Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש לי שכנה מטורפת ומטונפת או איזה מצלמה נסתרת לקנות?

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי יש לי שכנה שהתערערה בנפשה, להציל אותה  אני לא יכול חוץ לתעד את הזבל שהיא זורקת ואת "חידושי הצבע" שהיא עושה בחדר מדרגות.

אני מחפש מצלמה נסתרת טובה.

חשבתי ללכת על מצלמת עינית אבל זה שהיא יושבת עליו והורסת לו את החיים, אין לו עינית בדלת כי היא הרסה לו. אז הפתרון שנראה לי הוא מצלמה נסתרת טובה.

תעזרו לי בשביל שאני אוכל לחזור הביתה בלי חרא בחדר מדרגות

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני חושב שאם המצלמה מכוונת רק כלפי מי שעומד מול הדלת שלך אין בעיה עם זה. אם אתה מצלם את כל חדר המדרגות, זה כבר דורש אישור של כל השכנים להתקין מצלמה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, MiniMiz3r כתב:

איך המצלמה תעזור אם אתה יודע שזאת היא?

בשביל הוכחות

לפני 3 שעות, flytomars כתב:

איזה פער בין הכותרת לתוכן... אני רוצה את הכסף בחזרה.

הוא נגיד שגיליתי יותר ממה שרציתי על השכנה הזו. 

לפני 3 שעות, Blaz00r כתב:

מה ה-End game?

שתפסיק להתנהג ככה, הכי טוב שתעזוב

לפני שעתיים, GTאי כתב:

אתה יודע שזה לא חוקי אלא אם אתה שם שלטים ששמת מצלמה?

ידוע לכל השכנים ויש הסכמה.

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

אני חושב שאם המצלמה מכוונת רק כלפי מי שעומד מול הדלת שלך אין בעיה עם זה. אם אתה מצלם את כל חדר המדרגות, זה כבר דורש אישור של כל השכנים להתקין מצלמה.

לטענת השכנים האחרים אין בעיה ויש הסכמה להתקנת מצלמות

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתובת שלך היא המשטרה.

לאחר מכן ייעוץ משפטי.

המטרה שלך היא שפסיכיאטר מחוזי יוציא הוראת בדיקה לא דחופה. 

אחרי שזה יקרה, תצליחו להגיע להישגים, בין אם טיפול באישה ובין אם אשפוז כפוי במידת הצורך.

אם היא לא באמת חולת נפש, אלא סתם עצבנית ויצירתית, מצליף לך לחפש מקום מגורים אחר. מניסיון של זוג חברים.

בהצלחה.

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסבר את האוזן, היא תולשת מצלמות וחוסמת את העדשה של המצלמה לפני התלישה.

שמו מנעול, היא דוחפת לשם דבק\חומרים. מטרידה שכן אחר ברמות של חרא על הדלת שלו.

בשרשור אחר הציעו אשפוז כפוי על נפשי, אז כבר הגיעו למצב שהוזמנה משטרה, השוטרת הציעה את זה ובסוף זה לא יצא לפועל.

שום פוסט פה לא מתעלה על הדבר הזה. לא חשבתי שזה יכול להיות נוראי עד כדי כך.

המטרה פה בסוף שנוכל להתעסק בדברים החשובים באמת, איזה קמצנים השכנים האחרים שלא מסכימים לבנות מזרקת זהב בחצר. 🤣

• מבאס 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, ניקו פ. כתב:

המטרה שלך היא שפסיכיאטר מחוזי יוציא הוראת בדיקה לא דחופה.

אם מערבים עו"סית מטעם העיריה זו לא אופציה, או שהצינורות המקובלים דורשים תלונה במשטרה קודם כל ולפני הכל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, ALÞћÃ כתב:

אם מערבים עו"סית מטעם העיריה זו לא אופציה, או שהצינורות המקובלים דורשים תלונה במשטרה קודם כל ולפני הכל?

תלונה במשטרה ותביעה כבר יש, אם זה רלוונטי לעניין. 

אני מוכן ללכת לכל כיוון שתיתנו פה. העיקר שזה יפסק. באופן חוקי בלבד, גם לא תחום אפור. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, ALÞћÃ כתב:

זו תמיד אופציה. 

אני לא בטוח מה סמכותה של העוסית אבל לבקש מפסיכיאטר מחוזי כל אחד יכול. השאלה היא איך הוא מתייחס לבקשות וממי.

https://www.kolzchut.org.il/he/הגשת_תלונה_לפסיכיאטר_המחוזי_על_שירותי_בריאות_הנפש

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די מסביר למה היית מעשן סמים כל היום.

לעבוד במקום שנשלט ע"י נשים בגיל העמידה, ואז לחזור הביתה לשכנה שעפה לה הקופסה מזמן ורחוק.

• מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשויות בריאות הנפש בישראל לא עובדות טוב. 

אם אין בן משפחה שידחוף חזק בנושא. חולה הנפש לא מקבל טיפול ראוי או בכלל.

בשביל שיביאו אותה להסתכלות תצטרכו לעבוד לא מעט. 

גם שיביאו אותה להסתכלות יש סיכוי טוב שלא יאשפזו אותה. 

אם יאשפזו אותה ויטפלו בה באשפוז סיכוי גבוה מאוד שהיא תחזור למצבה כי היא לא תקפיד על טיפול.

אז המסקנה מזה - שצריך כל הזמן לדחוף על מנת שיקרה משהו.

הייתי פונה במקביל לפסיכיאטר המחוזי. מתאר את המקרה.

בנוסף פונה לשוטר הקהילתי שלכם. יש אחד כזה לכל שכונה.

כמו כן פונה לעירייה. 

אולי אחד מהם יעשה משהו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ ממה ש"הסתכלות" פירושה, לפי הגדרה, תקופה מסויימת במחלקה סגורה.

יש נטיה חזקה מאד בישראל להוציא "מתמודדי נפש" (באיזה אבקת כביסה השתמשו כאן?) לקהילה, לאשפז כמה שפחות. 

כאשר אני למדתי כל רופא היה יכול לפנות לפסיכיאטר המחוזי ולבקש אשפוז כפוי, ולפסיכיאטר המחוזי היו שיקול דעת וסמכות לעשות זאת. אבל המשמעות של אשפוז כפוי היא קשה מאד - בעצם מדובר בכליאה. אני לא מכיר את פרטי התהליך כיום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...