Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אטליז איכותי שמקבל תןביס

ik3
שימו לב! השרשור הזה בן 886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יוצא שכל סוף חודש נשאר לי לא מעט מהתןביס, ותהייתי האם אפשר למצא מקום שמוכר בשר(סטייקים) ואפשר לשלם שם בתן ביס?

אז כן אפשר להשתמש בשופרסל- אבל לקנות שם בשר זה לא רעיון הכי טוב...

האיזור שרלוונטי עבורי הוא איזור חיפה-קריות

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי למצוא חנות בשר ייעודית כלשהי שמקבלת 10ביס זה אתגר בפני עצמו. אחר כך לחפש "איכותי".

בנוסף - אומנם יש לי סיבוס, אבל המקומות היחידים שלא מסעדה שמקבלים את זה, זה שופרסל ואולי ויקטורי (לא בטוח לגבי השני). וזה עוד במרכז. חיפה נראה לי יהיה הרבה יותר בעייתי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באתר שלהם רשימת מקומות שמקבלים את הכרטיס, לפי איזורים. הסתכלתי על איזור חיפה, חוץ מהשופרסל אלה רק מסעדות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במרכז יש קצביות שפותחות מסעדות בסמוך. אולי אחת ממסעדות הבשרים מחזיקה בקצביה סמוכה. שווה לבדוק. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טעות מהותית בשאלה. לא נשאר לך כסף בתן ביס, הוא של המעסיק שלך, והקומבינות המגוחכות שאנשים עושים כדי להוציא את הכסף הזה (למעשה במרמה) מהמעסיק הן אחת הרעות החולות של ההייטק. 

הלוואי שהיו מפסיקים עם התן ביס הזה כבר. 

• רעיון גרוע 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, MiniMiz3r כתב:

יש טעות מהותית בשאלה. לא נשאר לך כסף בתן ביס, הוא של המעסיק שלך, והקומבינות המגוחכות שאנשים עושים כדי להוציא את הכסף הזה (למעשה במרמה) מהמעסיק הן אחת הרעות החולות של ההייטק. 

זו הטבה, ואני עדין משלם עליה כסף.

"קומבינה" אולי תהיה לקנות עכשיו מקרר מהכסף של התןביס, זה לא המצב. אני רוצה לקנות אוכל.

מה זה משנה אם אני מזמין את האוכל הזה או אם אני עובד מהבית אז אני אוכל אוכל שהכנתי- זה לא בחינם, גם חומרי גלם עולים כסף.

אין פה שום מרמה, אני מקבל סכום שמיועד לכך שאני אוכל ארוחת צהריים\ערב.

עם הסכום הזה אני יכול להזמין מוקפץ ואני יכול להכין מוקפץ ובשני המקרים זה יעלה כסף.

לפני 41 דקות, ניקו פ. כתב:

במרכז יש קצביות שפותחות מסעדות בסמוך. אולי אחת ממסעדות הבשרים מחזיקה בקצביה סמוכה. שווה לבדוק. 

יש לך דוגמא? איזור רעננה יכול להיות רלוונטי עבורי, אם כי כנראה בשעות שאני מתפנה המקום כמעט בוודאות יהיה סגור.

עריכה אחרונה על ידי ik3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, MiniMiz3r כתב:

הא? אצלי תן ביס זה חלק מהחוזה וזה מגולם במשכורת. אני יכול לקנות עם זה מקרר אם בא לי, יותר מכך אם אודיע במכתב רשמי למעסיק שאני קונה מקרר בתן ביס שלי אז הוא יסתכל עלי מוזר שבכלל טרחתי לומר לו.

אם המעסיק שלך פותח עיניים על זה שאתה משתמש בתן ביס שלך במלואו, החלף מעסיק דחוף ! אנחנו מחפשים עובדים 😁

יותר מכך, אם טסים לחו"ל, אז כלל ההוצאות על חשבון מעסיק, אוכל, קפה, אלכוהול.

עריכה אחרונה על ידי snoop90
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, MiniMiz3r כתב:

מה?

