Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חומר לניקוי פנים

שימו לב! השרשור הזה בן 877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקרוב נגמר לי החומר לניקוי פנים, לא יודע בדיוק מה יש כרגע- הביאו לי מחול וזה הגיע לא באריזה מקורית(בגלל מקום מוגבל במזוודה אז צריך תמיד יעילות מרבית😅), אבל עושה עבודה סבבה לגמרי.

מתלבט איזה מנקה פנים לקנות, האופציה הראשונה שעלה לי לראש זה של כוך קמי מאחר ויש לי נסיון חיובי עם מוצרים שלהם: http://www.apexparts.co.il/shop_product/מוצרים-1/multiinteriorcleaner הנקודה שהכי מפריעה לי היא המחיר בארץ שהוא יקר בטירוף, ובאמזון אין.

אופציות נוספות שחשבתי עליהן:

https://www.amazon.com/Chemical-Guys-SPI22016-Protectant-Fluid_Ounces/dp/B071ZTPRJL/ref=sxin_14?asc_contentid=amzn1.osa.9a59c78f-9960-4ad2-9acf-e6cd92a348b0.ATVPDKIKX0DER.en_US&asc_contenttype=article&ascsubtag=amzn1.osa.9a59c78f-9960-4ad2-9acf-e6cd92a348b0.ATVPDKIKX0DER.en_US&creativeASIN=B071ZTPRJL&cv_ct_cx=car+interior+cleaner&cv_ct_id=amzn1.osa.9a59c78f-9960-4ad2-9acf-e6cd92a348b0.ATVPDKIKX0DER.en_US&cv_ct_pg=search&cv_ct_we=asin&cv_ct_wn=osp-single-source-earns-comm&dchild=1&keywords=car+interior+cleaner&linkCode=oas&pd_rd_i=B071ZTPRJL&pd_rd_r=c5216b34-a1cd-4fbc-98cf-68c474fb8a0f&pd_rd_w=tXM7Y&pd_rd_wg=JePnb&pf_rd_p=5846ecd6-3f37-4a28-8efc-9c817c03dbe9&pf_rd_r=HZFVZ2PQC16GGDVT3K7Y&qid=1634761401&sr=1-2-64f3a41a-73ca-403a-923c-8152c45485fe&tag=bgr0a0-20 

של CG אבל הביקורות מעורבות, ולא יודע אם זה מספיק טוב.

https://www.amazon.com/CarPro-Inside-500mL/dp/B019KNU8LI/ref=sr_1_20?dchild=1&keywords=car+interior+cleaner+spray+carpro&qid=1634761636&sr=8-20

של קרפרו שנראה טוב, אבל גם כן יקר, וכרגע יש רק את האריזה הקטנה ביותר של החצי ליטר לצערי.

אשמח לשמוע על הצעות נוספות.

בעקרון מה שאני צריך זה חומר ניקוי פנים אוניברסלי לפלסטיקה\דש\ובעצם רוב חלקי פנים הרכב

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש ב Total Interior Cleaner והוא ממש סבבה לי. אני לא חושב שאפשר להגיד עליו משהו רע.  

יש גם את ה Top Star של Koch Chemi שאהבתי גם, אבל הוא משאיר מראה קצת מט כזה. תלוי אם אתה אוהב. לדעתי נותן ״חיים״ לפנים הרכב. (הוא מיועד גם לניקוי וגם לשמירה ממה שהבנתי).

יש עליו חוות דעת פה: 

https://carsforum.co.il/topic/700157-חוות-דעת-על-חומר-ניקויהגנה-koch-chemie-top-star/

שמעתי דברים טובים גם על 303, אבל לא יצא לי לנסות.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי את CG Total Interior Cleaner יש לו ריח מצויין אבל בניקוי הוא סביר, הוא בעיקר לניקוי של טביעות אצבע וכל מיני סימנים קטנים.

יש לי עכשיו גם את  Koch ChemieMulti Interior Cleaner  הריח שלו סבבה והוא מנקה יותר טוב מזה של CG

עכשיו קיבלתי את המנקה פנים של P&S 

P&S Detailing Products Xpress מנקה פנים 1pt https://www.amazon.com/dp/B07RWKWR8B/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_fabc_TVPN10AH3MH99BAPAFRJ?_encoding=UTF8&psc=1

יש לו ריח מצויין והוא מנקה הכי טוב שהיה לי, ממליץ עליו מאוד

בנוסף ממליץ לך גם על מוצר של koch שנקרא ASC

שמתאים בול לניקוי קל 

https://www.el-raz.co.il/product/חומר-ניקוי-כללי-לפנים-רכב-500-מל-asc-allround-surface-cleaner-koch-chemie/

שילוב של P&S עם המוצר של koch asc לפי דעתי הכי טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתן צאנס למנקה של CG, מה שכן הקוש נראה מעניין, אם אני מבין זה יותר עבור ניקוי "כבד" פעם ב, והטוטל קלינר זה יותר מיועד לתחזוקה בין שטיפות

עריכה:

מבחינת השימושיות מה ההבדל P&S ל ASC? לפי מה שהבנתי הם ממלאים את אותו התפקיד של ניקוי כללי פנימי

הP&S אני מבין שעדיף על הטוטל קלינר? הם מבחינת מחיר מאוד דומים אז אם ככה אני יעדיף את הP&S

עריכה אחרונה על ידי ik3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מצטרף לשאלה בתור אחד שפעם ראשונה מתנסה במוצרים כאלה בכלל וניקוי רכב בפרט.

