Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך זה שבאים לקנות רכב בצ׳מפיון ותמיד אין!

roy007
שימו לב! השרשור הזה בן 904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 13 שעות, roy007 כתב:

למה קרסו ולובינסקי יותר טובים?

כשאני בא לרכוש רכב אני מסתכל על הרכב שאני רוצה ולא חושב על איזה שירות אני אקבל.

אני לא אקנה רכב אחר ממה שאני רוצה רק בגלל שהשירות של היבואן טוב יותר

קרסו ולובינסקי לא גרועים ברמה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 14 שעות, shike כתב:

זה הכול פונקציה של תחרות.

אם המדינה הייתה מרשה לעוד 5 חברות להביא את הדגמים ברמה של תחרות ישירה מול צ'מפיון ולא ברמת הייבוא אישי או יבוא מקביל אז מזמן היה שיפור במחירים, בשירות, מלאי וברמת הטיפול

אפשר הסבר ?

אתה חושב ש 5 חברות יקפצו על עגלת היבוא של VAG (או כל יצרן אחר) אם ידרשו מהם להשקיע במוסך מרכזי, במוסכי שרות, בהחזקת מלאי חלפים, ב.... כמו שנדרש מצ'מפיון (או כל יבואן אחר?).  ואם יקפצו - נראה לך שיהיה הבדל במחיר ?

וכל זאת בהנחה ש VAG בכלל יסכימו למכור בצורה מוסדרת ליבואן אחר - וזה כבר לא תלוי ב"מדינה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, dani666 כתב:

אפשר הסבר ?

אתה חושב ש 5 חברות יקפצו על עגלת היבוא של VAG (או כל יצרן אחר) אם ידרשו מהם להשקיע במוסך מרכזי, במוסכי שרות, בהחזקת מלאי חלפים, ב.... כמו שנדרש מצ'מפיון (או כל יבואן אחר?).  ואם יקפצו - נראה לך שיהיה הבדל במחיר ?

וכל זאת בהנחה ש VAG בכלל יסכימו למכור בצורה מוסדרת ליבואן אחר - וזה כבר לא תלוי ב"מדינה".

ממש לא צריך את כל העסק הזה. כל אחד יכול עקרונית לייבא. האחריות היא של היצרן והמוסכים שמוגדרים כמורשים חייבים לכבד אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, YaronNahum כתב:

אני לא יודע איזה חוויות יש לך , לשים מקדמה על נסיעת מבחן ? 

באוגוסט הזמנתי בסמלת גיפ, הגיע בסוף ספטמבר (היה אמור להגיע באוקטובר ) 
לנסיעת מבחן קבעתי שעה , הגעתי קיבלתי מפתח וסע לשלום. 

חזרתי מהנסיעה וסגרתי הזמנה במקום. כנראה שזה עובד טוב. 

במקרה של הרכב שלי, זה היה כמו אצלך,

קבעתי נסיעת מבחן (בזמנו על הדגם של 1.5 ל' ברמת הגימור הבכירה, כי לא היו רכבי 2 ל' בארץ)
באתי

נהגתי

הבנתי

וחיכיתי להזמין גרסת 2 ל' שנפתחה להזמנות רק חצי שנה אחרי.

אבל,

כשהגיעה לארץ הגולף GTI,

קיבלתי טלפון מהבחור בצ'מפיון (שידע שהיא חלק מההתלבטות שלי, בהנחה והמחיר / חבילות שיגיעו - יהיו ריאלים)  ושאל אותי אם אני רוצה לקבוע נסיעת מבחן והסביר שצריכים מקדמה כדי לעשות אחת,
אתה צריך לזכור,

במקרה של הגולף GTI, כל המשלוח הראשון היה מוזמן (לדעתי היו להם הזמנות ברמה של פי 2 או יותר ממה שהיה מיועד על האוניה במשלוח הראשון), הם מכרו את כל שני המשלוחים הראשונים בשעה וחצי בערך אאל"ט,
מעבר לזה, הם רצו שרק מי שרציני לגבי הרכב - יעלה לנסיעת מבחן ודרשו 2,000 ש"ח מקדמה והזמנה במערכת כדי לקבל נסיעת מבחן, תוך ידיעה שמי שרוצה את הרכב - יעשה הזמנה.

אגב, אני דיי בטוח שבשלב מסויים הם עשו את זה גם עבור האוקטביה vRS החדשה, בתקופה הראשונה לא היתה חובת הזמנה, אני נהגתי ברכב כשבועיים אחרי שהגיע לנסיעות מבחן בארץ ולא דרשו כלום, אחרי שבועיים שלושה חבר כבר אמר שרצו שיעשה הזמנה לפני שיקבל נסיעת מבחן.

למען הסר ספק, בשניה שירדת מהנסיעה יכולת לומר שאתה לא מעוניין ברכב והכסף היה משוחרר/מוחזר מיידית בזיכוי לכרטיס האשראי שלך.

נקרא לזה "דמי רצינות" וממה שאני זוכר שקראתי בפורום, לא מעט יבואנים עשו את זה עבור חלק מהדגמים שלהם, במיוחד היותר יקרים/אקזוטיים.