אני מקבל הטבה, ומשלם עליה מס, והכסף שנשאר בתןביס הוא ועוד איך שלי. בדיוק כמו לנסוע לצרכים פרטיים ברכב חברה (שאני משלם עליו שווי שימוש), להשתמש בטלפון שקיבלתי מהמעסיק לשימוש פרטי (וגם עליו אני משלם שווי הטבה), ואפילו להשתמש במתנה שקיבלת לחג (שגם עליה יש מס).

ואפילו המשכורת שאני מרוויח (וגם עליה משלם מס הכנסה, בריאות, מס ישיבות, מס למה לא ומס בא לנו), היא לא של המעסיק שלי, היא שלי.

אין פה שום קומבינה ושום מרמה, מעסיקים מודעים לזה ומאפשרים את זה. אצלי באופן רשמי לחלוטין לקנות בסיבוס גיפט קארדים של וולט ושוברים לשופרסל. שום ניצול.

אם הבוס שלך פותח עיניים על זה, תחליף עבודה. אם אתה בוס כזה, אני משתתף בצערם של העובדים שלך ומקווה בשבילם שהמשכורת שווה את זה.

לפני 52 דקות, ניקו פ. כתב:

איך שאני חושב על זה, יש כזה ברמת ישי (לא זוכר איך קוראים למקום), לא יודע אם מקבלים שם סיבוס.

• אהבתי 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צוקעם גם בלימוזין וגם בבורגר סאלון. בלימוזין זו קצביה, בבורגר סאלון זה...בורגר.

במרכז אני לא בטוח על רעננה אבל בת"א לא חסר (חוות צוק הכי צפונית ברמת אביב. גם מזעדה וגם קצבייה/מעדנייה), אבל מחירים על הצד היקר ביותר (כמו רוב הקצביות הטובות בתל אביב).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ik3 כתב:

זו הטבה, ואני עדין משלם עליה כסף.

"קומבינה" אולי תהיה לקנות עכשיו מקרר מהכסף של התןביס, זה לא המצב. אני רוצה לקנות אוכל.

מה זה משנה אם אני מזמין את האוכל הזה או אם אני עובד מהבית אז אני אוכל אוכל שהכנתי- זה לא בחינם, גם חומרי גלם עולים כסף.

אין פה שום מרמה, אני מקבל סכום שמיועד לכך שאני אוכל ארוחת צהריים\ערב.

עם הסכום הזה אני יכול להזמין מוקפץ ואני יכול להכין מוקפץ ובשני המקרים זה יעלה כסף.

זו הטבה ואתה משלם עליה כסף, שהמטרה שלה היא לממן ארוחות כשאתה עובד. לא לקנות מצרכים לעל האש שאתה עושה עם החברים בכנרת בסוף השבוע, או מרשמלו ופיתות ליום הולדת בגן.

זה אכן לא משנה אם אתה מזמין את האוכל הזה או אם אתה עובד מהבית ואז אוכל מה שהכנת - וגם אני משתמש בביטורנט כדי להוריד רק דברים חוקיים.

בהגדרה, אם אתה משתמש בתן ביס למה שהוא נועד עבורו, לא יכול "להשאר לך" שום דבר בתן ביס. אם נשאר כסף בתקציב שלא השתמשת בו, זה אומר שלא היית צריך אותו.

לפני 4 שעות, snoop90 כתב:

הא? אצלי תן ביס זה חלק מהחוזה וזה מגולם במשכורת. אני יכול לקנות עם זה מקרר אם בא לי, יותר מכך אם אודיע במכתב רשמי למעסיק שאני קונה מקרר בתן ביס שלי אז הוא יסתכל עלי מוזר שבכלל טרחתי לומר לו.

אם המעסיק שלך פותח עיניים על זה שאתה משתמש בתן ביס שלך במלואו, החלף מעסיק דחוף ! אנחנו מחפשים עובדים 😁

יותר מכך, אם טסים לחו"ל, אז כלל ההוצאות על חשבון מעסיק, אוכל, קפה, אלכוהול.

