Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיכוב רציני בייבוא צמיגים לארץ, היבואן מושך אותי כבר יותר מחצי שנה ובינתיים הרכב מושבת בחנייה, איך להתנהל מולו?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, nev כתב:

שיעלה את הרכב על ג'ק, ויחליף 2-2. זה באמת פיצוי עדין לעומת חצי שנה של המתנה.

הבעיה זה לא הג׳ק, אלא המכונה שמוציאה את הצמיג הישן מהגאנט ומלבישה את החדש עליו והמכונה שעושה איזון גלגלים לפניי ההרכבה על הרכב, אנחנו לא בימיי הביניים מי יסכים לבוא אליך הביתה ולעבוד בתנאי שטח.

לפני שעתיים, netanel1014 כתב:

נו מה בסוף? הגיעו?

עדיין לא, אמורים להגיע אליו לצמיגייה עד סוף השבוע והבטיח לשלוח לי תמונות שהם אצלו.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, much כתב:

אנחנו לא בימיי הביניים מי יסכים לבוא אליך הביתה ולעבוד בתנאי שטח.

היה יזם שרצה לעשות את זה, משאית עם כל הציוד כמו שמקובל באירופה בכמה וכמה מדינות. התלבשו עליו כי טכנית לפי החוק אסור לבצע טיפול לא במוסך. ניידות שירות מוגבלות לעזרה ראשונה.

לפני 6 שעות, much כתב:

עדיין לא, אמורים להגיע אליו לצמיגייה עד סוף השבוע והבטיח לשלוח לי תמונות שהם אצלו.

מקווה שבזאת יסתיים הסיפור. 

הכי קטע אם תקבל צמיגים משבוע 3521... מה יהיה התירוץ?

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, פריג'י כתב:

היה יזם שרצה לעשות את זה, משאית עם כל הציוד כמו שמקובל באירופה בכמה וכמה מדינות. התלבשו עליו כי טכנית לפי החוק אסור לבצע טיפול לא במוסך. ניידות שירות מוגבלות לעזרה ראשונה.

מקווה שבזאת יסתיים הסיפור. 

הכי קטע אם תקבל צמיגים משבוע 3521... מה יהיה התירוץ?

מה הכוונה? את האמת כבר לא כל כך אכפת לי העיקר שיגיעו מהדגם והמידה שהוזמנה.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין מצב בכלל לקבל צמיגים בני בקושי חודש (3521) במיוחד שמדובר בייבוא שלוקח יותר מחודש ימים מהייצור ועד שהם מגיעים לארץ מארה״ב.אם הצמיגים שיגיעו יהיו בני פחות משמונה חודשים מיום ייצורם אני אהיה מרוצה.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו כנראה היתה הפעם האחרונה שאני שובר את הראש  ומייבא את המידה הזאת לארץ, בפעם הבאה אני כבר אהיה יותר ״יצירתי״.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה לאחר כמעט שבעה חודשים מיום ההזמנה הצמיגים הגיעו אליו לצמיגייה, עכשיו רק נשאר לתאם יום להרכבה.

• אהבתי 5

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה ומוצלחת! אל תשכח לברך ברכת "שהחיינו והגיענו לזמן הזה🥳

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, much כתב:

בשעה טובה לאחר כמעט שבעה חודשים מיום ההזמנה הצמיגים הגיעו אליו לצמיגייה, עכשיו רק נשאר לתאם יום להרכבה.

מקווה שהוא לא טעה במידה........

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, asix כתב:

מקווה שהוא לא טעה במידה........

שלח לי תמונות, לפי התמונות המידה אכן מתאימה/נכונה, לגבי היכן הם באמת צולמו אצלו בצמיגייה או בנמל זאת כבר שאלה אחרת, לדבריו הם צולמו אצלו מיד כשהנהג פרק אותם.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, much כתב:

מברוק. צלם את התוצאה הסופית. כל הכבוד על יכולת האיפוק שלך, אני כנראה כבר הייתי מחכה אצלו ב4 בבוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מטריל את הצמיגאי ומיתעצבן עליו למה אחרי שהבטיח לי צמיגים טריים בני מס' חודשים-מקסימום חצי שנה -בסוף קיבלת צמיגים של כמעט בני  שנה 😅

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.10.2021 בשעה 13:31, hwgeek כתב:

בשעה טובה ומוצלחת! אל תשכח לברך ברכת "שהחיינו והגיענו לזמן הזה🥳

לצערי אני עדיין לא ממהר לברך, הוא עדיין ממשיך למרוח את הזמן ומתחמק מלתאם איתי יום להרכבה.

• לא הבנתי... 3
  • מבאס 2

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...