Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם למכור את הרכב או לא?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק קנה את הרכב וכבר רוצה למכור אותו, אתה דפוק או מה ? או שסתם מכור להחלפות רכב? 

אז התשובה היא : אולי.

אבל לנושא העיקרי, הרכב הנוכחי שלי סיטרואן c3 2018 שנקנתה לפני 3 חודשים נקנתה בתור רכב באחריות שיהיה אמין וחסכוני כי אני נוסע 130 קילומטר ביום. 

אלוהים כניראה אוהב את ההחלטות שלי בנוגע לרכבים ורצה הגורל ומצאתי עבודה חדשה שבה יש הסעה שמביאה אותי ממש עד הבית. ככה שמ 130 קילומטר ביום זה הפך ל 130 קילומטר בשבועיים. 

טבעית מרגיש לי מיותר להחזיק רכב ב 60 אלף עבור נסיעות לסופר וחזרה(הרכב הקודם שלי בתנאים כאלה היה שווה 10 אלף ביום טוב ושירת אותי נאמנה), אבל כן, במצב נורמלי לא היה לי כוח לזה והייתי נשאר עם הרכב עוד, אבל עכשיו השוק משוגע לגמרי לטובת המוכרים ולא יודע עוד כמה זמן זה ישאר ככה.

קחו בחשבון שלא הכול זה רק שיקולי מספרים קרים. אם הרכב היה מלהיב אותי אז לא הייתה פה מחשבה בכלל. אבל הוא לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתת פה כמה סיבות למכור ואף סיבה לא למכור, אז מה השאלה?

אם הרכב לא מלהיב אותך ברמה שמבחינתך לרדת לרכב ששווה כמה אלפים נראה שיש לך רק מה להרוויח מלמכור. בעיקר את ירידת הערך שלא קיימת כבר ברכב זול.

לדעתי תפרסם במחיר שנראה לך ואם יקנו למה לא?

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא רואה את עצמך מחליף עבודה בקרוב, תמכור ותקנה משהו שיותר מתאים לדרישות שלך.

בטח כשאתה מתאר חוסר התלהבות מהרכב.

• אהבתי 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ככה רציתי למכור ברגע שתיגמר האחריות, לא?

לדעתי תשים למכירה ובינתיים חפש רכב ישן ושמור.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצב שוק של היום נראה לי עדיף קודם לקנות משהו עובד

שלא פתאום תמצא את עצמך עם קונה ששילם טוב אבל בלי רכב אפ' למכולת

"בלי סיכון אין סיכוי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, yulianx כתב:

השאלה מה אתה רוצה במקום?

לא יודע, מאזדה 3 זכורה לי לחיוב, אולי 208 או c4 דור קודם עם מנוע 1.6. עוד לא התבשלתי על הרעיון. ספייסטארים ואלטויים למינהם לא יהיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכרתי אלא איבדתי את הרכב בתאונת אובדן גמור, ואני אומר לך מניסיון, השוק קשה מאוד,

כל מה שטוב נחטף מעל המחירון מהר מאוד, הגרוע נמכר במחירון או טיפה פחות,

אתה תמתין בסבלנות עד שתבוא התקופה ותמצא את עצמך תקוע בלי רכב ותקנה כל מה שזז אפילו במצב רע,

ממליץ לך לא למכור כרגע, תמתין עם הרכב, אם יסע מעט לא נורא, תמכור עוד כשנתיים עם קילומטראג' נמוך, ואז תעבור לרכב הבא.

שוב מניסיון, החלפת רכבים בתדירות גבוהה כזו תביא רק הפסד עצום, חבל.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, wildlands2019 כתב:

ממליץ לך לא למכור כרגע, תמתין עם הרכב, אם יסע מעט לא נורא, תמכור עוד כשנתיים עם קילומטראג' נמוך, ואז תעבור לרכב הבא.

שוב מניסיון, החלפת רכבים בתדירות גבוהה כזו תביא רק הפסד עצום, חבל.

השאלה איפה הוא יפסיד יותר: במכירה וקניה כעת, או בירידת ערך במכירה של הצרפתיה עוד שנתיים.

בחשבון גס שלי ירידת הערך הצפויה היא סביב ה-20k₪.

עריכה אחרונה על ידי tza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים לא נראה שירידת הערך של הצרפתיות החדשות כזו דרסטית,

לדעתי כל עוד הרכב טוב ומודרני יחסית, חבל למכור, לא שפות"ש נקלע לאיזה נושא כלכלי, לדעתי עדיף שימשוך עוד טיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענית לעצמך. הרי רכב מחזיקים עפ 2 קטגוריות -1. כלי תחבורה להעביר אותך ממקום למקום. 2. אתה חובב רכב וזה מלהיב אותך ואתה מתרגש מלראותו אותו בחניה ומכל נסיעה. 

הרכב הזה כבר לא משרת את המטרה הראשונה, ומלכתחילה לא שירת את השנייה. 

תמכור. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, davemustaine87 כתב:

לא יודע, מאזדה 3 זכורה לי לחיוב, אולי 208 או c4 דור קודם עם מנוע 1.6. עוד לא התבשלתי על הרעיון. ספייסטארים ואלטויים למינהם לא יהיו.

לדעתי מכל אלה - מאזדה 3 דור 1 הכי שמורה שתמצא.

הבעיה עם מכוניות ישנות, זולות ושמורות זה שאו שהן עוברות בין משפחה וחברים או שהן נופלות עליך במקרה (כמו שקרה לי עם הסיוויק).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמכור ותקנה (אם אתה קצת בקטע) משהו ידני, קצת ישן וזול, אלה רכבים שלמרות המצב הנוכחי של שוק של מוכרים הביקוש אליהם כנראה נמוך  עדיין ולכן אפשר להוציא משהו במחיר טוב והבונוס העיקרי זה שלדעתי אפילו מהנסיעות האקראיות לסופר אתה תהנה עם רכב כזה הרבה יותר מאשר מהסיטרואן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...