Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה נפטרים ממלאי ה-cx-30 שלהם זה סימן לבואה של מנוע skyactive x?

civil_engine
שימו לב! השרשור הזה בן 911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאשר מחפשים מאזדה cx-30 למכירה אי אפשר לפספס את המלאי הענק שנוצר אצל סוכנויות הרכבים של ה-0 ק״מ

נראה שמאזדה שיחררו את כל המלאי שהיה להם

האם לדעתכם זה אומר על בואו של מנוע הטורבו של מאזדה skyactive x?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שדלק לא מצליחים למכור כמות מספקת, אז הם מוכרים אותו בהנחה ב'חצר האחורית'.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גועל נפש של יבואן..

מיתוג הפרימיום לא הלך לו - טיפס על עץ מאוד גבוה עם מידיניות תמחור בעייתית..

במקום שיעשה הנחה במחירים, נתקע עם מלאים גדולים - מה שאילץ אותו להפוך למותג הכי נמכר בערוץ האפס קילומטר!

במקרה של ה CX5 למשל נמכרו כלים "חדשים" בני יותר משנה לאחר שנפלטו בדקה ה 90 למגרשים.. ובהרבה פעמים מדובר ברכבים שהיו נחותים באבזור לעומת רכב מהסוכנות.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל נכון

אבל למה "גועל נפש"?

טעו בתמחור, מלקקים אל הפצעים וממשיכים הלאה

דוקא יבואן מזדה אחד ההוגנים בשוק לדעתי (לא מדי קשה ביחס לאחרים)

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן עניין של גועל. זה כלכלי נטו. הפרימיום זה משהו שמאזדה עולמית הולכת אליו. במקומות מסוימים זה עובד יותר ובאחרחם פחות. התמחור של היבואן משקף את הכיוון דל מאזדה בעולם, אבל בקנה מידה ישראלי. כנראה שלמכור 0 קמ השתלם להם כלכלית יותר מאשר לתת הנחות. זכותם, כמו שזכותנו כציבור לא לקנות ושידפקו עם המלאי שלהם. לא מבין את כל הרגש בעניינים כלכליים גרידא. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, LEGACY 1.8 כתב:

גועל נפש של יבואן..

מיתוג הפרימיום לא הלך לו - טיפס על עץ מאוד גבוה עם מידיניות תמחור בעייתית..

במקום שיעשה הנחה במחירים, נתקע עם מלאים גדולים - מה שאילץ אותו להפוך למותג הכי נמכר בערוץ האפס קילומטר!

במקרה של ה CX5 למשל נמכרו כלים "חדשים" בני יותר משנה לאחר שנפלטו בדקה ה 90 למגרשים.. ובהרבה פעמים מדובר ברכבים שהיו נחותים באבזור לעומת רכב מהסוכנות.

מצד שני... תראה לי עוד יבואן שמספק רכבים "מאובזרים" לעסקאות אפ"ק. אם אתה מחפש אבזור "ברימיום" ועסקת אפ"ק, מאזדה זה ככל הנראה ה way to go.

עבור Skyactiv-X היבואן כבר ציין שהוא ייאלץ לגבות עוד "עשרות אלפים", כך שאני לא הייתי ממהר להתרגש ; בכל מקרה, לא תודה.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, LEGACY 1.8 כתב:

מיתוג הפרימיום לא הלך לו - טיפס על עץ מאוד גבוה עם מידיניות תמחור בעייתית

המיתוג כסמי פרימיום הוא לא של היבואן, כי אם אצל היצרן בכל העולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה פעלו באיטיות ובהססנות גדולה מידי עם ה X. היה להם לפני כמה שנים מנוע מהפכני, אבל הם הטמיעו אותו בקצב כלכך איטי שהוא כבר הפך לפחות רלוונטי ופחות מרשים, כולם היום עברו להתרגש מהנעה חשמלית ולא מתפעלים מצורה חדשה ויעילה של מנוע בנזין טהור.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסביר למה גועל נפש. 

כשאתה מגיע לקנות מוצר חדש מהיבואן בעיצומו של מבצע ומגלה שהנחת המזומן מגיעה ל 2000 ₪ בלחץ ושאר ההטבות מתורגמות לאבזור לא נחוץ. אמרתי שאני מוותר על הכל - כולל קודנית ומרימי שמשות, תתרגמו את זה לכסף וסגרנו עסקה.. כמובן שסירבו ואמרו אלו תנאי המבצע.

העקשנות הזו הרחיקה רבים בעולם תחרותי שכולל 3008, קארוק, ועוד..

זה תקע אותם עם מלאי ענק של רכבים מאובזרים שהיו מיועדים לצרכן הפרטי, ומשם הדרך קצרה למגרשים. 

נ.ב. הנ"ל נכון לכל דגמי מאזדה - כולל השלוש שתומחרה כמו גולף (והיא לא..) והייתה די נדירה בכבישים עד שהגיעה למגרשים .

גם היום שרוב היבואנים תקועים בלי רכבים, דלק מוטורס מחזיקה כמות נכבדת בבונדד.. וזה אומר הכל.

• אהבתי 1

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגלה לך סוד לגבי קודנית, מרימי שמשות וכו'. לפני כ15 שנה הלכנו לקנות מזדה 3. במעמד הקניה דרשו 2000 ש"ח על מרימי שמשות + אזעקה. ויתרנו ואמרנו שנעשה לבד.

כשקיבלנו את הרכב אמרו לנו שעשו מבצע וקיבלנו את הנ"ל בחינם. על האזעקה היה רשום תאריך התקנה של חצי שנה קודם...

הם התקינו מראש על כל הרכבים ואז ניסו להוציא מהלקוח עוד כסף. מי שסירב פשוט קיבל בחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוותר כי לא רוצה שייתעסקו לי ברכב עם התקנות חפוזות בבונדד.

מאמר שמראה שהצמיחה במכירות מאזדה ב 2021 באה בזכות המגרשים..

https://cars.walla.co.il/item/3463008

• אהבתי 2

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מפתה.  CX30 ב 142, נראית אחלא מציאה . הסתכלתי ב CARWIZ

אגב לדעתי זה בגלל תמחור רכב עממי כרכב פרמיום. זה לא בגלל דגם חדש

עריכה אחרונה על ידי omar87

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שמזדה ב142 אלף שקלים חדשים דנדשים זו מציאה? איזה זמנים הגענו. 

• רעיון טוב! 3

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, מה שאני רואה בארץ זה מחירים הזויים מכל היצרנים ואנשים שרצים לקנות, מי המתחרים?

קשקאי ב 160?

פורמנטור ב 177?

אפילו הטרייל בלייזר ב 151

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...