Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פותחת תיק בבקשה או איך בודקים את התו הירוק?

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפילו עליי את התפקיד לבדוק את כל האישורים לכולם. 

מה אני צריך לבדוק ואיך בודקים?

דרך האפליקציה של התו הירוק או שיש אפליקציה אחרת? 

טיפים, המלצות וכדומה יתקבלו בשמחה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת בודקים ברוב המקומות את תוקף התו עם מכשירים? השבוע חזרתי למכללה והשומרים רק רוצים ליראות בטלפון את האישור של תו ירוק, לא באמת סורקים את הQR עם מיכשור/אפליקציה.

דיי מאכזב לדעתי כי יושבים בכיתות של 100 דבוקים אחד לשני וזה מדאיג לחשוב שכל אחד יכול להתפלח פנימה בלי שבאמת יש לו תו ירוק בתוקף.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באפליקציה של תו ירוק יש אפשרות לסרוק קוד.

רק תוים שהופקו החל מה3.10 יעברו, השאר יקבלו סירוב.

צריך גם להשוות את הת.ז שכתוב על התו / באפליקציה לאחר הסריקה מול תעודה מזהה עם תמונה. את זה מלבד המסעדה שבה עבדתי לא ראיתי אף מקום עושה.

עריכה אחרונה על ידי DubelBoom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן רשמי צריך לראות את האפליקציה ולסרוק את הברקוד, כמו שרשמו רק מה שהונפק אחרי החידוש האחרון יהיה תקין.
בתאכלס, אני באבטחה במשרד ממשלתי ובדקנו בלי הברקוד, מה שעשינו זה או לראות את האפליקציה ולוודא שהתו חדש, תראה את זה על ידי זה שלא יהיה תאריך אחרון 31.12.2021 אלא תאריך שמתאים לאותו אדם, או אישור על חיסון שלישי מהאתר של קופת חולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, hwgeek כתב:

באמת בודקים ברוב המקומות את תוקף התו עם מכשירים? השבוע חזרתי למכללה והשומרים רק רוצים ליראות בטלפון את האישור של תו ירוק, לא באמת סורקים את הQR עם מיכשור/אפליקציה.

דיי מאכזב לדעתי כי יושבים בכיתות של 100 דבוקים אחד לשני וזה מדאיג לחשוב שכל אחד יכול להתפלח פנימה בלי שבאמת יש לו תו ירוק בתוקף.

אם צריך לבדוק את האישור עם הסמארטפון אז אני אעשה את זה. הפילו עליי את השיט הזה אז שיסבלו מהחרא הזה.

לפני 7 שעות, DubelBoom כתב:

באפליקציה של תו ירוק יש אפשרות לסרוק קוד.

רק תוים שהופקו החל מה3.10 יעברו, השאר יקבלו סירוב.

צריך גם להשוות את הת.ז שכתוב על התו / באפליקציה לאחר הסריקה מול תעודה מזהה עם תמונה. את זה מלבד המסעדה שבה עבדתי לא ראיתי אף מקום עושה.

מה אני צריך לבקש ת.ז? 

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

באופן רשמי צריך לראות את האפליקציה ולסרוק את הברקוד, כמו שרשמו רק מה שהונפק אחרי החידוש האחרון יהיה תקין.
בתאכלס, אני באבטחה במשרד ממשלתי ובדקנו בלי הברקוד, מה שעשינו זה או לראות את האפליקציה ולוודא שהתו חדש, תראה את זה על ידי זה שלא יהיה תאריך אחרון 31.12.2021 אלא תאריך שמתאים לאותו אדם, או אישור על חיסון שלישי מהאתר של קופת חולים.

אני גם בסגנון העבודה שלך, פשוט מחזירים אותנו לעבוד במשרד. עליי הפילו את התפקיד הזה של בדיקת אישורים. אני לא אמור לעשות את זה בכלל אז מעדיף להיות חרא ולהבין לעומק מה נדרש.

יש מגבלות אחרות של התו הירוק\סגול\שמח\עצוב\צהוב\אדום? יש מגבלת מקסימום אנשים במשרד?