גם אצלי תן ביס זה חלק מחוזה וזה מגולם במשכורת. למעשה אין לנו "תקציב" תן ביס בכלל, מדי חודש הסכום מתווסף לברוטו ואני יכול לעשות איתו מה שאני רוצה, גם לקנות טסלה עם כרטיס האשראי שלי לצורך העניין.

זה בבירור לא המצב במקרה של פות"ש שכן אצלו ישנו תקציב מוגדר שהמעסיק מקצה שניתן לשימוש באמצעות כרטיס התן ביס בלבד. אם המעסיק שלו היה רוצה לאפשר לו לקנות עם זה מקרר, הוא היה יכול פשוט להוסיף לו את זה למשכורת. אבל הוא לא מוסיף לו את זה למשכורת, אלא מייעד את זה למטרה מאוד ספציפית.

לא ברור לי למה טרחת לציין בכלל את נושא דמי האש"ל בטיסות לחו"ל, זה לא קשור בשום צורה.

לפני 4 שעות, vadim6385 כתב:

מה?

אני מקבל הטבה, ומשלם עליה מס, והכסף שנשאר בתןביס הוא ועוד איך שלי. בדיוק כמו לנסוע לצרכים פרטיים ברכב חברה (שאני משלם עליו שווי שימוש), להשתמש בטלפון שקיבלתי מהמעסיק לשימוש פרטי (וגם עליו אני משלם שווי הטבה), ואפילו להשתמש במתנה שקיבלת לחג (שגם עליה יש מס).

ואפילו המשכורת שאני מרוויח (וגם עליה משלם מס הכנסה, בריאות, מס ישיבות, מס למה לא ומס בא לנו), היא לא של המעסיק שלי, היא שלי.

אין פה שום קומבינה ושום מרמה, מעסיקים מודעים לזה ומאפשרים את זה. אצלי באופן רשמי לחלוטין לקנות בסיבוס גיפט קארדים של וולט ושוברים לשופרסל. שום ניצול.

אם הבוס שלך פותח עיניים על זה, תחליף עבודה. אם אתה בוס כזה, אני משתתף בצערם של העובדים שלך ומקווה בשבילם שהמשכורת שווה את זה.

כתבת הרבה שטויות.

אין קשר בין זה שאתה משלם מס על הטבה לבין התנאים שבהם ההטבה ניתנה לך. ובטח שאין קשר בין רכב לבין טלפון לבין תן ביס. כל אחד הוא הטבה אחרת עם תנאים אחרים.

בשורה התחתונה, אם המעסיק שלך היה רוצה לתת לך מראש את כל תקציב התן ביס במתנה בלי שום סייג, הוא היה מעביר לך את הכסף הזה למשכורת. מכיוון שהוא לא עושה את זה, ברור שהכוונה שלו היא לא שתבזבז את התקציב מעבר למטרה שהוא נועד עבורה. וזה שמעסיקים מודעים לזה שהתופעה הזאת קורית לא הופך את זה לפחות קומבינה. נתנו לך את הכסף הזה כדי לאכול בימים שאתה עובד בהם, נקודה.

כמו שציינתי הבוס שלי ממש לא פותח עיניים על זה, אלא להיפך. ואם הייתי מעסיק ברור לי שלא הייתי נותן שום תקציב תןביס לעובדים, אלא משכורת בלבד. כמו שעושים באמזון, למשל. מי שלא מסוגל לממן לעצמו ארוחת צהריים מהמשכורת שלו, שיבקש העלאה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, MiniMiz3r כתב:

spacer.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, MiniMiz3r כתב:

אם המעסיק שלו היה רוצה לאפשר לו לקנות עם זה מקרר, הוא היה יכול פשוט להוסיף לו את זה למשכורת. אבל הוא לא מוסיף לו את זה למשכורת, אלא מייעד את זה למטרה מאוד ספציפית.

זה מה שאתה חושב מה שאתה יודע?

