Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על ידית מומנט

beatman1
שימו לב! השרשור הזה בן 918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש ידית מומנט שתתאים קודם כל להידוק ברגי הגלגלים, והייתי רוצה שתתאים גם להידוק מצתים וברגים אחרים ברכב (אגן שמן מנוע, שמן גיר וכו')

זו נראית לי מתאימה:
https://www.brandtools.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=1985

בספר רכב רשום שהמומנט הנדרש להידוק ברגי גלגלים הוא 88-107NM , אם להדק נניח ל-100NM, הידית הנ"ל אמורה להחזיק מעמד טוב ?
זה כמעט בגבול העליון שלה.
אני מתלבט בין ידיות מומנט ארוכות יותר ששם המומנט המינימלי הוא 40NM שתהיינה נוחות יותר לגלגלים, אבל לא תתאמנה למצתים ולברגים עדינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ לחפש גם באמאזון כי יש ידיות אפילו של 1/2" במישלוח החינמי מעל 65$, המחירים שם הרבה יותר אטרקטיביים, אני לדוגמא הזמנתי את זה ועל פניו ניראה טוב, צריך עוד להשוות בינו לבין הסיגנט 1/4" שיש לי שקניתי בארץ, שביניהם 24N/M משותף.

https://www.amazon.com/dp/B07M68G49R

משהו שפחות אהבתי- המספרים על הטבעת מסביב הם במדרגות של Ft-Lb ולא ניוטון/מטר, אז בכיוונון עדים צריך לשים לב.

יש עוד המון דגמים שאפשר ליבחור ביניהם ואולי תוכל ליקנות גם 2 יחידות לכיסוי כל הטווחים שאתה מחפש באותו תקציב.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, hwgeek כתב:

מומלץ לחפש גם באמאזון כי יש ידיות אפילו של 1/2" במישלוח החינמי מעל 65$, המחירים שם הרבה יותר אטרקטיביים, אני לדוגמא הזמנתי את זה ועל פניו ניראה טוב, צריך עוד להשוות בינו לבין הסיגנט 1/4" שיש לי שקניתי בארץ, שביניהם 24N/M משותף.

https://www.amazon.com/dp/B07M68G49R

משהו שפחות אהבתי- המספרים על הטבעת מסביב הם במדרגות של Ft-Lb ולא ניוטון/מטר, אז בכיוונון עדים צריך לשים לב.

יש עוד המון דגמים שאפשר ליבחור ביניהם ואולי תוכל ליקנות גם 2 יחידות לכיסוי כל הטווחים שאתה מחפש באותו תקציב.

מעולה, אחפש באמזון גם.

לגבי יצרנים, כולם באיכות טובה או שיש כאלה שעדיף להתרחק מהם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח יש ויש הבדלי איכות בין עשרות הדגמים שיש, מכיוון שאת שלי לא בדקתי עדיין בפועל- ממליץ לחכות להמלצות שאר החברים אם יש להם המלצה על דגם ספציפי שכבר עשו לו מבחן שטח בעת הטיפול.

דעה אישית שלי היא לא להתפתות לדגמים שיש להם את כל הטווח מאפס עד 200 וכו', טווח כל כך גדול לדעתי יוביל לחוסר דיוק בחלק מהטווח, עדיף לפצל לשתי מפתחות עם טווחים קטנים יותר שיהיו יותר טובים כל אחד לטווח המוגבל שלו.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, hwgeek כתב:

בטוח יש ויש הבדלי איכות בין עשרות הדגמים שיש, מכיוון שאת שלי לא בדקתי עדיין בפועל- ממליץ לחכות להמלצות שאר החברים אם יש להם המלצה על דגם ספציפי שכבר עשו לו מבחן שטח בעת הטיפול.

דעה אישית שלי היא לא להתפתות לדגמים שיש להם את כל הטווח מאפס עד 200 וכו', טווח כל כך גדול לדעתי יוביל לחוסר דיוק בחלק מהטווח, עדיף לפצל לשתי מפתחות עם טווחים קטנים יותר שיהיו יותר טובים כל אחד לטווח המוגבל שלו.

קראתי חוות דעת ודירוגים באתרים שונים, הוא נמצא במקום די גבוה.
אלך על הגרסה: LEXIVON 1/2-Inch Drive Click Torque Wrench 10~150 Ft-Lb/13.6~203.5 Nm (LX-183)

תודה!

עריכה אחרונה על ידי beatman1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש ידית מאמאזון של EPAUTO (עם אותה בעיה של ft-lb), השוויתי לסיגנט בסגירה והייתה התאמה, האם היא תחזיק מעמד? מי יודע, היא עלתה לפני שנה 25 דולר ועוד 12 דולר משלוח.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, beatman1 כתב:

קראתי חוות דעת ודירוגים באתרים שונים, הוא נמצא במקום די גבוה.
אלך על הגרסה: LEXIVON 1/2-Inch Drive Click Torque Wrench 10~150 Ft-Lb/13.6~203.5 Nm (LX-183)

תודה!

שים לב שהדגם הנ"ל לא מוצע עם שילוח חינמי בהזמנה מעל 65$, רק דגמי ה3/8 ו1/4 במישלוחה חינמי, יש עוד דגמי 1/2" במישלח חינמי- תעשה סינון עם הסימון של "Eligible for Free Shipping "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזרקו עליי עגבניות.

אבל דווקא מברגי גלגלים לא הייתי נלחץ להשתמש בידית מומנט.

כמובן שזה הכי טוב,

אבל הברגים האלה יכולים לסחוב גם 30-40% יותר מומנט בלי להפגע (שלא לדבר שיש פנצריות שסוגרות את זה עם מאות ניוטון מטר )

ככה שסגירה רגילה עם ידית כוח מספיקה ב99% מהמקרים.

יותר חשוב ידית מומנט לברגים עדינים יותר /בתוך המנוע.

שם זה חשוב יותר.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה אז אפשר להיסתפק ב3/8" על 100N/M כמו שספר הרכב מבקש בעיקר בישביל לדעת שהדקת מספיק חזק ולהוסיף כמה מעלות סיבוב אם צריך (למי שלא מנוסה ומפחד להדק חזק מידי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, hwgeek כתב:

שים לב שהדגם הנ"ל לא מוצע עם שילוח חינמי בהזמנה מעל 65$, רק דגמי ה3/8 ו1/4 במישלוחה חינמי, יש עוד דגמי 1/2" במישלח חינמי- תעשה סינון עם הסימון של "Eligible for Free Shipping "

אני הזמנתי עם משלוח בתשלום.
המחיר הכולל הסופי יצא כמעט 65$, אז לא קריטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל, במחיר המישלוח יכולת להזמין עוד ידית בגודל אחר או דברים אחרים לבית/רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, om2 כתב:

תזרקו עליי עגבניות.

אבל דווקא מברגי גלגלים לא הייתי נלחץ להשתמש בידית מומנט.

כמובן שזה הכי טוב,

אבל הברגים האלה יכולים לסחוב גם 30-40% יותר מומנט בלי להפגע (שלא לדבר שיש פנצריות שסוגרות את זה עם מאות ניוטון מטר )

ככה שסגירה רגילה עם ידית כוח מספיקה ב99% מהמקרים.

יותר חשוב ידית מומנט לברגים עדינים יותר /בתוך המנוע.

שם זה חשוב יותר.

כבר שברו לי בורג עם מברג אוויר בפנצ'ריה.
מעדיף לסגור במדוייק עם ידית מומנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...