מה התו הכי מגביל מבחינת כמות אנשים? מה הכי מחמיר?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע במקומות עבודה אין מגבלות מיוחדות לפי מה שאני מכיר, רק תו ירוק.
לוקח תעודת זהות ומשווה למה שמופיע בתעודת התחסנות או בתו הירוק באפליקציה. מקומות בילוי מצאו פתרון בזה שהם מסתכלים על התו ושואלים בעל פה מה התעודת זהות, סתם כיסוי תחת.
מבחינתך התו שתופס זה התו שמחליט הבוס.. כל האחרים לא מעניינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, יובל .מ. כתב:

מבחינתך התו שתופס זה התו שמחליט הבוס.. כל האחרים לא מעניינים.

ידוע לך מה התו המחמיר ביותר?

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו ביקשו מכל עובד לשלוח צילום התו הירוק. ממילא רוב האנשים בבניין הם לקוחות, והם אינם נדרשים לתו ירוק. העובדים הבודדים שאינם מחוסנים נדרשים להציג תוצאות בדיקת קורונה פעמיים בשבוע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, DareDevil כתב:

מה אני צריך לבקש ת.ז? 

שוב, זאת הדרישה. בפועל זה לא ממש קורה. בטח שאתה לא צריך אם אתה מכיר את האנשים ויודע לזהות אותם בשם.

היום במסעדה אפילו לא סרקו לי את הקוד, רק הראיתי אותו. אף אחד לא סרק, לא הסתכל על השם, ובטח שלא השווה לתעודה מזהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים לא סרקו לי את התו ירוק,

באירועים ומקומות בילוי ביקשו לראות אותו והיו פעמים שביקשו להקריא מס' ת.ז. (במסעדות בלבד).

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי כמעט ולא בודקים את התו הירוק, אני מבין שיש איזה היגיון אבל פשוט הפילו עליי ואני רוצה להיות מוכן כמה שיותר.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, hwgeek כתב:

אז למה אתם לא מתלוננים?

שומר חרא כזה שכל היום יושב בטן גב ומשחק בטלפון יכול לדפוק כיתה שלמה

באולמות אירועים בודקים אחד אחד ומבקשיים תז וכל מה שצריך

חבל שדווקא במקומות מסודרים לא בודקים 

חברת אבטחה כזאת צריכה לעוף הבייתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי את השומר, זה לא רק אותו אחד אלא גם אחרים, ככה עושים כי אין להם אפשרות ליבדוק אחד אחד כולל סריקה והוצאת ת.ז לאימות כי שמגיעה לך כמות אנשים כמו למכללה גדולה אז יהיה תורים ארוכים כמו של מתחמי בדיקות קורונה לפני הכניסה, ככה שהסטודנטים לא ממש יהיו מרוצים כי לרוב כולם כבר מגיעים באיחור.

צריכים פיתרון מהיר וטוב יותר כי גם לפי התגובות פה ניראה שלא רוצים להיתעסק בזה כמו שהחוק אומר- ככה שזה לא רק במכללה שאני לומד בה :-(.

חצי נחמה זה שלפחות המרצים דורשים בכל תחילת שיעור לשים את המסכות, אבל רק אז כל החברה הצעירים עושים זאת, כל עוד המרצה לא בכיתה כולם מרוחים אחד על השני בלי מסכות ובלי כלום.

אני עכשיו בתקופת השלמות של הקורסים שניכשלתי בזום (סיימתי את תקופת הלימודים )כי לא הייתי מסוגל לילמוד את הנושאים הקשים באופן שלימדו בזום עם קישקושי עכבר על המסך, אבל ממש מתבאס כי דוחסים אותנו כמו סרדינים לכיתות צפופות עם 50+ סטודנטים שהרוב לא ממושמעים ושומרים על ההנחיות, אני וכל המשפחה מחוסנים כולל הבוסטר אבל עדיין לא הרגשה נעימה.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לקבל apk בלי וירוסים של אפליקציית רמזור. לא ניתנת להורדה דרך האתר של משרד הבריאות. שלחתי בקשה לקבל קישור אבל לא בטוח שאזכה לתשובה

עדכון:

שלחתי הודעה לעוד כמה מיילים, ניסיתי להוריד גם את coronaapp ואפליקציית המגן דרך האתר של משרד הבריאות.

עדכון2:

אפליקציית המגן אני רואה שהיא בכלל לא רלוונטית. מיועדת לזיהוי הדבקות.

די מיותר לעשות אפליקציה אחת רק בשביל משימה כזו. 

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...