Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים חדשים: ללכת שוב על GoodYear Eagle Sport?

Hitromor
שימו לב! השרשור הזה בן 913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קורולה Run-X 2006, בפעם האחרונה התקנתי ארבעה צמיגים מסוג 

GoodYear Eagle Sport 190/50/R15 Made in Turkey

לאחרונה אני חושד שהתחילו רעשי נסיעה ורעשים שאינם נסיעה (כאלה שהזכירו לי את הרעש שהיה לי לפני החלפת ציריות ונאבה וכו').

הייתי במוסך, לציריות שלום.

אבל המוסכניק הראה לי שבצמיג השמאלי אחורי הכתף הפנימית נמוכה מהשמאלית והוא חושד שזה תורם לרעש. הוא גם העיר שבנסיעה ארוכה (למשל כביש 6) הצמיג יכול להתחמם באיזור שחווה עומס גדול יותר, הכתף החיצונית ולהתפוצץ..

מצב הצמיגים כולם הוא כבר לא ממש סביר.
אני חושב שרעשי הנסיעה+המצב האסימטרי של לפחות אחד מהם+ לקראת החורף אני רוצה להחליפם.

מבחינת ביצועים/בטיחות לא הרגשתי משהו חריג.

המחיר של הצמיג הזה עכשיו בכל הארץ הוא סביר (1200 לרביעיה), אבל קראתי פה בפורום שהוא נחשב בינוני.

מה חושבים המומחים?
יש צמיג אחר ברמת המחיר שכדאי לי לבחור בו?

שוקל את

1. הצמיג הזה של מישלן למרות שדירוג המהירות שלו נמוך יותר מהאיגל ספורט

2. +ENERGYSAV GRNX

3. GoodYear EFFICIENTGRIP FP TL

4. יצרן אחר אולי? דאנלופ מומלצים למשל?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, לפי הלינקים שצירפת,  רשמת מידות לא נכונות בהודעה עצמה.

אני במקומך הייתי קונה סט של Falken ZE310 וסוגר את כל הסיפור ב 1000₪.

הם יותר טובים מאשר איגל ספורט או דנלופ FM800.

בקשר ל Michelin Energy Saver - היתרון שלהם שחיקה איטית.  החסרון - מתייבשים יחסית מהר. לכן משתלם לקנות אותם למי שנוסע כ 30 אלף קילומטרים בשנה ויותר..

Goodyear Efficient Grip Perfomance - צמיגים מעולים. הייצור התורכי פחות מוצלח משום מה.

אבל הם יקרים יותר.

אין לך צורך בקוד מהירות V כל עוד הוא לא רשום ברישיון הרכב ( במודל 2006 הוא בטוח לא רשום ). אין לו שום יתרון במקרה שלך, רק המחיר יותר גבוה. כל צמיג עם קוד מהירות H יעשה את העבודה.

עריכה אחרונה על ידי vladclar
  • אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מציע לבדוק אם לא צריך כיוון פרונט על הדרך  במידה והשחיקה בצמיגים לא שווה 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vladclar כתב:

שלום, לפי הלינקים שצירפת,  רשמת מידות לא נכונות בהודעה עצמה.

הם יותר טובים מאשר איגל ספורט או דנלופ FM800.

בקשר ל Michelin Energy Saver - היתרון שלהם שחיקה איטית.  החסרון - מתייבשים יחסית מהר. לכן משתלם לקנות אותם למי שנוסע כ 30 אלף קילומטרים בשנה ויותר..

Goodyear Efficient Grip Perfomance - צמיגים מעולים. הייצור התורכי פחות מוצלח משום מה.

אבל הם יקרים יותר.

אין לך צורך בקוד מהירות V כל עוד הוא לא רשום ברישיון הרכב ( במודל 2006 הוא בטוח לא רשום ). אין לו שום יתרון במקרה שלך, רק המחיר יותר גבוה. כל צמיג עם קוד מהירות H יעשה את העבודה.

אתה צודק, זה אמור להיות 195/60.
נדמה לי שה-Goodyear Efficient Grip Performance הוא בהכרח לא ייצור טורקי, ורק ה-Eagle Sport מיוצרים בטורקיה - אבל לא לגמרי בטוח.

לא מכיר את המותג פאלקן.

ממה שקראתי זה חלק מקונצרן צפון אמריקאי עם שורשים ביפן..

