Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה קארוק 2021: מסייע נהיגה (Travel Assist) לא זמין

pic17

פוסטים מומלצים

סקודה קארוק 2021 חדשה, לפי כחודש התחילה בעיה שבזמן נהיגה מופיע הודעה על הלוח שעונים "מסייע נהיגה לא זמין כעת", ההודעה נעלמת לאחר כמה שניות וחוזר להיות תקין. (מצורף תמונה של התקלה)

יכול להופיע כמה פעמים בנסיעה ויכול יום שלם לא להופיע.

מישהו נתקל בתופעה דומה ויש לו פתרון?

תודה.

7881111.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב להתחיל בספר הרכב (עמוד 173-174 של הקובץ):

במקרים האלה, הפונקציה עשויה להיות מוגבלת או לא זמינה:

◀ שדה הראייה של החיישן מוגבל עקב שמשה מלוכלכת, מכשול או רכב הנוסע לפנים.

◀ אם תנאי מזג אוויר קשים נמשכים.

◀ הרכב נע דרך עיקול חד.

◀ הרכב נוסע על כביש נוטה או בכביש מחורץ.

◀ הרכב נע בנתיב צר מדי.

לא התעמקתי מספיק כדי להבין אם החיווי אצלך מעיד על הנ"ל או אכן על תקלה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
  • 4 חודשים מאוחר יותר...

אותה בעיה בעיה בקארוק 2021. בהתחלה אמרו שקשור למזג אויר. עכשיו קורה לסרוגין כמעט בכל נסיעה גם ביום בהיר וראות טובה. במוסך אמרו שמבררים מול יצרן פיתרון. כרגע אין עדיין. אשמח לדעת אם למישהו נפתרה הבעיה. 

E9155253-2FBA-4CEF-809A-85F77840FB2E.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה דומה בסיאט איביזה, לא יודע אם זה אותו דבר אבל אולי אצליח לתת לך כיוון. בחזית האיביזות בגריל התחתון יש מלבן שחור, בסקודות הטמיעו את זה יותר יפה בגריל העליון. הדבר הזה נקרא חיישן רדאר והוא אחראי על בלימת החירום האוטונומית ועל התראות נוספות שקשורות לתנאי דרך. לפעמים לכלוך קשה על החיישן משבש את הפעולה שלו זמנית וההודעת שגיאה מופיעה, נסה לשטוף את האוטו טוב. אבל לפעמים מכה קטנה, ירידה חזקה מידי ממדרכה, או התרופפות של תושבות הגריל מוציאות אותו מאיזון לגמרי וצריך מוסך. בנוסף אני באופן אישי גם נתקלתי ב3 חיישנים כאלה שהיו תקולים לגמרי, היה צריך להחליף אותם כי החלפת גריל וכיול החיישן מחדש לא עזרו. בכל מקרה הרכב עדיין באחריות מציע לגשת לטפל בזה בהקדם כי להחליף חיישן באופן פרטי עולה 6 אלף במורשה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

גם אצלי בסקודה קארוק 2022 - אותה תקלה מעצבנת. החברה מתנהגת כאילו הבעייה לא מוכרת לה, למרות שבאתרי אינטרנט בעולם רבים מתלוננים (אגב, בעייה דומה גם בפולקסווגן). ידוע לי שכבר הוגשה תביעה ייצוגית נגד צ'מפיון מוטורס בארץ. אני שוקל לתבוע את החברה על מלוא הנזק - אי אפשר למכור את הרכב במצב זה . החברה גם נמנעת מלתת רכב חלופי עד שיימצא פתרון לבעייה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

שמי אריה קינן ויש לי את אותה הבעיה אם קארוק 2021. הבעיה התחילה די קרוב לאחר רכישת המכונית, ונמשכת עד היום. אני מנסה למכור את המכונית אולם אנשים נבהלים מהבעיה. המוסך (קרני אור מרחובות) לא נותן פתרון. הם החליפו גלגל הגה (???) ועשו פעולות שונות ומשונות ללא הצלחה. בשבועיים האחרונים הם אומרים לי שהם מחקים לפתרון מהחברה בחול.
האם יש באמת תביעה יצוגית לנושא הזה? האם מישהו הצליח לפתור את הבעיה? אשמח לשמוע הצעות או כל אינפורמציה אחרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...