Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש דבק מטורלל- שידביק עץ לזכוכית. חזק ברמה שרק לשבור את הזכוכית אם נרצה להוציא אותו

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

image.thumb.png.d38a1e8cf9ceef78609e08e00295c4be.pngimage.thumb.png.3c9a3b6482f732fd9bca0b99868a3f38.png

שלום לכולם.

הבעיה:

פרוזקטור לד. במשקל 6 קילו. אורך 40 ס"מ

אזור ההתקנה: גדר מזכוכית - עובי הזכוכית 3 ס"מ

לבינתיים הכנתי מתקן מכוער פרובזורי שיתפוס את הפרוזקטור שצריך להאיר בנקודה מאוד מסויימת.

איך ממשיכים מכאן?

אני רוצה לארגן חתיכת עץ {יפה שעליה נקדח את המעמד של הפרוזקטור} נאמר ברוחב 10 ס"מ על 50 ס"מ שהיא תיהיה מודבקת\מרותכת\קשורה ברמה מאוד גבוהה שהסיכוי להוציא את העץ הוא רק באמצעות שבירת הזכוכית.

מה החומר שאני צריך?

כסף הוא לא בעיה

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך דבק שקוף? 

אם לא הייטק יעשה את העבודה בקלות ובמיידי וגם לא תצטרך לעגן את זה עד שיתייבש החומר חזק גם שהוא רטוב.

יתרון נוסף שהוא גם גמיש ככה שגם אם העץ יתכווץ ויתרחב כתלות במזג אויר הזכוכית לא תנזק.

לשקוף יש סופר 7 שזה אותו החומר רק בסמיכות שונה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה לא בעיה זה כסף?

הכי בטוח וחזק זה לקדוח 2 חורים בזכוכית וברגים דוך אבל בידים לא מיומנות זה עלול להיגמר בניפוץ הזכוכית שזה עסק מאוד יקר.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הזכוכית מחוסמת, ואני מקווה מאוד שהיא מחוסמת, לא יעזור ידיים מיומנות. 

• רעיון טוב! 2

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה דרישה שהדבק יהיה שקוף?

איזה אלמנט תאורה אתה מדביק? תאורת לד - הצפה?

לדעתי הייתי הולך על דבק דו מרכיבי, אולי מסוג פלסטלינה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...