Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חזרתם לעבוד מהמשרד או שעדיין בקפסולות?

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה בכותרת

תמות נפשי עם פלישתים במשרד שבו אני עובד, הודיעו שחוזרים לעבוד באופן מלא במשרד, משבוע הבא - אין יותר קפסולות ועבודה מהבית. 

בואו להתבאס איתי ביחד, למה שרק אני יסבול? חזרתם לעבוד?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 4 שעות, DareDevil כתב:

חזרתם לעבוד?

Nope

אצלינו עד 2022 - עבודה מהבית. יש משרד - אופציונלי לגמרי - ורק אם מחוסנים.

יהיה לפחות 60 יום הודעה לפני שעוברים להיברידי - יומיים שלושה מהמשרד.

ויחד עם זאת - ההחלטה אם remote או היברידי בצורה מלאה נתונה להחלטת כל ראש צוות, כאשר הקבוצה שאני הtech lead שלה עוברת להיות remote לגמרי.

המשמעןת היא שיש משרד - אבל אין לי שום חובה להגיע אליו (המפתחים שאני מוביל כרגע גם ככה בסן פרנסיסקו, אני ליד מנהטן)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד בחברה אמריקאית שהמנכ"ל שלה לא מאמין בעבודה מהבית.

כבר כמה חודשים עובדים מלא מלא במשרד.

לצערי אפילו לא בדקו מי מהעובדים בישראל מחוסן, בניגוד למה שעשו במרכזי הפיתוח באמריקה.

• מבאס 3

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העבודה שלי מול קהל, היכולת לעבודה מהבית לא קיימת. החידוש בשבוע האחרון הוא חיוב העובדים בתו ירוק, כך שמי שלא מחוסן מעודכן (יש בודדים כאלה) מחוייב להציג פעמיים בשבוע בדיקות RADT. הלקוחות כמובן שלא מחוייבים בכלום.

יש לי בן אחד שעובד בפיתוח תוכנה - בינתיים עובד היברידי (3 ימים במשרד ויומיים מהבית), אני חושב שזה מעוגן בחוזה העבודה שלו. בן נוסף עובד בתעשה מסורתית כך שחייב להיות במשרד, אבל באותו מפעל היה ניסיון מר עם התפרצויות קורונה, וממה שהבנתי מי שלא מחוסן (או מחלים) נשלח לחפש עבודה במקום אחר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרוו אני מחוייב להגיע יומיים בשבוע למשרד, אבל כל עוד אין לי צורך בגישה פיזית לציוד כלשהו, אף אחד לא יתבאס יותר מדי אם אני נשאר בבית, כל עוד אני עושה את העבודה.

אני גר 10 דק מהעבודה, ואני בכל מקרה מגיע כמעט כל יום, וכשאני מגיע, אני כמעט רוב הזמן לבד במסדרון, אם לא בקומה, אז יש לי את השקט והבדידות גם בעבודה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד במשרד באופן קבוע, יש אפשרות לעבודה מהבית במידת הצורך (יש צורך להיות במקום העבודה ע"מ לתת שירות למחלקות אחרות)

אצל אשתי חזרו לעבוד היברידי, יומיים במשרד שלושה בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היברדי (3 ימים משרד יומיים בית) remote\hybrid בהייטק ניהיה סוג של הטבה בתהליכי גיוס וזה מצוין.

• רעיון טוב! 1

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Shaike.Zam כתב:

היברדי (3 ימים משרד יומיים בית) remote\hybrid בהייטק ניהיה סוג של הטבה בתהליכי גיוס וזה מצוין.

חד וחלק.

פייר ? בשביל לקחת משרה שהיא לא לגמרי ברימוט כרגע אני הייתי דורש 💸💸💸 רציני מעבר למה שאני מקבל.

גם להיברידי.

אני רוצה משרד ללכת אליו כשהכל יהיה נורמאלי כן ? אבל בעתיד הנראה לעין - החופש להתנהל איך שבא לי משמעותי.

שנתיים אחורה אפילו לא הייתי חושב על זה.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא יודע מה זה קפסולה. כל הזמן עבדנו רגיל במשרד, חוץ מבערך חודש בתקופה של פסח לפני שנתיים שאז כל העניין היה בעיצומו לקחנו מחשבים הביתה ועבדנו מהבית. האמת, לא מתלונן. מעדיף להגיע כל יום לעבודה לזמן מוגדר, להזיז קצת את השרירים ולנשום אויר מאשר לעבוד מהבית ולהיות זמין 24/7 בשביל הבוס הוורקוהוליק שלי.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבודה הקודמת לא הייתה לי הרבה עבודה.

הבן אדם שהחלפתי "קודם" והתלונן מלא על העבודה.

בפועל גיליתי כמה קיצורי דרך שחסכו לי ים זמן והייתי מסיים את המשימות שלי בשעתיים+דברים קטנים שהיו נכנסים במהלך היום.

אז לעבוד מהבית היה מעולה,ב10 הייתי מסיים בערך,נשאר זמין עד 5-6.

הייתי יכול ללמוד/לראות סדרות בלי לעשות את עצמי עובד כמו שהייתי צריך במשרד.

עכשיו אני במקום חדש ותחום שאני עדיין לומד וצריך הרבה פעמים להתייעץ עם המנהל או אנשים בצוות והרבה יותר נוח במשרדים ולא להתחיל לחפש אותו בטלפון ולקוות שהוא יוכל להתפנות לעזור לי.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חובת הגעה למשרד בעבודה הנוכחית, יש כאלה שלא מגיעים או מגיעים לעיתים רחוקות מאוד ויש כאלה שמגיעים על בסיס יומי.

בעבודה הקודמת היו מחליטים עם הראש צוות/קבוצה על יום שבו כולם מגיעים, וגם זה אחרי תקופה ארוכה בה לא היתה חובת הגעה.

אישית אני לא רואה את עצמי עובד היברידי/רימוט אחרי החוויות של הסגרים ובין הסגרים.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבודה הקודמת שלי החזירו את כולם למשרד ללא יוצא מן הכלל ברגע שהממשלה אפשרה את זה (פברואר) אחרי שכולם עבדו שנה מהבית. עזבו את זה שכמעט כולם שם יכלו לעבוד מהבית בלי שום אבדן תפוקה.

בעבודה הנוכחית העסק מוגדר כחיוני, וממה שסיפרו לי אף פעם לא הייתה פה עבודה מהבית.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אצלי מתחילת הקורונה זה היה אופציונלי, יש אנשים שבתקופה של חצי שנה באו פעמיים.

אני מצד שני עבדתי מהבית רק בסגר שהיה בפסח בזמנו, זה לא בשבילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...