Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איטום סאונד לרעשים מבחוץ על ידי בעל מקצוע

mrmiki1234
שימו לב! השרשור הזה בן 905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

חבר ואני בעלים של שני ג'יפונים (CHR ונירו) בעלי בידוד לא מזהיר. רצינו לדעת אם אפשר להוסיף בידוד לרכבים , מה סדר גודל של עלות של מהלך כזה, והאם יש בעל מקצוע מומלץ במרכז?

תודה רבה

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילה טוב, אם לא נעשה אף פעם בידוד אקוסטי, ורוצים לשמוע טוב באיכות מעולה, יש צורך ביריעות בידוד אקוסטי בדלתות. האיטום מוסיף המון !!

אני עשיתי בדלתות ומקומות נוספים ברכב, מסוג קיה ספורטז'. בעלי מקצוע שאני מכיר, הם יוסי אלפיין, דניאל קאר סיסטאם, וישראל ג'וניור.

אם תרצה פרטים נוספים אשמח לעזור להם ברצון

בהצלחה להם בפרויקט.

IMG-20211022-WA0042.jpg

IMG-20211022-WA0047.jpg

IMG-20211022-WA0061.jpg

לפני 59 דקות, mrmiki1234 כתב:

אהלן,

חבר ואני בעלים של שני ג'יפונים (CHR ונירו) בעלי בידוד לא מזהיר. רצינו לדעת אם אפשר להוסיף בידוד לרכבים , מה סדר גודל של עלות של מהלך כזה, והאם יש בעל מקצוע מומלץ במרכז?

תודה רבה

חשוב מאוד לעשות איטום, לבחור בעל מקצוע טוב, שלא יגרם נזק לריפוד הסלון של הרכב, שהעבודה תהיה מקצועית.

עריכה אחרונה על ידי Dani Cohen
הוספה של תיאור
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

רצוי ומומלץ להוסיף מספר שכבות בידוד,

ושילוב סוגי חומרים שונים לקבלת תוצאות אופטימליות אפילו מהרמקולים המקוריים שמותקנים ברכב.

בדלתות בביצוע בידוד  אתם משפרים את איכות השמע ברכב, נוסף המון בס עשיר לסאונד, ועל הדרך פחות רעש מבחוץ חודר לחלל הרכב.

בידוד רצפת תא נוסעים ותא מטען גם כן במספר שכבות של חומרים שונים, יביא לתוצאה של סאונד יותר עשיר , והורדת הרעש  שחודר לרכב מבחוץ.

עלויות זה תלוי בחברת מוצרי הבידוד, סוגים, ומספר שכבות, וכמובן כל מתקין ועלויות ואיכות ההתקנה שלו.

יש את החבר אסימפקס בפורום שהוא היבואן של חומרי stp המצויינים והזולים,

הוא יוכל לעזור לך בנושא מה צריך מבחינת חומרים ועלויות . 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, mrmiki1234 כתב:

אם אפשר להוסיף בידוד לרכבים , מה סדר גודל של עלות של מהלך כזה

כן בהחלט.

העלות תלויה בסוג החומר שנעשה בו שימוש ובהיקף העבודה

ישנם פרוייקטים של מערכות SQ שנעשה בידוד מלא לרכב כולל פירוק כל הדיפונים, מושבים ,רצפה ,גג ,וכיוצא בזה.

יכול להגיע לכמה אלפי דולרים ,קח בחשבון שרק בידוד סטנדרטי שעושים לזוג דלתות קדמיות 

זה עלות של באזור 1000 שח כולל עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, AUDIO KING כתב:

כן בהחלט.

העלות תלויה בסוג החומר שנעשה בו שימוש ובהיקף העבודה

ישנם פרוייקטים של מערכות SQ שנעשה בידוד מלא לרכב כולל פירוק כל הדיפונים, מושבים ,רצפה ,גג ,וכיוצא בזה.

יכול להגיע לכמה אלפי דולרים ,קח בחשבון שרק בידוד סטנדרטי שעושים לזוג דלתות קדמיות 

זה עלות של באזור 1000 שח כולל עבודה.

לגילוי נאות אני עובד בתחום

התגובה שלך על בידוד סטנדרטי לא מקצועית לדעתי האישית

צריך להסביר ללקוח שיש כמה אפשרויות לבידוד הדלתות ובמחיר שאתה טוען קשה לקבל תוצאה משמעותית 

אני מדבר מניסיון אישי שלי על ביצוע עבודות איטום מורכבות לרכבים

בנוסף חבר פורום פרסם כאן תמונות שלי במהלך עבודה 

איטום כמו שצריך לדלת מצריך כמה סוגי חומרים וביצוע מקצועי ומדויק 

העבודה לא פשוטה ולא מומלצת לביצוע על ידי כל אחד 

חובבן יכול לנסות לעשות בביתו אבל שצריך לפרק חלון וגם מנגנון עדיף לא לקחת סיכונים

• אהבתי 1

גילוי נאות אני עובד בתחום האודיו לרכב . 
בעל עסק להתקנה ומכירת ציוד אודיו לרכב סאונד קלאב 

https://www.facebook.com/Soundclubgarage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העבודה לא פשוטה? סיריאסלי?

