Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משקפיים לנהיגה

ניקולו
שימו לב! השרשור הזה בן 886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי!

אני עומד להתחיל ללמוד נהיגה.

במקרה אני גם צריך לקנות משקפי ראייה חדשים. בגדול, יש שני סגנונות של מסגרות משקפיים:

1. מלבניים (גובה העדשות בהם הוא, בערך, 3 סנטימטר).
2. עגולים/מרובעים (גובה העדשות בהם הוא, בערך, 4.5 - 4.0 סנטימטר).

רוחב העדשות בשניהם דומה.

השאלה שלי: האם יש העדפה מסויימת עבור נהיגה? מבחינת שדה הראייה בצדדים, נראה לי שאין הבדל מהותי בין שני הסגנונות. מה לגבי שדה הראייה של מעלה/מטה? העגולים לכאורה נותנים יותר שטח, אבל זה שטח שהעין לא באמת מכוונת אליו.

עוד שאלה: יש חשיבות לעובי המסגרת? האם מסגרת עבה תחסום לי שדה ראייה בצדדים? האם זה משמעותי?

מה דעתכם? יש כאן בעלי נסיון?

עריכה אחרונה על ידי ניקולו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה פרקטית שימושית, זו אותה עדשה, בים אם היא מלבן, עיגול, טרפז, או משושה.

מבחינת עובי מסגרת אין לזה שום השפעה פרקטית על הראיה. רק "קוסמטית".

גש לחנות משקפיים, ותמדוד כמה מסגרות לפי התקציב שלך וסע ברכה.

אם אתה לפני גיוס, שים לב שהצבא מממן לך מסגרת אחת לכל השירות.

• רעיון טוב! 1

POLO, 1.4 2001 > SPARK, 1.0 2014 > 108, 1.2 2016 > CLIO - 5, 1.0T 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארצנו שטופת השמש שקול רכישת זוג משקפי שמש אופטיים לצורך נהיגה. אפשרות שניה - clip on - עדשה כהה המותקנת עם קליפ על המשקפיים.

• מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי שנים גם עם עדשה בגובה 2.5 ס"מ, אין בעיה.

לאורך השנים היו לי מסגרות שלמות, מסגרות חצי, מסגרות מפלסטיק וממתכות, מסגרות בעוביים שונים ועוד. יש תקופת הסתגלות אבל עם כולם הסתדרתי ליום יום ובטח לנהיגה.

בחנות כבר יעזרו לך לבחור ו/או להתאים מסגרת כך שהעין תהיה "ממומקמת" כמו שצריך במסגרת.

בהתאם למבנה פנים שלך יש העדפה של מסגרת, לא מחייב דווקא לבחור לפי זה, אבל שוב בחנות ייעצו לך. קח איתך גם חבר/ה שיעזרו לך בבחירה.

עריכה אחרונה על ידי Ron Poh
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...