Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C3 אייקרוס החדש היגיע בשעה טובה לישראל.

eyalkar
שימו לב! השרשור הזה בן 905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יבואנית סיטרואן בישראל השיקה היום את הרכב סיטרואן C3 אייקרוס בתצורה העדכנית.
בדגם החדש  היצרנית ויתרה על האייר באמפס שהיו בדגם הקודם.
הרכב מצוייד במנוע טורבו 1.2 ליטר בעל 3 צלינדרים ובהספק 130 כ"ס ומומנט 23.4 קג"מ
תיבת ההילוכים של אסיין בעלת 6 הילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והפעלת המזגן לא דרך המסך. רק בשביל זה שווה היה לחכות. מעניין מה יהיה התמחור ולמה המנוע לא משודך לגיר 8 הילוכים המוצלח יותר.

מוסיף - רק למה ללא בקרת שיוט אדפטיבית? הזוי קצת.

עריכה אחרונה על ידי dr6633
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי באתר של לובינסקי את המפרט (המפרט הוא למתוחת פנים אבל האתר עצמו עוד עם הקודמת...) ונראה שתפעול המזגן עדיין נעשה רק ממסך המגע. הייתכן?! ראיתי פה ושם באתרים בחו"ל שיש גם דגמים ללא כפתורים פיזיים למיזוג, אבל לא תיארתי לעצמי שברמת הגימור הגבוהה יחסית שתשווק פה, עדיין התפעול יהיה מהמסך.

https://catalog.lubinski.co.il/view/614322/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, dr6633 כתב:

מעניין מה יהיה התמחור ולמה המנוע לא משודך לגיר 8 הילוכים המוצלח יותר.

130 אלף ושאלה מצוינת.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, dj_dani כתב:

חששתי רבות מתפעול המזגן דרך המסך כשרכשתי C3, מהר מאוד זה התגלה כנוח מאוד, יעיל מאוד, ועובד.

למה אתם נגד? האם זה נובע מניסיון? 

התנסיתי בזה פעם אחת בעמידה ולא תוך כדי נסיעה. לדעתי, לתפעל משהו כזה בסיסי כמו מזגן (בישראל כן? באירופה ברור לי שזה לא כזה חשוב) צריך להיעשות בלחיצת כפתור. קראתי גם בקבוצות של קקטוס בפייסבוק שבימים מאוד חמים, המסך יכול להיתקע/לא לעלות מהר, מה שגורם לכך שאתה צריך להמתין לא מעט כדי שתהיה לך האפשרות להדליק את המזגן. זה לא מניסיון אישי שלי ואני בטוח שמדובר במקרים מסוימים, אבל זה עדיין מטריד. עובדה שב c4 החדשה, כל רמות הגימור באירופה מגיעות עם כפתור פיזי למזגן. אני גם לא מבין את התמחור הזה, באמת שלא. הקקטוס בזמנו (אחרי מתיחת הפנים) תומחרה בסביבות ה 100K אז על מה התוספת ל c3 air cross?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מצאתי את התפעול כממש לא נוח, עדיף להשאיר כמה כפתורים פיזיים קלים ונגישים לתפעול.

בוא נגיד שלאבא שלי לא אמליץ על הפיג'ו החדשות ולו רק בגלל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה בעיה בתפעול המזגן מהמסך, מה שכן חבל מאוד שלא עברו לגיר 8 הילוכים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת אתה לא רואה פגיעה בנוחות בתפעול מזגן ממסך טאצ' לעומת כפתורים פיסיים?

• אהבתי 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש גראנד פיקאסו 2017 והמסך מגע איטי בצורה מוזגזמת. זה מאוד לא נח לדלג בין המסך של המולטימדיה למסך של המזגן תוך כדי נסיעה כאשר מהירות התגובה זה בערך שניה-שתיים. מה שלא נח גם שצריך לקלוע בול עם האצבע לכל מיני מקומות במסך (ודירבלק עשית טעות)- מה שנחסך עם כפתורים פיזיים. זה גורם ליותר מדי זמן שצריך להוריד את העיניים מהכביש לפי דעתי. אולי המחשבים של סיטרואן השתפרו מאז, לא יודע.

וסתם מעניין שמתוך 7 הדגמים (הפרטיות) שסיטרואן מוכרת בארץ- 6 מתוכם SUV- אומר הרבה על השוק בארץ

עריכה אחרונה על ידי laplug
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, shellcase כתב:

באמת אתה לא רואה פגיעה בנוחות בתפעול מזגן ממסך טאצ' לעומת כפתורים פיסיים?

בוא נגיד את זה ככה, 

כשהאופציות הם כפתורי למזגן כמו ב208, שנראים כאילו לקוחים מרכב משנת 1990, לעומת לחצנים במסך מגע.... מעדיף מסך מגע. 

אגב, זמן התגובה נהדר, ולא יצא לי ללחוץ על דברים אחרים או שהמסך נתקע. ימים יגידו. בנתיים, פחדתי מזה לחינם, זה סופר קל ונוח. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...