Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפשים להחליף את היאריס ברכב קצת יותר גדול

Ophir14d
שימו לב! השרשור הזה בן 886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו זוג צעיר בלי ילדים עדיין (ולא צפויים כאלה לפחות שנתיים)

הרכב ישמש לנסיעות עבודה (25 קמ ביום) ופעם בשבוע בממוצע בינעירוני (200 קמ הלוך חזור)
כך שצפי לשנה הוא סביב 20 אלף קמ לשנתיים הקרובות, אחרי כנראה שירד ל-10.

מתכוונים להחזיק את הרכב כ-5 שנים.

היום עם יאריס, ורוצים רכב גדול ובטיחותי יותר.

חשוב שיהיה אמין, ועדיף חסכוני בדלק על חשבון ביצועים (לא מחפשים מנוע חזק)

הבעיה העיקרית שלנו עם היאריס היא מיקום קורת A שהוא נוראי בשבילנו, וזה משהו שמורגש לנו כמעט בכל טויוטה שבדקנו (chr, קורולה וכו׳).

בנוסף יש דרישה לעזרי נהיגה - אדפטיב קרוז ובקרת רכב בשטח מת.

האפשרויות שחשבנו עליהם כרגע - ויטארה, סלטוס ואולי יאריס קרוס (תלוי בצורת השלדה שלה, נגלה כשהיא תגיע לארץ עוד שבועיים)
מעדיפים רכב משומש בן 2-3 שנים, אבל אם לא נמצא נקנה חדש.
אשמח לשמוע דעות/המלצות והתייחסות לרכבים מתאימים וניסיון עם רכבים בסדר גודל של עד כ-140 אלף שקלים. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה JAZZ תתן לכם מה שבקשתם, רכב דומה ליאריס עם חלל פנימי שמרגיש גדול ועדיין ברכב קטן ממדים.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הנסיעות הן בעיר, אבל רוב הקילומטרים במיעוט הנסיעות הן מחוץ (ערים קרובות)

לגבי הג׳אז אנחנו רוצים מכונית גדולה יותר, לא פלטפורמה קטנה שתיתן יותר נפח פנימי.

הכוונה המקורית הייתה ללכת על רכב גדול יותר מתוך הנחה שהוא בטוח יותר (יתרון הגודל) ובנוי יציב יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רוב הנסיעות בעיר היאריס ההיברידית היא המכונית הכי מוצלחת שאני מכיר למשימה. קורה A כל כך נוראית לכם? מוזר. קורה A הפכה למנופחת בכל המכוניות, לא מצאתי את טויוטה חריגה לרעה.

רוצים גודל בעיר? (לא שאני מבין למה זוג בלי ילדים צריך אוטו גדול בתוך עיר. אוטו גדול זה אילוץ בעיר) לכו על איוניק/נירו או קורולה היברידית במרכב האצ'בק שהיא גם מכונית יפה (בניגוד לסדאן).

מה שלא תעשו, אל תקנו מכונית שמצויידת ב- START STOP שמנתקת את המדחס של המזגן ודורשת התעסקות בשביל לכבות אותה!.

קרוז קונטרול אדפטיבי זה דיי בוסר, לא עפתי על זה. הוא קיים בשתי האופציות שהצעתי לפחות בחלק מהשנתונים.

מה שבטוח, אם כבר למכור רכב יד ראשונה פרטי בן שנתיים, מצאתם את התקופה הכי טובה לעשות זאת. בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקנו את היאריס החדשה (מחכים שהיאריס קרוס תגיע לסוכנות כדי לראות אותה) ובדקתי סוזוקי ויטארה.

היה יתרון ברור לויטארה מבחינת מיקום קורת ה-a וכמה שהיא מפריעה בזווית הראיה.

לא רואה איך רכב גדול יותר הוא בעיה בעיר.

אני יודע שזו הפתעה לכמה אנשים במדינה הזו, אבל יש עוד מקומות חוץ מתל-אביב וגוש דן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נירו יקרה מדי, רצינו להשאר סביב 135+- (140 זה גבול עליון ועדיף לא להגיע אליו, בטח שלא לחצות אותו)

עריכה אחרונה על ידי Ophir14d
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני מזלזל, אבל כמה זה 5000 באחוזים מאוטו של 135 אלף? פחות מ-4%? לא תצליח לקבל הנחה בסוכנות?...

והנה, מצאתי לך נירו PHEV בפחות מ-140

https://www.carcost.co.il/deals/deal/2441/קיה-נירו-LX-PHEV-בנזין-חשמלי-1580-אוטומטי-5-דלתות-2021

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנחה? היום?

הסוכנויות היום מתנהגות כאילו הן עושות לך טובה שאתה בכלל מקבל רכב במחיר מלא.

רכב 0 קמ פחות רצינו, מה גם שהאספקה אצלהם ארוכה מאוד (למי מה שהם אמרו)

הנירו באמת עדיפה? איך איכות הנסיעה בה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמגיע עם הון עצמי לסוכנות ומדבר על דגמי 21, גם אם על האונייה, יש הנחות.

מה שצירפתי זה נירו phev שיש לו גם סוללה גדולה יותר וניתן להטענה, מה שיכול לצמצם לך מהותית את העלויות בעיר. 

לגבי נירו, אז לי יש איוניק שזה אותו הרכב מבחינת שלדה ובסיס, והוא נוסע טוב. קצת חלש בעליות ממושכות אבל לא משהו שאמור להפריע לך.

הנירו יותר גבוה ויש שיגידו יותר שימושי. אני מוצא את הצורה של האיוניק שימושית ומוצלחת.

לגבי זמן אספקה כתוב באתר שצירפתי לך עד 21 יום. תברר... לי אין שום קשר אליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי אתרים שמפרסים את אותו רכב במחיר טוב יותר (137 אלף) ואין באמת יתרון לרכוש באתר כזה או אחר כי בסוף כולם מתווכים.

כנראה נחכה לדצמבר כדי להשיג מחיר טוב יותר לפני החלפת שנה, או כדי שהרכב ירשם 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...