Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט פור דפוקוס | או: סיימתי לימודי אינסטלטורים

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 4 שעות, rotemb כתב:

בס"ד 

רכב שהפוטנציאל שלו זה לגמור מנוע, עם כל המעלות הנלוות לסמוך על טוב ליבו של היבואן, נראה לי בעייתי מאוד. 

" צריחת" הדלק פה באמת גבוהה, אצלי באסמקס בשיוט במהירות בלתי חוקית בעליל, הרכב הגיע ל-1/10 וזה ברכב ששוקל 1.6 טון ומנוע 2.0

מה רצית, שאני אקנה אוטו בלי פוטנציאל לתקלות קטסטורפליות ו/או מוניטין אמינות יותר גרוע משל ג'פרי אפשטיין?

לפני 3 שעות, Mr_Shankly כתב:

תתחדש יא פבל!

תודה רבה!

לפני 3 שעות, Mr_Shankly כתב:

נהגתי עליו כמה פעמים, וחוץ מזה שהאינטריור נראה מעליב והעיצוב החיצוני זהה מידי לפוקוס הקודמת

באתי לכתוב שהאנטריור לא כזה גרוע ואין הרבה מכוניות שאני זוכר עם אינטריור הרבה יותר טוב, ואז התחלתי להזכר וכשהגעתי לרשימה של בערך 6-7 מכוניות מחקתי את זה :)

מבחינת עיצוב חיצוני, לפחות מקדימה, הוא מספיק שונה בשביל לא להדליק לי טיקים שמדמים רעידות בפקק. 

• מצחיק 3

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, סע בדרכים טובות.

בע"ה / אללה / בודהה שתפתח ת'רד על קניית פורד smax מטורבטת 7 מקומות... בצבע לבן.

יאללה שרשור שינויים... הרבה זמן לא היה פה כזה.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תתחדש,

נסעתי על אחת כזו לא מעט (רכב חלופי ליסינג), נוחה, מהירה לי מה שהפריע זאת ישיבה מעט נמוכה מידי לטעמי,

מה שזכור לי זאת מסילת מושב נהג ארוכה במיוחד פעם ראשונה שלא הייתי צריך לקחת את הכסא עד הסוף לאחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין שכל הנקיונות שהוא עשה לרכב לא משהו, שטפתי אותו מאז פעמיים והוא שוב מלוכלך.

תתחדש יא ערס, שמחתי לעזור לך בחיפושים, איך לא הזכרת את נסיכת הכפר עם פחיות הקולה הקטנות?

*חייב לציין2: כשקונים אוטו מפבל מקבלים אותו במצב יותר ממה שמקבלים מהסוכנות.
אפילו בקרת שיוט התווספה שם לפני המכירה.

• מצחיק 3

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.10.2021 בשעה 14:38, פבל כתב:

היא אמנם לא עמדה בדרישות שלי כפי שהציג אותן אחד שמנהלים "חייב להיות פחות מ-20 יחידות על הכביש, יקר לטיפול וביטוח, בלתי אפשרי למצוא חלפים, ואוטו שאתה תהיה היד האחרונה שלו"

למה זה מרגיש לי מוכר? 

• מצחיק 3

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שתנסה להסביר דבר כזה לאשתך?
איזה potatohead...

• מצחיק 5

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.10.2021 בשעה 14:38, פבל כתב:

יד ראשונה

לא יוצאת ליסינג?

אתה בטוח?!

נראה לי שעבדו עליך. זו לא פוקוס מקורית אלא חיקוי מעלי-אקספרס...

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי פבל , הפוקוס הזאת לא עם מנוע בעייתי?(זה עם התקלה שהנוזל קירור נכנס לבוכנות).

עריכה אחרונה על ידי netanel1014
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.10.2021 בשעה 14:37, Potato כתב:

איך אתה מסביר לאשתך שאתה מחליף פגושים ופנסים תקינים בפגושים ופנסים תקינים אחרים?

מה אתה ילד? לא מסביר כלום, לא אומר כלום. כל עוד אני לא מחליף את הצבע של האוטו היא לא שמה לב. יש סיכוי לא רע (כאילו, מה זה "סיכוי לא רע", זה כבר קרה כמה פעמים) שאני יכול פשוט להגיע עם רכב אחר וכל עוד הוא באותו צבע - אפילו אם אנחנו נוסעים בו ביחד - היא עלולה לא לשים לב.

בתאריך 20.10.2021 בשעה 20:22, GR8Day כתב:

לא יוצאת ליסינג?

אתה בטוח?!

נראה לי שעבדו עליך. זו לא פוקוס מקורית אלא חיקוי מעלי-אקספרס...

אני מבין מאיפה נובע הבלבול. זה לא חיקוי מעלי אקספרס, זה התקנה מקומית. הכל. אני חושד ממש שיש סיכוי גבוה שהדבר היחיד בפוקוסים מהשנתונים האלה שהגיע מהמפעל זה הסמל. והשאר התקנה מקומית :rofl:

בתאריך 21.10.2021 בשעה 09:12, netanel1014 כתב:

היי פבל , הפוקוס הזאת לא עם מנוע בעייתי?(זה עם התקלה שהנוזל קירור נכנס לבוכנות).

ברמת העיקרון כן. אני מחכה לראות אם זה יקרה גם בה.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פבל כתב:

מה אתה ילד? לא מסביר כלום, לא אומר כלום. כל עוד אני לא מחליף את הצבע של האוטו היא לא שמה לב. יש סיכוי לא רע (כאילו, מה זה "סיכוי לא רע", זה כבר קרה כמה פעמים) שאני יכול פשוט להגיע עם רכב אחר וכל עוד הוא באותו צבע - אפילו אם אנחנו נוסעים בו ביחד - היא עלולה לא לשים לב.

כאילו זה דברים שלא צצים בפירוט אשראי 😂

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Potato כתב:

כאילו זה דברים שלא צצים בפירוט אשראי 😂

א. כרטיסי אשראי נפרדים.

ב. כרטיס אשראי נוסף שלא מופיע בפירוט של הבנק בדיוק בשביל אירועים כאלה. 

לעוד טיפים כיצד לבזבז כסף על האוטו ולא להיתפס ע"י בת/בן הזוג - צרו קשר בשעות הפעילות :LOL: 

• מצחיק 3
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.10.2021 בשעה 14:37, Potato כתב:

איך אתה מסביר לאשתך שאתה מחליף פגושים ופנסים תקינים בפגושים ופנסים תקינים אחרים?

בשביל זה יש את האמירה הבאה - עדיף להתחנן למחילה מאשר לבקש רשות. 

• אהבתי 2
  • מצחיק 3

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...