קניתי מאוטו דיפו stp son of a gun. הוא מחדש את הפלסטיקה אבל אני חושב שהוא שמנוני. הייתי רוצה לקנות משהו לא שומני שייתן אפקט מט עם ריח סבבה. איך הflash dash של carplan? יש משהו מומלץ יותר?

עריכה אחרונה על ידי avilior
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן, לפי מחקר שערכתי עד כה נראה שמצאתי פתרון לא רע בכלל מבחינת מחיר ואיכות מבית קוך קמי

PO- לניקוי פנימי כללי- דורש דילול ככה שהבקבוק אמור להספיק לשנים קדימה

TS- לשימור חלקי פלסטיקה פנימית(שמים אחרי PO)

LS- לשימור חלקי עור פנימיים(שמים אחרי PO)

אז כל בקבוק לא זול (כ100 שח לכל אחד) אבל עם כמויות שצריך להשתמש בהן- זה אמור להספיק לשנתיים-3 ואולי יותר(הLS במיוחד) .

עריכה אחרונה על ידי ik3
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, avilior כתב:

מצטרף לשאלה בתור אחד שפעם ראשונה מתנסה במוצרים כאלה בכלל וניקוי רכב בפרט.

קניתי מאוטו דיפו stp son of a gun. הוא מחדש את הפלסטיקה אבל אני חושב שהוא שמנוני. הייתי רוצה לקנות משהו לא שומני שייתן אפקט מט עם ריח סבבה. איך הflash dash של carplan? יש משהו מומלץ יותר?

דווקא זה לא חומר שמנקה, זה חומר שמבריק, אבל הוא לא בריא לאורך זמן, מזיק לדשבורד.

ממליץ בחום על המוצר של P&S, אני משתמש בו עם מברשת דיטיילינג והוא עושה עבודה מעולה.

לתוספת מראה חדש, אני משתמש ב-Perl של CarPro, בדילול של 1/3, נותן מראה מעולה.

עריכה אחרונה על ידי SaarG
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, avilior כתב:

איך הMeguiar's Quik Interior Detailer?

מעדיף לקנות משהו מחנות בארץ ולסגור סיפור.

מוצר בסדר גמור, נמצא גם אצלי בשוטף ועושה את העבודה

לפני 4 שעות, ik3 כתב:

מעדכן, לפי מחקר שערכתי עד כה נראה שמצאתי פתרון לא רע בכלל מבחינת מחיר ואיכות מבית קוך קמי

PO- לניקוי פנימי כללי- דורש דילול ככה שהבקבוק אמור להספיק לשנים קדימה

TS- לשימור חלקי פלסטיקה פנימית(שמים אחרי PO)

LS- לשימור חלקי עור פנימיים(שמים אחרי PO)

אז כל בקבוק לא זול (כ100 שח לכל אחד) אבל עם כמויות שצריך להשתמש בהן- זה אמור להספיק לשנתיים-3 ואולי יותר(הLS במיוחד) .

בחרת מוצרים מעולים, גם אני משתמש ב-PO מדולל, מספיק להרבה זמן וניתן לנקות איתו את כל פנים הרכב

עריכה אחרונה על ידי reloop
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, reloop כתב:

מוצר בסדר גמור, נמצא גם אצלי בשוטף ועושה את העבודה

בחרת מוצרים מעולים, גם אני משתמש ב-PO מדולל, מספיק להרבה זמן וניתן לנקות איתו את כל פנים הרכב

ה-Po מתאים לטקסטיל, לא? עור, בד וכו'....

אני חושב שה-Mzr מיועד לניקוי כללי של פנים הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מביקורות שראיתי- MZR לא מאוד מומלץ לצרכן פרטי חובב, אלא הוא יותר מוכוון למקצוענים.

הוא מאוד חזק, ויש לו כימיקלים שכדאי לדאוג טוב טוב שיתנקו ויעלמו לאחר השימוש.

יותר מזה רצוי לעבוד איתו עם מסכה וכו'.

בקיצור חומר טוב -כן, מתאים לי או לרוב האנשים בפורום כנראה שממש לא.

עדיף חומרים עדינים יותר, במיוחד שהניקיון הרכב הוא נקיון תחזוקתי בלבד, ואני לא מנקה רכב שעבר תופת בפנים\ רכב שלא נוקה בפנים בעשור האחרון.

הPO בגדול מתאים להכל גם עור, גם בד, גם פלסטיקים.

עריכה אחרונה על ידי ik3
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.10.2021 בשעה 18:09, ik3 כתב:

אתן צאנס למנקה של CG, מה שכן הקוש נראה מעניין, אם אני מבין זה יותר עבור ניקוי "כבד" פעם ב, והטוטל קלינר זה יותר מיועד לתחזוקה בין שטיפות

עריכה:

מבחינת השימושיות מה ההבדל P&S ל ASC? לפי מה שהבנתי הם ממלאים את אותו התפקיד של ניקוי כללי פנימי

הP&S אני מבין שעדיף על הטוטל קלינר? הם מבחינת מחיר מאוד דומים אז אם ככה אני יעדיף את הP&S

P&S מנקה לי לכלוך יותר קשה ואני לא משתמש בו בכל שטיפה

ASC מתאים יותר ללכלוך קל, כל שטיפה אני משתמש בו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...