Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

״עדיף צמיג שישב שנה במחסן על צמיג חדש״ - מאיפה זה בא?

farkash7
שימו לב! השרשור הזה בן 877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

בחיפושי אחרי רביעיית צמיגים נתקלתי במשפט הזה בשתי צמיגיות שיכלו להשיג לי רק צמיג בן שנה.

עשיתי אחורה פנה והלכתי משם כמובן אבל תהיתי האם חוץ מהרצון הברור למכור האם עומדת איזה תאוריה מאחורי המשפט הזה? 

לא היה לי כוח וסבלנות להקשיב להסבר המלומד שלהם.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בטח שעדיף לו שתקנה צמיג ששוכב אצלו שנה.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותם סיפורי סבתא רצים בכל הצמיגיות אני מבין.
יש להם קבוצת וואטסאפ לתאום אגדות?

• מצחיק 4

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אח של " יש לצמיג הזה תקן אירופאי" ושל "זו חברת בת של מישלן/ פירלי/ קונטיננטל". 

משפט ניסיון קידום מכירות מבחינתו של המוכר, ותו לא. 

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהליך הגיפור נעשה במפעל וכאשר צמיג יוצא ממנו הוא כבר מגופר . 

מוכרי הצמיגים יספרו כל סיפור העיקר להיפטר מסחורה ישנה . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב מאוד שרמת הצמיגיות בארץ נראית כמו שהיא נראית, ועוד יותר עצוב שככל הנראה מרבית הלקוחות מאמינים לשטויות שאומרים להם שם.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שנוסע המון קילומטרים בשנה, לא הייתי פוסל צמיג בן שנה מתאריך הייצור. אבל עד שנה, לא יותר מזה.

הסיפור האחרון ששמעתי משיחת טלפון עם צמיגיה בזמן החיפוש ל I25 של חבר:

צמיגאי: " תיקח General המקורי, זה Continental"

אני : " זה לא קונטיננטל אלא חברת בת".

צמיגאי: " אתה לא מבין שום דבר, תפתח Google,  תקרא - General ו Continental זה אותו דבר."

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחת הנסיעות פגע בצמיג שלי משהו מתכתי שנפל ממשאית, עשה חור לא קטן בדופן הצמיג.

הלכתי לפנצ'ריה הקרובה כדי להחליף את הצמיג כי הוא כבר היה בן שנה וחצי ולא מעט קילומטרים. 

אמרתי לו שאני רוצה להחליף גם את אח שלו בצד השני כדי שיהיו זהים, והבחור שאל אותי למה אני צריך להחליף את השני ושהוא במצב טוב והצמיג שהוא הביא לי מאותה חברה ולכן זה לא משנה. 

התחלתי  להסביר לו למה זה חשוב להחליף את שני הצמיגים ותוך כדי ההסבר הגיע האחראי ואמר לו שאני צודק ושצריך להחליף את שניהם. בסוף אמר לו "אם זה היה קורה לי גם אני הייתי מחליף את שניהם".

באמת עצוב שאין ידע בתחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, שביט כתב:

זה אח של " יש לצמיג הזה תקן אירופאי" ושל "זו חברת בת של מישלן/ פירלי/ קונטיננטל". 

משפט ניסיון קידום מכירות מבחינתו של המוכר, ותו לא. 

זה התאום של "קח צמיג סיני, הכי טוב, אתה לא מבין כלום". תגובה אמיתית שקיבלתי בפנצ'ריה גדולה כשהסברתי שאני רוצה צמיגים "אמיתיים".

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה באמת נכון, מי שלא מבין כלום לוקח צמיג סיני.

• מצחיק 5

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה - למה לא פשוט לשבת בבית, בניחותא, במזגן, ולהרים כמה טלפונים לפנצריות איכותיות (יצאת צדיק / הרבה ביקורות טובות בגוגל או בפורום) עם כל מיני דגמים שמתאימים לכם?

אפילו אם אשלם 100-200 שקל יותר, למי יש כוח להתווכח עם סוחרים שמתים להעיף מלאי ישן? 

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...