Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אין היסטוריית טיפולים - כמה זה נורא?

Alex23
שימו לב! השרשור הזה בן 891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי רכב שאני מאוד רוצה (מיצובישי ספייסטאר) והרכב נראה במצב מצוין, עם קילומטראז' סופר סביר ובאחלה מחיר. 

הבעיה? אין היסטוריית טיפולים שלו, לטענת הבעלים הוא שילם במוסך במזומן, בלי קבלות, ולכן אין תיעוד. לי, בעין לא מקצועית, היא נראית במצב מצוין, השמן בהיר ונראה טוב, בנסיעה היא הרגישה מעולה. מחר אני מתכנן לקחת אותה לבדיקה כדי לוודא מצב מכני תקין.

כמה עניין המחסור בהיסטוריית הטיפולים קריטי במקרה כזה? האם תוצאות טובות של הבדיקה יעזרו לי להבין שהרכב אכן טופל בצורה סבירה?

מדובר ברכב מ2015, שעשה כ100 אלף והמוכר מתחייב בבדיקה.

עריכה אחרונה על ידי Alex23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעייתי, במיוחד אם לא ידוע אם הוחלף שמן גיר, עסק לא זול ואולו ויתרו על זה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

החלפתי ביבואן בעלות 930 שקל.

החלפה כול 80 אלף ק״מ או 4 שנים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי פוסל וממשיך הלאה. הרכב הזה קיים בכביש ומגרשים כמו זבל.

רכב שלא טופל ואתה באמת לא יכול לדעת כי אין היסטוריה הוא מתכון לצרות וגרוע מכך אולי היא מוסתרת בכוונה כי היו בעיות או תיקונים שלא רוצים שתדע עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזו הגזמה קצת לפסול רכב בגלל היעדר היסטוריית טיפולים.

אפשר ורצוי לבצע בדיקה לרכב ואם הבדיקה יוצאת תקינה, אפשר לסכם עם מוכר הרכב את עלות היישור קו של הרכב ולראות אם הוא מסכים להוריד את העלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שיוליאן ציין, צריך להחליף שמן גיר ברכב הזה ועלותו כ950₪
מכיוון שאין לך אפשרות לדעת אם בוצע, אז העבודה הזו תיפול עליך, וצריך לראות עם המוכר אם הוא מסכים לקזז את הסכום.

אז ישור קו במקרה הזה, החלפת שמן גיר, טיפול כמובן כולל החלפת שמן וכל המסננים, וכמובן בדיקה אם ישנם מכלולים נוספים הזקוקים להחלפה דחופה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי פוסל וממשיך הלאה.

אפילו מבזבז את הזמן ואו הכסף שלי על רכב ללא היסטוריה (שבעיניי זה רכב מוזנח).

אלא אם כן הרכב נמכר במחיר מטורף מתחת למחירון.

לא חסרים רכבים טובים.

בהצלחה ותתחדש.

POLO, 1.4 2001 > SPARK, 1.0 2014 > 108, 1.2 2016 > CLIO - 5, 1.0T 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז קודם כל תודה רבה על ההמלצות, אתם אדירים ותוך שבוע ממש החכמתי בתחום בזכות הפורום.

למי שרוצה עדכון על מה שקרה בסוף - הורדתי אותו עוד טיפה במחיר בשל עלויות יישור קו והלכנו הבוקר לבדיקה. ומה מתגלה בבדיקה? השלדה נפגעה בעבר בתאונה (האמת שהפגיעה ממש קטנה, אבל ע"פ הבודק הממש חביב, מדובר על תאונה על 50-60 קמ"ש), הוחלף טמבון והבנאדם נוסע בלי מים במנוע.

אני לא חושב שהוא רמאי לרגע אגב, אבל מישהו בלי היסטוריית טיפולים ולא יודע לספר לך בעל-פה אפילו מה היה בהם אבל "מה שהיה צריך טופל", אל תתפלא שהגיע עם הרכב לבדיקה במצב כזה.

בקיצור, אחלה לקח.

נקסט.

עריכה אחרונה על ידי Alex23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...