לקחת רולר פן ולהדביק…

צריך יכולות טכניות של לפרק דיפון ולדעת איזה חומרים לבחור.

זה הכל.

בר ביצוע לכל בן אדם טכני ברמה בינונית מינוס.

יש סרטונים ומידע באינטרנט בשפע צריך ידע, כמה קליפסים ספייר, קצת זמן ורצון ללמוד.

אבל שוב כל אחד מה נוח לו יש אחד יעשה טיפולים בבית לבד לרכב והאחר ישלם למוסך.

לא נכנס לסכומים כי זה תלוי במקצועיות של מתקין ובדרישת האיטום - יש בסיסי בוטיל שכבה אחת, יש גם 5 שכבות ומספר חומרים.

עריכה אחרונה על ידי kalmangar
  • רעיון טוב! 2

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי ברכב - בגדול כולנו צודקים חלקית כולנו טועים חלקית. 

קודם כל הפורום, מאוד מוכוון DIY ולכן הגישה של לך לבעל מקצוע - עד כמה שהיא נכונה מקצועית ומשפטית - היא דווקא זו הפחות אהודה על קהל הקוראים העיקרי כאן. 

אבל ישנם רכבים וישנם רכבים. 

ישנם רכבים בהם פירוק דיפון הדלת - מסיר ביחד איתו את מנגנון החלון וזה יצנח ויתנפץ והמהירות בה הנזק יכול להסלים מנזק כלכלי לפציעה חמורה - מהיר מאוד!

וישנם רכבים ש"מתפרקים כמו לגו". 

לכן לפחות העצה שלי תהיה לאלו אשר רוצים לעשות עבודה בעצמם - לחסוך הרבה בכך (אולי, לא תמיד - תלוי עד כמה הידיים של אותו אדם טובות ומיומנות) 

תיכנסו למרשתת (אינטרנט ריבונו של עולם) לאתרים כמו "אתה צינור" (יוטיוב) - ותחפשו סרטון או מידע לגבי הפעולה שאתם רוצים לבצע וכמעט תמיד תמצאו! 

תעשו שיעורי בית לפני שאתם ניגשים לעבודה עצמה. 

ממליץ על רכב שאת המנגנונים שלו את לא מכירים - תמיד תמיד תמיד - להדביק את החלון למסגרת שלו עם PAINTER TAPE (מסקינגטייפ) בכדי שחס וחלילה לא יגרם נזק כלכלי או נזק גוף. 

אפרופו - המחירים היום של חומרי בידוד לרכב עלולים להפתיע אתכם - מאוד! ממליץ לבדוק את ספונסר הפורום ESIMPEX בנידון. 

• אהבתי 2

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, kalmangar כתב:

העבודה לא פשוטה? סיריאסלי?

לקחת רולר פן ולהדביק…

צריך יכולות טכניות של לפרק דיפון ולדעת איזה חומרים לבחור.

זה הכל.

בר ביצוע לכל בן אדם טכני ברמה בינונית מינוס.

יש סרטונים ומידע באינטרנט בשפע צריך ידע, כמה קליפסים ספייר, קצת זמן ורצון ללמוד.

אבל שוב כל אחד מה נוח לו יש אחד יעשה טיפולים בבית לבד לרכב והאחר ישלם למוסך.

לא נכנס לסכומים כי זה תלוי במקצועיות של מתקין ובדרישת האיטום - יש בסיסי בוטיל שכבה אחת, יש גם 5 שכבות ומספר חומרים.

כן העבודה לא קלה וברכבים מסויימים גם לוקחת זמן של מעל שעתיים לדלת בשביל לקבל איטום בצורה הכי טובה ואפקטיבית

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דלתות שאם עבדת עליהן סהכ שעתיים - רוב הסיכויים שחיפפת. 

ביחוד כשמתאימים גם חיפויים, סגירות טכניות ומספר חומרי בידוד שונים כולל כאלו שזקוקים לזמן ייבוש וזמן ערבוב - יש ויש. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, lanosforce כתב:

יש דלתות שאם עבדת עליהן סהכ שעתיים - רוב הסיכויים שחיפפת. 

ביחוד כשמתאימים גם חיפויים, סגירות טכניות ומספר חומרי בידוד שונים כולל כאלו שזקוקים לזמן ייבוש וזמן ערבוב - יש ויש. 

אתה כבר מתכוון לדלתות שעדיף לסגור חלקים מסויימים עם יריעות אלומיניום ואז לאטום בנוסף וזה כמובן לוקח הרבה יותר זמן

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן + כמה תווים בשביל להשלים הודעה כי אני לא רואה מה הטעם להמשיך לכתוב וזה...

לפני 16 שעות, mrmiki1234 כתב:

אהלן,

תודה רבה

אני חושב שזו הפואנטה בשאלה דרך אגב - האם מדובר על בידוד לטובת רמקולים או שמדובר על השתקת הרכב באופן כללי נגד רעשים? 

ואם כן האם מדובר ברעשי רוח מהדלתות? (סט גומיות בעשרות שקלים בודדים מעליאקספרס פותרים את זה - תריצו כאן חיפוש על פרוייקט OPTIMUS - עמוד 37). 

רעשי רצפה? 

נתחיל בזה שאם הצמיגים לא איכותיים ושקטים - זה הדבר הראשון שצריך להחליף. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...