Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ראשון מהיבואן יהיר מתנשא טיפשי או לגיטימי ואף נדרש?

Ronithen
שימו לב! השרשור הזה בן 912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיע העת לרכוש רכב

אני לוטש עיניים לעבר יונדאי i10

71 אלף כולל אגרה זה יהיר בעיניכם לקנות רכב ראשון אולי אף חוצפה? 

פשוט אני מוצא סתירה לטיעונים נגד רכב ראשון מהחברה, הניסיון הוא אותו ניסיון ברכב חדש ומשומש 

זה הרבה יותר כסף אבל ראש שקט בלי טסט וטיפולים3 שנים 

מה דעתכם? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 139
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לא מעט אנשים שחושבים כמוך, אין צודק או טועה כאן לדעתי.

אם אני הייתי רוכש רכב חדש, זה היה רכב שיישאר איתי לתקופה מאוד ארוכה, אם זה לתקופה קצרה ואז שוב להחליף, אולי עדיף משומש, אבל זו החלטה פיננסית שנשאיר לך

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה? 

מה מתנשא יהיר וטיפשי לקנות רכב חדש? 

זה מאוד פשוט , אם יש לך כסף והיתרונות של רכב חדש שווים לדעתך את הכסף הזה, אז תקנה, אם לא , אז לא.

כול המחשבות של מי יגיד עליך מה ושאר דמיונות זה בדיוק מה שזה, דמיונות.

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, בן כתה של אחד הבנים שלי קיבל בגיל 17 את רשיון נהיגה, הדבר הבא היה מתנה מאבא: שברולט קאמארו.

אין כאן נכון ולא נכון - זו החלטה שלך. השיקול המרכזי הוא כלכלי - האם אתה יכול לרכוש ולהחזיק ברכב (תחשוב, למשל, על עלויות הביטוח לנהג חדש) בלי לפגוע בשאר הצרכים שלך (נוכחיים ועתידיים). אם התשובה חיובית - למה לא?

לגבי "מה יאמרו השכנים" - כל עוד לא מדובר בצרי עין שישחיתו לך את הרכב אין לכך משמעות. אתה מכיר אותם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום דבר יהיר/מתנשא בלקנות רכב חדש מהיבואן, כן יכול להיות טיפשי אם לא יכולים לעמוד בזה כספית.

לא תמיד קנייה מהיבואן זה ראש שקט, וזה נכון שאין טסט 3 שנים אבל כן יש אגרה, ויש טיפול כל שנה או X קילומטרים.

לא משנה מה תבחר בסוף אל תתן למחשבה מה אחרים יחשבו עליך להכתיב לך את החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתת לנהג חדש לנהוג בפחית עתיקה עם אפס מערכות בטיחות והרבה פחות סלחנות לטעויות זה יותר טיפש אם כבר (באופן יחסי לרכבים החדשים היום)

קנה לך חדש ובטיחותי וסע בדרכים טובות

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שהפרוטה בכיסו תפאדל.

אבל בכללי זה כנראה רכב שיקבל כמה מכות וצורת הנהיגה בו לא תהיה הכי BY THE BOOK ובהתאם כשימכר זה יגולם כנראה בהפסד הכספי.

לדעתי האישית בתור רכב ראשון גם רכב בן 3 זה רכב חדש וכבר ספג ירידת ערך משמעותית ככה שפחות יכאב בכיס.

בנוסף קח לתשומת לבך את נושא הגיר בI10 החדשה. אישית לא הייתי נותן לנהג חדש לנסוע בגיר רובוטי חד מצמדי.

עדיף שיחווה משהו יותר קליל אם בידני שישפר מאוד את כישורי הנהיגה שלו או עם תיבה פלנטרית או רציפה.

אם מה שמחפש זה מיני יש ספארק 2019 עם מערכות בטיחות ונשאר עוד 3 שנות אחריות מתוך ה5.

עריכה אחרונה על ידי TZR84
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לרכב ראשון - לדעתי חבל לקנות רכב בן מתחת ל3 שנים. ירידת הערך גבוהה מאוד והיתרון הכמעט יחידי הוא "הריח של הניילונים".

בכיף אפשר לקנות רכב בן 3 ולהחליף כל 3-4 שנים לפני שצריך להתעסק הרבה עם מוסכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי אם אתה מתכוון להחזיק אותו לטווח ארוך (מעל 5 שנים) שווה.

מתכוון להחליף כל שנתיים - לטעצמי תקנה רכב בין 3 ותעשה זאת תפסיד הרבה פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של רוב החברים סביבי רכב ראשון מלווה בכמה שיפשופים ורכב חדש זה קצת יותר כאב ראש 

לדעתי אפשר להביא רכב אמין בחצי מחיר להתמקצע עליו ואחרי זה לחשוב על חדש

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד לא נכנסים לחובות/ מבטלים תכניות יותר חשובות בגלל רכישת רכב, בהחלט לגיטימי לרכוש רכב חדש. כמובן, העדיפות להחזיק אותו כמה שיותר שנים. אם מדובר במשפחה צעירה עם תכניות להתרחב, יהיה יותר נבון לא לרכוש רכב מיני בכלל ( לא חדש ולא משומש ) אלא רכב יותר מרווח יד 2.

כבר רשמו לך - גם I10 וגם פיקנטו עברו לגיר רובוטי חד מצמדי. זה שינוי גדול לעומת הדגמים הקודמיים שזכו לביקוש ולהצלחה. בשום פנים לא לוותר על נסיעת מבחן רצינית כדי לראות שמסתדרים היטב עם הגיר הזה! אני מראש במקומך הייתי מוותר על I10/פיקנטו ובודק שברולט ספארק בתור אלטרנטיבה או רוכש I10/ פיקאנטו משומש.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Ronithen כתב:

בלי טסט וטיפולים3 שנים

רק לדייק, גם ברכב חדש חובה לבצע טיפול אחת לשנה או x ק"מ המוקדם מביניהם

• אהבתי 2
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואת אגרת רישוי צריך לשלם כל שנה גם כן.

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום דבר יהיר ובטח מתנשא ועוד ב יונדאי i10.

אם יש אפשרות כללית, תהנה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בן 21,חייל משוחרר ויש לי חברים עם קופרות 2019,240m...היה לי בבסיס משקית תש עם אאודי tts. 

המקרה איתה זה גרם לכל הבסיס להרגיש קצת מוזר,עם כל השאר לא. 

ממש לא חוצפה לקנות i10 כרכב ראשון. 

הייתי ממליץ לך אבל לקנות רכב יותר ״צעיר״כמו מאזדה 3/לאון ב70 אלף. הביטוח יעלה משמעותית יותר והבלאי השוטף אבל זה יתקזז עם ירידת ערך של רכב חדש. 

רכב הוא מכונה בסופו של דבר,אם תנהג עליו כמו נהג חדש זה לא עושה שום דבר מיוחד מלבד לגמור ברקסים שזה שטיות. 

כל עוד זה לא רכב ספורט שצריך לדעת לנהוג בו,אין שום חוצפה גם לקנות מרצדס כרכב ראשון. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...