Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה ספורטאג

orel334
שימו לב! השרשור הזה בן 884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתלבש גם כן על השרשור. אני עכשיו בתהליך לחפש לקנות קיה ספורטז' בתקציב של עד 110K פלוס מינוס. ראיתי שבתקציב יכולה להיכנס כזו של 2018 ואני גם חושב על הדגם של מנוע 2.0 בנזין. מבין התצורות השונות זו באמת האפשרות הכי טובה בשנתון הזה? היה שינוי משמעותי מ 2018 ל 2019 בדגם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב110K שווה ללכת על מנוע ה2.0 ללא ספק,

נראה שהשינוי היחיד הוא מסך 8" במקום 7, האנדרויד אוטו ואפל קארפליי אפשר לקבל גם בדגמי 18 אחרי עדכון תוכנה בחינם בחברה, עשו לי את זה בריקול וקיבלתי אותם על אותה מערכת מקורית.

לא יודע אם יש עוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות הרכבה וחומרים טובה. 

שום רעשים/קרקושים. 

הכל במקום כבר מעל לארבע שנים. 

• רעיון טוב! 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.10.2021 בשעה 14:44, dorsht כתב:

יש גם 1.6 טורבו דיזל.

לא שמעתי על משהו חריג לגביו.

אני מציע לך לקרוא ולחפש חומר בנושא הגיר הרובוטי שמגיע עם מנוע הדיזל וגם עם מנועי הבנזין המודגשים

מדובר על גיר מאד בעייתי שמתחמם וגורם לעצירה של הרכב עד שהוא מתקרר, נסיעה בפקקים היא סיוט הרכב רועד ומקרטע

אני לא מכיר עוד רכבים שיש להם שעון חום לתיבת ההילוכים...

תחפש בגוגל kia dct transmission problem  או heat יש גם פורום אחד בעברית שקראתי על הבעיה, אם תחפש גיר מתחמם וקיה תמצא בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של אחד כזה שלא עבר מעולם את הדרגה החמישית של החום , עם המון נסיעות בפקקים .

אני לא מבין איך גורמים לזה. 

קלאצים מקוריים עם יותר מ50 אלף קילומטר.

וכנראה שאם היה לקונצרן ואג שעון חום לגיר כמות הקלאצ'ים שהוחלפו הייתה נחתכת בחצי. 

או שאתה מעדיף את אפקט ההפתעה במוסך ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"המון נסיעות בפקקים" זה דבר יחסי, אני נוהג עם הרכב הזה כ60K בשנה, תנסה לעלות עם הרכב לירושלים בבוקר בשעות השיא של הפקקים.

אני באמת שמח בשבילך שלא חווית את התופעה, לצערי הרבה אנשים בארץ ובעולם כן חוו ודיווחו על זה תשאל את דוקטור google.

שאלה שעוד לא קבלתי תשובה עליה בשום מקום, כמה רכבים אתה מכיר שיש בהם שעון חום לגיר? רכבים פרטיים לשימוש רגיל לא מסחריים?

• Under certain conditions, such as repeated stop-and-go launches on steep grades, sudden take off or acceleration, or other harsh driving conditions, the transmission clutch temperatures will increase excessively. Finally the clutch in transmission could be overheated.

כשקונים רנו, פולקסווגן, סקודה וסיאט גם מקבלים דף הסבר ואזהרה לאפשרות שהגיר יתחמם?

Capture.PNG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון נסיעות בפקקים זה שעות בגוש דן .

לא מכיר עוד יצרנים ששמים שעון חום , ולדעתי זה פלוס ,

אם זה מפריע לך אתה יכול לשים שם נתונים אחרים אתה בטח יודע..

ולא , לא מקבלים שום הסבר בשום חברה.

פשוט נתקעים בצד עם תקלה של גיר מהבהב , מניסיון עם ואגית. 

מעדיף שיתנו לי לדעת מה יכול לקרות מאשר להיתקע בהפתעה , 

מעדיף שיסבירו לי שזה גיר שעובד אחרת ואיך לעבוד איתו מאשר שבמוסך יגידו "אתה לא נוהג נכון!" ,

מעדיף שהרכב יתחיל נסיעה בלי רעידות כמו בכל ואגית שנסעתי בה והייתה לי ,

מעדיף שהיבואן יכיר בעובדה שיש בעיה בלי תביעה משפטית אלא פשוט יחליף קלאצ'ים גם אחרי האחריות בלי לדבר בכלל .

ואם אתה כל כך לא מרוצה אז השוק אש היום ואתה יכול למכור ואנשים אחרים ישמחו לקנות ממך היום.

עריכה אחרונה על ידי eliordadon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו נראה לי שלקחת את זה אישי,

זה פורום עלתה פה שאלה ביקשו חווד כתבתי דברים מניסיוני האישי והדגשתי שזה לא רק אני יש עוד 2-3 אנשים בעולם שהתלוננו.

כשאני כותב חווד חשוב לי לחזק כדי להסביר על מה עוד אני מסתמך לכן שאלתי על השעון ועל דף האזהרה שמקבלים עם הרכב.

אגב אם הייתי יכול הייתי מוכר אבל לא יכול, רכב בליסינג מצפה לסיום תקופה להחזיר את הרכב.

יום נפלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט לא, זו המהות של פורום, עולה שאלה וסביב השאלה נערך דיון ולא כולם חייבים להסכים.

מאחר ומדובר בנושא שמאד הטריד אותי, נושא שקראתי עליו וחיפשתי מידע בארץ ובפורומים באירופה וארה"ב, שאלתי שאלות שבאמת מעניינות אותי לגבי השעון ודף האזהרה מהסיבה הפשוטה, אני באמת לא מבין ומוזר לי שמתוך כל היצרנים שמשתמשים בתיבה רובוטית רק בקיה יש את השעון ודף האזהרה ציפיתי לקבל תשובה ממישהו שיודע להסביר למה או שיתקן אותי ויאמר שזה קיים גם ביצרנים אחרים.

אם השעון שימושי ואם אני מעדיף שיהיה לי כזה שעון או לא ואיזה מידע אחר יוצג בו לא היתה הנקודה ולכן התשובות שלך שלדעתי היו סוביקטיביות מה את המעדיף ומה אתה רוצה ושלדעתך טוב שיש שעון גרמו לי להרגיש  שזה אישי אם טעיתי מתנצל.

בפעם הראשונה שהגיר התחמם והרכב נתקע בעליות לירושלים פניתי לחברת הליסינג וגם ליבואן וקבלתי את התשובה "אתה לא נוהג נכון" התשובה שלי ליבואן היתה פשוטה.

כנראה שכל האנשים שנוהגים לא נכון, או לא יודעים לנהוג בארץ ובעולם רוכשים את אותו הרכב, אף אחד מהם לא רכש רנו, סקודה סיאט ושאר המותגים בהם מותקנת תיבה רובוטית,  אחרת איך מסבירים את הבעיה.

עריכה אחרונה על ידי ZUKA
טעות כתיב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...