Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיכוב רציני בייבוא צמיגים לארץ, היבואן מושך אותי כבר יותר מחצי שנה ובינתיים הרכב מושבת בחנייה, איך להתנהל מולו?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 15 דקות, much כתב:

עכשיו מתברר(לטענתו לפחות)שאומנם הוא לא שכח להזמין את הצמיגים בהזמנה שביצע לפני חצי שנה אך מסיבה כלשהי ככל הנראה ההזמנה לא נקלטה אצל הספק שלו בחו״ל ולכן גם פיספסה את האונייה וזאת הסיבה לעיכוב הגדול.ושנודע לו העניין רק לאחר כשלושה חודשים ביצע שוב את ההזמנה ולכן הצמיגים עדיין לא הגיעו.

עכשיו אתה מבין למה אין מספר מעקב? כי אז היה מתגלה שהוא פישל בהזמנה.

נותן שירות טיפוסי במדינת ישראל. היה אומר את האמת ונותן לך פיצוי קטן היה נראה הרבה יותר טוב.

במקום זה העמיס עליך חרטוטים.

כשיש שקר  ועוד שקר, ועוד שקר בסוף זה הר של שקרים שבשביל להסתיר את זה הוא צריך ערימה של יצירתיות וזה עדיין לא יעזור לו לצאת נקי. 

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כבר פיצוי יהיה אפשר להוציא ממנו על כל העוגמת נפש והאי עמידה בהתחייבות שלו בהסכם? עוד הנחה במחיר שנקבע מראש לא נראה לי שיסכים.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשרוצים לפצות ולרצות את הלקוח זה אפשרי. לא חייב להיות כסף.

יכול להיות ג'ק הדראולי, קומפרסור, תיקוני תקרים לתקופה, חנקן בגלגלים ועוד.

רק צריך לרצות לתת שירות הוגן. 

זה מה שחלק מהעסקים בארץ לא מבינים. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו זה בטוח בטוח בארץ. רגע אני בודק משהו. שיט, לא קלט את ה״סנד״. יאללה, חדש חדש. גג 3 חודשים זה בארץ, זהו פעם שלישית זה בטוח מצליח.

• אהבתי 3
  • מצחיק 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

300 פעמים נפלת על "שקר" ואתה ממשיך לקוות שבפעם ה301 תיפול על "אמת".

הגיע הזמן להבין שהמטבע לא הוגן והסיכויים הם לא 50-50.

על איזה פיצויים אתה מדבר ? במשך שנה הבחור מורח אותך בתירוצים ואתה מצדיע ואומר אמן ועכשיו אתה חושב שהוא יבוא ומרצונו יתן לך משהו ?

יכולת לבחור בין החרפה לבין המלחמה, בחרת חרפה וקיבלת מלחמה.

הקרב הראשון שלך יהיה מול המועצה לצרכנות, הם מייעצים לא רע.

כמובן שאתה יכול להמשיך לחכות עוד עשור כדי לגלות שמחסור הנהגים בבריטניה גרם לכך שכל הנהגים בארה"ב עברו לשם ולכן הצמיגים תקועים במפעל ומחפשים מי יכול לגלגל אותם לנמל.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עודכנתי כרגע שהשחרור המיוחל הגיע סופסוף, לדבריו הצמיגים עברו את תשלום המכס וצלחו את בדיקת התקינות ובטיחות של משרד התחבורה וקיבלו את  השחרור הסופי מהנמל באשדוד, הוא שלח את הנהג להעמסה בנמל וככל הנראה הצמיגים יהיו אצלו כבר בימים הקרובים.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שאני לא רואה תמונות בעיניים שלי אני לא מאמין לו עדיין, לא גורר, רכשתי צמיג משומש במידה קרובה והלבשתי אותו על הגאנט המקורי במקום הספייר הקטן ואני מתכוון להוציא אישור תנועה זמני ממשרד הרישוי(רק לאחר שאראה תמונות שאכן הצמיגים באמת אצלו)ונוסע אליו לאט ובזהירות כפי שסיכמנו בהתחלה.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, much כתב:

עד שאני לא רואה תמונות בעיניים שלי אני לא מאמין לו עדיין, לא גורר, רכשתי צמיג משומש במידה קרובה והלבשתי אותו על הגאנט המקורי במקום הספייר הקטן ואני מתכוון להוציא אישור תנועה זמני ממשרד הרישוי(רק לאחר שאראה תמונות שאכן הצמיגים באמת אצלו)ונוסע אליו לאט ובזהירות כפי שסיכמנו בהתחלה.

הוא ישלח מוביל במיוחד לצמיגים האלה? זה יצא לו לא רווחי בטירוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך ירכיב את הצמיגים אצלי בבית בתנאי שטח בלי כלים ובלי המכונה, כדיי להקל עליי(או נבוך לפגוש אותי פנים מול פנים ) את הנסיעה עד אליו לדרום הוא הציע לשלוח את הצמיגים לקולגה שלו באיזור המרכז שירכיב לי אותם במקומו.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, much כתב:

איך ירכיב את הצמיגים אצלי בבית בתנאי שטח בלי כלים ובלי המכונה, כדיי להקל עליי(או נבוך לפגוש אותי פנים מול פנים ) את הנסיעה עד אליו לדרום הוא הציע לשלוח את הצמיגים לקולגה שלו באיזור המרכז שירכיב לי אותם במקומו.

שיעלה את הרכב על ג'ק, ויחליף 2-2. זה באמת פיצוי עדין לעומת חצי שנה של המתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.10.2021 בשעה 11:42, much כתב:

אגב הרכב הזה אינו מופיע בכלל בתוכנת אוטודאטה וברישומי/חוברות מכון הטסטים בשל היותו ייבוא אישי שמעולם גם לא נמכר בארץ בייבוא סדיר.

קצת לא מובן לי, תוכנת אוטודאטה מכילה את נתוני היצרן. מה הקשר לייבוא אישי?

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...