Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השקרים הקטנים (הגדולים) של תעשיית הדטרגנטים למכונות הכביסה ומדיחי הכלים

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 28 דקות, mcaspi כתב:

למה שלקוח יצטרך ג'ל, מלח, ונוזל הברקה, אם הוא רוכש טבליות Powerball All In 1?

גם אני שואל את השאלה הזו.

הבעיה שהמדיח (שלי לפחות) לא יודע מה סוג הטבליות ואם מפלס המלח או נוזל ההברקה יורד מתחת לסף, הוא מאריך את זמן הפעולה של המדיח בכ10 דקות.

אז אני שם גם טבלית הכל כלול, וגם ממלא מלח ונוזל הברקה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, mcaspi כתב:

מי כתב "פג תוקף"? אמרו שהאפקטיביות יורדת, דבר שנראה הגיוני.

סמנטיקה, אותו חרא. למה אתה תפתח מעבדה ותבדוק אם באמת ובכמה האפקטיביות יורדת? ואם היא יורדת בחצי אחוז? עולה להם משהו לכתוב את זה? יש סנקציות אם זה לא נכון? לא. מפה תקח את זה לאן שבא לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

לכלוך כן אבל בעיקר כי אתה לא נזהר. אני חותך את השקית של האבקה כמו משפך ושופך ישר לתא במכונה לפי העין, לא מתעסק עם כל מיני כוסות מדידה ושטויות.

אני (אשתי ליתר דיוק) קונה את השקים של ה 5/7 קילו (לא ממש משנה התוצרת) ואני סוחב הבייתה😀 וכדי לפתור את הבעיה של המדידה/ליכלוך אני ממלא עם משפך מיכלי חלב ריקים של שני ליטר באבקה.

הרבה יותר נוח לשימוש ולאחסנה בהשוואה לשקים המפלצתיים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי "ארגז" שבו נמכרה בעבר אבקת כביסה בכמות 3 ק"ג. ממלא אותו באבקות מהמבצע התורן.

לא אוהב את השקים ה"סיטונאיים" (מגיעים ל-8 ק"ג) כי צריך לשמור אותם פתוחים בין מילויים, וכשמעבירים מהם את האבקה לקוםסה לשימוש שוטף האבקה נוטה להתפזר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...