המותג הזה מוכר ומכובד? מנסה להמנע מלקנות אמריקאי "בתחפושת"

ממה שקראתי הדגם הרלוונטי של פלאקן הוא בדירוג צריכת דלק D ואצל האלטרנטיבות שלי כמעט כולם C. כמה זה משמעותי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Hitromor כתב:

נדמה לי שה-Goodyear Efficient Grip Performance הוא בהכרח לא ייצור טורקי, ורק ה-Eagle Sport מיוצרים בטורקיה - אבל לא לגמרי בטוח.

יש ייצור טורקי בדגם הזה, הוא פחות טוב.

לפני כשעה, Hitromor כתב:

לא מכיר את המותג פאלקן.

ממה שקראתי זה חלק מקונצרן צפון אמריקאי עם שורשים ביפן.

מותג יפני השייך לתאגיד סומיטומו שהוא יצרן ענק ומכובד. נמכר בכל העולם, צמיגים בסדר גמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את הפלקון המדוברים על הכריזמה שלי מידה דומה לשלך. צמיג מצויין,  יש לו פרופיל די מחורץ, טוב לנהיגת חורף.

ביאריס 2005 שלי יש  Goodyear Efficient Grip

תוצרת פולין, שים לב יש גם תוצרת תאילנד.

צמיג מצויין, אוחז מעולה,די שקט.

אבל הפלקון צמיג מעולה במחיר שלו. 

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לכיוון פרונט - השחיקה הלא אחידה במקרה הספציפי בצמיגים אחוריים.  כיוון פרונט לא יעזור יותר מדי. צריך לראות תקינות בולמי זעזועים מאחורה. 

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, לא שמתי לב שהוא כתב שאלו האחוריים

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע ההתלבטות שלי היא בין Falken 310 ובין Goodyear EffiGrip Performance.

את הפאלקן אני יכול לקבל ב-1,080 כולל מע"מ ואיזון.

קראתי דברים טובים על שני הצמיגים פה, אבל אחד החברים  (שהוא גם מנהל הפורום) אומר שהפשרה בפאלקן היא תצרוכת דלק ורעש (ושוב פה) - שני דברים שחשובים לי.

בנוסף הוא כנראה מיוצר בטורקיה.

אגב, כיום עם הקורולה אני עושה 1/13 בממוצע.

מאוד מתלבט בין שני הצמיגים - אשמח לעזרה בהחלטה.

עריכה אחרונה על ידי Hitromor
בנוסף הוא כנראה מיוצר בטורקיה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את ההפרש בין הצמיגים תחלק ב 3 שנים שזה בממוצע זמן להחליף ותבדוק אם שווה לך להשקיע בשנה סדר גודל של עוד 100 - 200 שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את זה עם קופון GOODYEAR12 מחיר 1260 לרבעיה אחרי הקופון. זה האתר נפתח לי עכשיו במקרה אם מעניין אותך תברר נראה טוב.

עריכה אחרונה על ידי ABSULUTT
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.10.2021 בשעה 17:21, vladclar כתב:

הם יותר טובים מאשר איגל ספורט או דנלופ FM800

חולק עליך

היו ברשותי גם את הפאלקן ועכשיו יש לי את ה-fm800

הדנלופ לא רואים את הפאלקן ממטר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה במיעוט שמתלהב מהדגם הזה של דנלופ, וכנראה משווה לפאלקן ZE914 שהיה בינוני ( פשוט היה זול ).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהייתה שונות כל כך קיצונית באיכות של צמיגי דנלופ מהדגם הזה, שבאמת מדי פעם מישהו זכה בצמיג סביר+.

הזוג שהיו אצלי היו פשוט אשפה. אפס אחיזה. אפס. כל עיקול החלקת זנב. אפילו עם הצמיגים הסיניים שאיתם נרכש האוטו והיו דיי יבשים המצב היה יותר טוב. 

היום עם גודייר אפיגריפ פרפורמנס גרמניים ההבדל אדיר, וזו רביעייה שנייה ויש שמירה על הרמה בין שני הסטים (אני מדבר על אותו קטע כביש בדיוק).

הפאלקן היו פשוט סבירים. לא משובחים ולא קיצוניים לרעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vladclar כתב:

אתה במיעוט שמתלהב מהדגם הזה של דנלופ, וכנראה משווה לפאלקן ZE914 שהיה בינוני ( פשוט היה זול ).

אני לא מתלהב, יש צמיגים טובים ממנו

אבל כתמורה למחיר לדעתי הוא עדיף על הפלאקן

וכן מדובר על ze914

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...