Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה מומלץ בעולם המחשבים הניידים? אינטל או AMD? תקציב של 4K עם גמישות של עוד 0.5K במידת הצורך (באילת)

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, hans כתב:

2. אתה צופה בלפטופ ממרחק מטר ומעלה, יענו עובד מול מסך שתופס באופן פיזי אולי שליש משדה הראייה שלך.

רואים באבו-אבו-אבוהה כשצופים במרחק כזה שהמסך ממלא את שדה הראייה

אם אתה משתמש במחשב 14-15" בצורה שממלאת את שדה הראיה שלך you are doing this the wrongest wrong to have ever been wrong'd

אני חושב שגם אם הייתי מנסה את התעלול הזה, האף שלי גדול מספיק בשביל למנוע מהמסך של הלפטופ שלי להתקרב למצב שהוא ממלא את שדה הראיה.

בעבודה אני עם 2X24" וגם זה לא ממלא את שדה הראיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני כשעה, borsood כתב:

יש מצב שה Anti-aliasing שלך לא מכוונן. חפש מדריכים ל ClearType tuning בהתאם למערכת ההפעלה שלך.

מכוונן. שיחקתי עם כל האופציות האפשריות ב-iTerm. הרי זה מה שבידל את מק אז, בזמני, הקליגרפיה - והרזולוציה הגבוהה שהיא דורשת.

(בינתיים המתחרים התיישרו).

הכול עובד מהקופסה עם המסך של המקבוק בין אם מדובר ב-13, 15 ז"ל או 16 - אבל כדי שהמסך החיצוני יתאים מבחינת חווייה חלקה 2k לא מספיק.

אבל עזוב, אני נזכר כמה שנים** אני מדבר על ssd בתור הפרמטר היחיד שקובע זריזות של מחשב, בעוד חכמולוגי הפורום מתקשקשים על i3/5/7 וכרטיסי מסך ומתעקשים על דיסק קשיח מגנטי... אבוד העניין.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רכישה בארה"ב רלוונטית עבורך ממליץ על האאוטלט של דל. קניתי שם לפני 3 שנים נייד מסדרת precision בסביבות 6500 ש"ח. בזמנו היה מדובר במפרט גבוה מאוד, מעבד I9 (מאוד לא מוצלח למען האמת), 32RAM, SSD 512,  כ. מסך קווטרו P2000 ומסך מאוד איכותי. המחיר שלו בארץ למפרט קצת שונה (SSD CLASS 50 לעומת 40 אצלי אבל סוללה קטנה יותר) עלה בערך 14 אלף.

ממליץ לך כן להתעקש על דל. איכות הבניה טובה מאוד והשירות מעולה (לא מנסיון אישי). על אסוס שמעתי זוועות מבחינת שירות בארץ, אולי היום זה קצת שונה.

בהצלחה בלימודים

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, David32 כתב:

ופבל.. לך תזדיין עם ה 3080 שלך. כול מה שאני רוצה זה 3060 במחיר שהוא נורמלי.

חיכיתי כמעט שנה ושילמתי מחיר ממש לא הגיוני. 

וחוץ מזה יש לי ילד בן שנה, אז כרגע ה-3080 הוא לגמרי הפרנטר הכי סביר למין. 

• מצחיק 2

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...