אצלי יש תקציב מוגדר בתן ביס ואני משתמש בו איך שבא לי ללא הגבלות וללא תנאים, אם בא לי אני קונה מרשמלו, אם בא לי אני אוכל עם בת זוג שלי במסעדה או מזמין גלידה הביתה.

אתה הראשון, ששמנו אני שומע על "מטרה מסויימת ורמאות ושזאת הצרה הכי גדולה בהייטק" .

שזה דיי אירוני, כי למעסיק שלי אין בכלל בעיה עם זה, אבל לבן אדם זר בפורום זה מאוד מפריע.

ואת עניין החול ציינתי כדי להבהיר שהמעסיק מעניק כסף אמיתי לשיקול בלעדי על העובד, לכן הכסף של תן ביס - זה שטויות.

עריכה אחרונה על ידי snoop90
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, MiniMiz3r כתב:

זו הטבה ואתה משלם עליה כסף, שהמטרה שלה היא לממן ארוחות כשאתה עובד. לא לקנות מצרכים לעל האש שאתה עושה עם החברים בכנרת בסוף השבוע, או מרשמלו ופיתות ליום הולדת בגן.

זה אכן לא משנה אם אתה מזמין את האוכל הזה או אם אתה עובד מהבית ואז אוכל מה שהכנת - וגם אני משתמש בביטורנט כדי להוריד רק דברים חוקיים.

בהגדרה, אם אתה משתמש בתן ביס למה שהוא נועד עבורו, לא יכול "להשאר לך" שום דבר בתן ביס. אם נשאר כסף בתקציב שלא השתמשת בו, זה אומר שלא היית צריך אותו.

גם אצלי תן ביס זה חלק מחוזה וזה מגולם במשכורת. למעשה אין לנו "תקציב" תן ביס בכלל, מדי חודש הסכום מתווסף לברוטו ואני יכול לעשות איתו מה שאני רוצה, גם לקנות טסלה עם כרטיס האשראי שלי לצורך העניין.

זה בבירור לא המצב במקרה של פות"ש שכן אצלו ישנו תקציב מוגדר שהמעסיק מקצה שניתן לשימוש באמצעות כרטיס התן ביס בלבד. אם המעסיק שלו היה רוצה לאפשר לו לקנות עם זה מקרר, הוא היה יכול פשוט להוסיף לו את זה למשכורת. אבל הוא לא מוסיף לו את זה למשכורת, אלא מייעד את זה למטרה מאוד ספציפית.

לא ברור לי למה טרחת לציין בכלל את נושא דמי האש"ל בטיסות לחו"ל, זה לא קשור בשום צורה.

כתבת הרבה שטויות.

אין קשר בין זה שאתה משלם מס על הטבה לבין התנאים שבהם ההטבה ניתנה לך. ובטח שאין קשר בין רכב לבין טלפון לבין תן ביס. כל אחד הוא הטבה אחרת עם תנאים אחרים.

בשורה התחתונה, אם המעסיק שלך היה רוצה לתת לך מראש את כל תקציב התן ביס במתנה בלי שום סייג, הוא היה מעביר לך את הכסף הזה למשכורת. מכיוון שהוא לא עושה את זה, ברור שהכוונה שלו היא לא שתבזבז את התקציב מעבר למטרה שהוא נועד עבורה. וזה שמעסיקים מודעים לזה שהתופעה הזאת קורית לא הופך את זה לפחות קומבינה. נתנו לך את הכסף הזה כדי לאכול בימים שאתה עובד בהם, נקודה.

כמו שציינתי הבוס שלי ממש לא פותח עיניים על זה, אלא להיפך. ואם הייתי מעסיק ברור לי שלא הייתי נותן שום תקציב תןביס לעובדים, אלא משכורת בלבד. כמו שעושים באמזון, למשל. מי שלא מסוגל לממן לעצמו ארוחת צהריים מהמשכורת שלו, שיבקש העלאה.

יש כאן ערימת שטויות ענקית, לא חושב שיש טעם בכלל להגיב....

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שמיסטר ואגיו צריך לתת את הדעת בעניין אטליזים..

@Transporter

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...