Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיכוב רציני בייבוא צמיגים לארץ, היבואן מושך אותי כבר יותר מחצי שנה ובינתיים הרכב מושבת בחנייה, איך להתנהל מולו?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיין לא ,קבעתי איתו רק לעוד שבוע לאחר שאוציא את האישור תנועה הזמני ממשרד הרישוי( היום כבר אי אפשר לגשת בלי להזמין תור מראש)

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסי, זה שירות חדש שנכנס לתוקף רק בתקופת הקורונה, לא? כי למיטב ידיעתי בעבר רשיון זמני היה ניתן לקבל רק בהגעה פיזית למשרד הרישוי, בכל מקרה כדיי לשלמו אני צריך לקבוע תור לדואר,להבנתי אין אפשרות לשלם אותו מראש דרך כרטיס אשראי. הם שולחים את האישור למייל שלי ואני צריך להדפיס אותו במדפסת בייתית ולגשת איתו לסניף הדואר לתשלום, ככה זה עובד?

הגשתי כרגע את הבקשה(נשלחה בהצלחה) אך בשום שלב לא נתבקשתי לציין תאריך ושעה ספציפיים לתחילת תוקף האישור, איך הם למעשה יידעו למתי אני צריך את האישור?אולי האישור נכנס לתוקף ל48 שעות מרגע התשלום בדואר?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכנות, מעולם לא נזקקתי לשירות.

השירות הזה לדעתי עדיין רלוונטי גם היום.

כרגע קיבלת את האישור לבקשה.

מניח שבימים הקרובים תקבל למייל את השובר לתשלום עם 48 שעות לנסיעה לצורך תיקונים.

נראה לי שזה יהיה מרגע התשלום.

אשמח שתעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק חבל שהם לא חשבו מהלך אחד קדימה(כמו שמחדשים היום רשיון רכב) ואיפשרו לבצע את התשלום גם דרך האינטרנט עם כרטיס אשראי, עכשיו בכל מקרה אני צריך להזמין תור גם לדואר ולשלם פיזית במזומן.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון (המועט) שלי הוא שבדואר מקבלים גם בלי תור מוזמן, לפחות אם אין עומס.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, much כתב:

רק חבל שהם לא חשבו מהלך אחד קדימה(כמו שמחדשים היום רשיון רכב) ואיפשרו לבצע את התשלום גם דרך האינטרנט עם כרטיס אשראי, עכשיו בכל מקרה אני צריך להזמין תור גם לדואר ולשלם פיזית במזומן.

לדעתי זה מכוון כדי שאנשים לא יחזיקו רכב ויעשו לו רישיון זמני רק בסופ"ש לדוגמא.

אם אתה צריך לגשת לגשת לדואר זה כבר סוג של טרטור ומוציא את הקלות בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, asix כתב:

לדעתי זה מכוון כדי שאנשים לא יחזיקו רכב ויעשו לו רישיון זמני רק בסופ"ש לדוגמא.

אם אתה צריך לגשת לגשת לדואר זה כבר סוג של טרטור ומוציא את הקלות בנושא.

יכול להיות שיש משהו במה שאתה אומר למרות שההגיון אומר שהאישור תנועה הזמני אינו מיועד לנסיעה בסופ״ש אלא רק באמצע שבוע שמכוני הטסטים והמוסכים פתוחים, הרי האישור הזה מיועד במקור רק לצורך שינוע ממקום למקום למטרת תיקונים בלבד והגעה לטסט. אם יעצור אותי שוטר לבדיקה שגרתית בנסיעה ביום שישי בערב אני לא אוכל לטעון בפניו שאני בדיוק בדרך למוסך/טסט.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, asix כתב:

אשמח שתעדכן.

אני אעדכן במידה וזה יהיה עדיין רלוונטי עבורי , לדעתי עד שיחזירו לי תשובה ואת האישור ותשלום האגרה למייל אני כבר אממש את התור הפרונטלי שהזמנתי ליום שלישי(הכי מוקדם שמצאתי)למשרד הרישוי ויהיה לי ביד כבר את האישור כולל התשלום אגרה בדואר.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, sperial כתב:

הניסיון (המועט) שלי הוא שבדואר מקבלים גם בלי תור מוזמן, לפחות אם אין עומס

אם אין עומס, תמיד קיבלו אותי.

באשדוד, פתח תקווה, והוד השרון.

---------------------
הזמן הכי טוב לשתול עץ היה לפני 20 שנים.
הזמן הבא הכי טוב הוא עכשיו ...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, asix כתב:

אשמח שתעדכן.

עדכון: העניין ממש בדיחה וביזיון בעיניי, קיבלתי כרגע את האישור הזמני למייל ומשום מה הם כבר החליטו בשבילי ממתי יהיה האישור בתוקף למשך 48 שעות, ציטוט ״ האישור יהיה בתוקף ל48 שעות החל מהיום (28.10) בשעה 15:00, מזה הדבר הזה ?אפילו עוד לא עשיתי ביטוח חובה וכמובן שגם עדיין לא שילמתי את האגרה(39₪) בדואר, בקיצור האישור מבוזבז, אין לי איך להשתמש בו, ובנוסף אפילו עוד לא תיאמתי הגעה להרכבה עם הצמיגאי.

עכשיו השאלה הגדולה אם אגיע פיזית למשרד הרישוי ביום שלישי(יש לי תור) ואבקש אישור חדש מהפקידה לתאריך ושעה שאני הפעם אבחר יתנו לי עוד אחד?

אם הייתי יודע ככה הייתי מארגן את הכל קודם ובסוף שולח את הבקשה.

בקיצור תזהרו מזה, תשלחו את הבקשה רק בשלב הסופי לאחר שכבר תדאגו מראש לעשות ביטוח חובה ולהכין את הרכב שיהיה תקין לנסיעה.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למדנו משהו חדש.

מי אמר שבמשרד הרישוי יש לך אפשרות לבחור את התאריך?

לדעתי אין מגבלה למספר הפעמים שיכולים לקבל אישור זמני. זה לא מצויין בשום מקום. אם הייתה מגבלה זה היה מצויין.

לא חושב שעדיף לגשת למשרד הרישוי. פשוט צריך להבין שמרגע הבקשה יש לך קצת יותר מ 48 שעות לטפל בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשרד הרישוי הפקידה שואלת אותך לאיזה יום ושעה אתה מעוניין שהאישור יכנס לתוקף, זה בוודאות הוצאתי כבר כמה פעמים בעבר לפני שהיה את כל העניין המקוון, שמעתי כבר שמועות שהאישור הזה מוגבל ל3 בלבד בפרק זמן שבין הטסטים.אפילו סניפי הדואר מסביב למקום מגורי לא פתוחים בכלל בימי שישי.איזה בנאדם שפוי יבקש את האישור שיתחיל ביום חמישי ב15:00 בצהריים.

עריכה אחרונה על ידי much
  • אהבתי 1

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...