Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעקבות מקרה אלדד פרי - איך ייתכן שאתה חייב 300 מיליון ונוסע במרצדס וחי בוילה מפוארת?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 17.10.2021 בשעה 21:36, Night Driver כתב:

יש גם מקצוענים שכשהם מזהים את הקריסה דואגים שאנשי שלומם יצטרפו לנושים בסכומים גדולים. כך אם למשל יש לי חוב אמיתי של מיליון שקל אני דואג למישהו שאהיה "חייב" לו עוד 10 מיליון. ככה כשהוצלפ יפסקו לי לשלם 10,000 שקל לחודש 9,000 ילכו אליו (זה מתחלק בין הנושים לפי חלקם היחסי בחוב הכולל), 8500 הוא יעביר לי ו 500 יקח כעמלה. בשיטה הזו בצקום לשלם 10 אשלם רק 1.5 ותוך שנתיים שלוש אקבל הפטר ליתרת החוב.

בדיוק היום שמעתי על השיטה הזו, וגם הסבר למה היא כבר לא ממש אפשרית (עלו על זה, מונעים את זה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזלי כבר לא מעט שנים שלא נאלצתי לטפל בדברים כאלה. בעבר זה היה מאוד נפוץ.

היה לי חייב כזה שהוצאתי את הבית שלו למכירה (והחתן שלו קנה אותו מההוצל"פ) ובסוף קיבלתי את כל הכסף רק כשהגיש ניירת לבית המשפט שהראתה איך הבת שלו משלמת על המרצדס שהוא נוסע בה רק שכל חודש היתה הפקדה במזומן בגובה התשלום יום לפני שירד.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתברר שכבר היה צריך להיות מכירת נחסים.

אבל הרצח מעקב את המכירה.

מכירת הבית של אלדד פרי תעוכב לבקשת הנאמן

לטענת הנאמן עו"ד ארז חבר, לפני מותו של פרי כמעט וגובש הסדר עם הנושים, והשניים תיאמו כי החל מהשבוע הנוכחי יתקיימו מועדי ביקור עם מתעניינים להצגת נכסיו למכירה. כעת, לנוכח הנסיבות, הבית לא יהיה פתוח השבוע לביקורים מסוג זה והדבר יעכב את את מכירת בית מגוריו ודירת גג נוספת שהיתה בבעלותו.

https://www.calcalist.co.il/local_news/article/hkrem2fsy

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...