטימדיה שמאפשר קישוריות לאנדרואיד אוטו או אפל קארפליי. אם תרצה תגיד לי ואסביר לך איך להתקין. זה לא מסובך

אשמח מאוד אם תסביר איך עושים זאת, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Orm94 כתב:

תפרסם את זה פה בבקשה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Orm94 כתב:

https://drive.google.com/drive/folders/1sGwERd4DU0Y6AgNPAtBmkr10aI3pxMlB תבחרו בגרסאת 7 אינץ' אם יש לכם קיה נירו 2018 ותעקבו אחרי ההוראות.

אלוף!!!! 

מוסיף תמיכה ב-Apple Carplay, אנדרואיד אוטו ושתי תחנות רדיו (102 ועוד משהו).

תהליך ההתקנה פשוט, 10 דקות בדופק גבוה וזה עובד.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...