עריכה אחרונה על ידי Super_T

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בדגם מבוקש והיבואן רוצה לתת נסיעות מבחן רק לאנשים רציניים שבאמת רוצים לקנות (ולא רק לראות איך זה..) אז זה בסדר לבקש דמי רצינות.

בוודאי ובוודאי שניתנה לך זכות הביטול והכסף מוחזר במיידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, shike כתב:

אם המדינה הייתה מרשה לעוד 5 חברות להביא את הדגמים ברמה של תחרות ישירה מול צ'מפיון ולא ברמת הייבוא אישי או יבוא מקביל אז מזמן היה שיפור במחירים, בשירות, מלאי וברמת הטיפול.

לא הבנתי איך זה קשור למדינה? בדרך כלל מי שמונע יבוא ישיר זה היצרן שמעדיף לעבוד מול יבואן אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, roy007 כתב:

אם מדובר בדגם מבוקש והיבואן רוצה לתת נסיעות מבחן רק לאנשים רציניים שבאמת רוצים לקנות (ולא רק לראות איך זה..) אז זה בסדר לבקש דמי רצינות.

אכן אתה צודק,

תחשוב על יבואן למשל של רכבים אקזוטים שכל אדם יבקש ממנו נסיעת מבחן אפילו שאין ברצונו לרכוש את הרכב.

זה מכניס את מערך השיווק ללחץ ובעיה אחרת שקונה שכן רציני נסיעת המבחן שלו תידחה עקב ריבוי בקשות לנסיעת מבחן.

לאותו היבואן המדובר זה קרה עם רכבי קופרה לאון ופורמנטור VZ שהגיעו לארץ ואחרי שבועיים שכל אדם שחשקה נפשו בנסיעת מבחן על רכב עם 310 כ"ס יכל הם שינו את הדרך ורק אחרי הפקדה (שזה שטויות כי תמיד אפשר לבטל ולקבל את הכסף חזרה) יכולת להרשם לנסיעת מבחן מה שצמצם את כמות האנשים שנרשמו לנסיעות מבחן.

אז אם אוטו איטליה פותחים נסיעות מבן לכולם אתה חושב שלא יהיה תור מכאן ועד אילת? יהיה גם יהיה :)

אז כן בואו נרשם יחד לנסיעה על המקלארנים החדשות שהגיעו בשישי לארץ 😍

עריכה אחרונה על ידי kobi_g
  • רעיון טוב! 1

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, אליהו שבת כתב:

כולם כבר מכורים כנראה

מדינה משוגעת, מאוד.

מתוחות הפנים איביזה וארונה לא נמכרו כולן, ההשקה המקומית למתיחת הפנים היא באמצע נובמבר.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, roy007 כתב:

תשמע,זה כבר ממש גובל באיזשהי תסמונת היחס שלך ליבואן הזה,אתה לא תוכל להאשים מישהו שחושב שאתה סוכן שלהם,במחילה אם אני טועה.

לפני 10 שעות, kobi_g כתב:

אכן אתה צודק,

תחשוב על יבואן למשל של רכבים אקזוטים שכל אדם יבקש ממנו נסיעת מבחן אפילו שאין ברצונו לרכוש את הרכב.

זה מכניס את מערך השיווק ללחץ ובעיה אחרת שקונה שכן רציני נסיעת המבחן שלו תידחה עקב ריבוי בקשות לנסיעת מבחן.

לאותו היבואן המדובר זה קרה עם רכבי קופרה לאון ופורמנטור VZ שהגיעו לארץ ואחרי שבועיים שכל אדם שחשקה נפשו בנסיעת מבחן על רכב עם 310 כ"ס יכל הם שינו את הדרך ורק אחרי הפקדה (שזה שטויות כי תמיד אפשר לבטל ולקבל את הכסף חזרה) יכולת להרשם לנסיעת מבחן מה שצמצם את כמות האנשים שנרשמו לנסיעות מבחן.

אז אם אוטו איטליה פותחים נסיעות מבן לכולם אתה חושב שלא יהיה תור מכאן ועד אילת? יהיה גם יהיה :)

אז כן בואו נרשם יחד לנסיעה על המקלארנים החדשות שהגיעו בשישי לארץ 😍

סיאט זה מקלארן,ושירות זה לא מילה גסה,הרגילו אתכם להרגלים רעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, ronrcz כתב:

תשמע,זה כבר ממש גובל באיזשהי תסמונת היחס שלך ליבואן הזה,אתה לא תוכל להאשים מישהו שחושב שאתה סוכן שלהם,במחילה אם אני טועה.

אתה טועה.

אין לי כלום ושום דבר לאף יבואן כזה או אחר.

אם איביזה הייתה מיובאת ע״י חומוס אבו חסן אז גם ממנו הייתי קונה..

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, ronrcz כתב:

סיאט זה מקלארן,ושירות זה לא מילה גסה,הרגילו אתכם להרגלים רעים.

לא מצליח להבין אותך, אתה רוצה שימכרו מכוניות שאין?

קדימה אני מביא לך סיאט איביזה 1.0 תן לי על החשבון 100K ותאריך אספקה פתוח

ודיברנו בנושא על נסיעות מבחן לכמה כלי רכב שעבורם ביקשו הפקדה של הזמנה.

עבור נסיעת מבחן של איביזה לא יבקשו ממך את זה, רק עבור כלי רכב מאד מסויימים הם נוהגים כך

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...