Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח חובה לשבוע בלבד לצורך שינוע רכב ללא טסט ניתן לעשות רק ״בפול״?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפול זה רק ביטוח חובה. נניח שיש לך אישור תנועה זמני וביטוח חובה - האם תרצה לעלות על הכביש ולהסתכן בפגיעה בצד ג'?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, tinoki כתב:

איזה סוג רכב יש לך?

לא דגם. איזו קבוצת רכב? רשום ברשיון הרכב למעלה.

הפול מבטחים הכל. חייבים בחוק

קבוצת רישוי 6, אגב דרך האתר שלהם באופן מקוון אפשרי לעשות ביטוח לשלושה חודשים ומעלה בלבד ואופציה זאת כן פתוחה בפניי, אבל זה כבר יוצא 500₪ לשלושה חודשים.

לפני שעה, A_lex כתב:

אולי אני מפספס משהו, אבל כתבת שהרכב ללא טסט?

למיטב ידיעתי זה אומר שאסור לו לנוע על הכביש בכלל, ובכל מקרה שום ביטוח לא יהיה תקף במידה ויקרה משהו.

אכן הרכב כרגע ללא טסט, אני מתכוון להוציא אישור תנועה זמני ממשרד הרישוי ליום השימוש ברכב  והתנאים לקיומו הם שיהיה משולם בדואר ובצמוד אליו יהיה גם ביטוח חובה בתוקף.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי אני אעשה ביטוח בפול באופן מקוון לשלושה חודשים ובינואר שהרכב יעבור לסטטוס אספנות אני כבר יעשה את הביטוח המוזל לשנה מלאה.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, tinoki כתב:

כעת תספר איזה רכב זה

שבי קמארו 92 נפח מנוע 5000 סמ״ק 

לפני כשעה, mm1987 כתב:

יצרת קשר עם גרר כלשהו? שאלת כמה יעלה להעביר את הרכב?

גרירת רכב למרחק כזה זה לא פחות מ400-500₪.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, much כתב:

נראה לי אני אעשה ביטוח בפול באופן מקוון לשלושה חודשים ובינואר שהרכב יעבור לסטטוס אספנות אני כבר יעשה את הביטוח המוזל לשנה מלאה.

עכשיו מסתבר שגם ביטוח לשלושה חודשים באופן מקוון דרך האתר שלהם לא נותן לי את האפשרות להתקדם לשלב התשלום הסופי ולבצע את הרכישה.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מוצא שום חברת ביטוח שאפשר לבטח אצלה אונליין באתר ביטוח חובה בלבד, זה תמיד מקיף וחובה או צד ג וחובה.

אגב, גם בטלפון מול נציג שירות זה לא פשוט רובם לא מסכימים לבטח רק חובה, במיוחד שמבינים שהרכב ייבוא אישי בנפח גדול.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחזור על מה שכתבתי קודם: נהיגה ללא ביטוח צד ג' היא לקיחת סיכון לא סביר (אלא אם יש לך איזה מיליון או שניים עודפים, למקרה שתפגע באיזה s-class - אבל אם היו לך לא היית מתחשבן על 100 ש"ח לגרירה). הדרישה הזו של חברות הביטוח היא לטובתך.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, sperial כתב:

אחזור על מה שכתבתי קודם: נהיגה ללא ביטוח צד ג' היא לקיחת סיכון לא סביר (אלא אם יש לך איזה מיליון או שניים עודפים, למקרה שתפגע באיזה s-class - אבל אם היו לך לא היית מתחשבן על 100 ש"ח לגרירה). הדרישה הזו של חברות הביטוח היא לטובתך.

יש גם לחשוב על שאר נזקים, לא רק רכבים אחרים.

אם פתאום אתה מאבד שליטה ונכנס באיזה חנות עם חלון ראווה (נכון, לך זה לא יקרה כי אתה נהג טוב ;) )

אם בתאונה "רגילה" עשית נזק למעקה בטיחות + אספלט + רמזורים ותאורה זה הרבה יותר כסף מלהכנס בלמבורגיני אפילו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.10.2021 בשעה 18:03, sperial כתב:

הפול זה רק ביטוח חובה. נניח שיש לך אישור תנועה זמני וביטוח חובה - האם תרצה לעלות על הכביש ולהסתכן בפגיעה בצד ג'?

כמובן שלא, אבל אני כרגע קצת קצר בכסף ולכן מעדיף לעשות ביטוח חובה רק לשלושה חודשים(לא מצליח כרגע למצוא חברת ביטוח שמוכנה לפחות מזה), ביטוח צד ג ניתן לעשות לתקופה קצרה ? מבחינת החוק אין חובה לרכוש ביטוחים נוספים פרט לחובה, לא?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, much כתב:

כמובן שלא, אבל אני כרגע קצת קצר בכסף ולכן מעדיף לעשות ביטוח חובה רק לשלושה חודשים(לא מצליח כרגע למצוא חברת ביטוח שמוכנה לפחות מזה), ביטוח צד ג ניתן לעשות לתקופה קצרה ? מבחינת החוק אין חובה לרכוש ביטוחים נוספים פרט לחובה, לא?

חובה אין. אבל, כאמור, לנסוע בלי ביטוח צד ג' זה ממש לא חכם - כל פגיעה ברכוש של מישהו אחר תעלה לך הרבה יותר. סתם, איזה fender bender עם רכב סטנדרטי, מהסוג שמתרחש מפעם לפעם בכל צומת יכול לעלות לך, בנזק מינימלי, 10,000 ש"ח. אתה רוצה לקחת את הסיכון? וזה משהו קל. אתה יכול לגרום אבדן מוחלט לרכב יותר יקר, או, כפי שכתב @Sparrow420 לפגוע בתשתיות או משהו אחר - והתביעה נגדך תגיע בקלות ל-6 ואפילו 7 ספרות. אז, כפי שניחשתי, אתה במצב כלכלי לא מהמשופרים, ואת הסיכון הזה אתה לא צריך לקחת. בבחינת "אני עני מכדי לקנות בזול".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...