Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיכוב רציני בייבוא צמיגים לארץ, היבואן מושך אותי כבר יותר מחצי שנה ובינתיים הרכב מושבת בחנייה, איך להתנהל מולו?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיוני שתתחייב לא לבטל מרגע שכבר יצא המשלוח,כל עוד הוא עומד בהתחייבות של אספקה של 50 יום כמו שהבטיח,ברגע שזמן האספקה עבר אתה לא מתחייב לשום דבר,גם עוד 10 שנים יגיד לך

שהתחייבת לא לבטל מרגע שיצא המשלוח?מה זה ההיגיון העקום הזה?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיגיעו הצמיגים בסופו של דבר לארץ יש לי את ״הזכות״ להתעקש לקבל רק צמיגים ״טריים״ בני פחות משנה מיום ייצורם או שבהתחשב במצב(שאין בכלל מבחר דגמים וצמיגים במידה הזאת בעולם כולו) פשוט להגיד ״תודה רבה״ שהגיעו בכלל ולהרכיב כל צמיג (אפילו צמיגים בניי שנה וחצי-שנתיים)?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא טוען שביצע את ההזמנה ישירות דרך האתר הרשמי של יצרן הצמיגים ואין אפשרות לקבל מספר מעקב כמו שמקבלים בדר״כ שמזמינים משהו דרך איביי/אליאקספרס.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, much כתב:

הוא טוען שביצע את ההזמנה ישירות דרך האתר הרשמי של יצרן הצמיגים ואין אפשרות לקבל מספר מעקב כמו שמקבלים בדר״כ שמזמינים משהו דרך איביי/אליאקספרס.

אוקיי אז שיפנה אליו ויבקש זיכוי. או שאתה תפנה אליו.

אני לפני חודשיים הזמנתי משהו מהאינטרנט בסביבות ה200 ש"ח + המוכר טען שהוא שלח את המוצר אבל אין מספר מעקב בארץ .

תבעתי אותו דרך חברת האשראי וקיבלתי זיכוי מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.10.2021 בשעה 17:56, much כתב:

הוא מצידו התחייב לספק לי את הסחורה תוך 50 יום ואני מצידי התחייבתי בפניו לא לבטל את ההזמנה מכל סיבה שהיא(הרכב נגנב/נמכר)

אתה לא מבטל את ההזמנהסתם כך בגלל בעיה מצידך, אלא עקב חוסר עמידה שלו בהתחייבות. הוא זה שהפר את ההסכם ראשון.

ניחא אם היה עיכוב קל, אבל מדובר על 5 חודשים אחרי מועד התתחייבות, מעל ומעבר לזמן המתנה סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, much כתב:

שטויות

נשמע ממך שרמאי הוא לא

אבל חסר מקצועיות דווקא כן

או שהצמיגים בדרך עם מספר מעקב או לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, much כתב:

פשוט להגיד ״תודה רבה״ שהגיעו בכלל 

במצבך ואחרי הסאגה המפורטת והבלתי נגמרת מסביב לקמארו? כן. בהחלט. תגיד תודה לכל צמיג שיגיע, אפילו יבש גמור.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, hans כתב:

במצבך ואחרי הסאגה המפורטת והבלתי נגמרת מסביב לקמארו? כן. בהחלט. תגיד תודה לכל צמיג שיגיע, אפילו יבש גמור.

בהחלט לא

מה, החלטת לתרום את הכסף או לשלם תמורת סחורה תקינה?

גש לבחור, תעדכן אותו באיזה אופן אתה רוצה לקבל זיכוי וחפש במקום אחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא בהזדמנות את השרשור המקורי - שברו שם את הראש על "לחפש במקום אחר". מדובר ברכב שמושבת כבר *שנה שלמה*,

והיחס לצמיגים האלה צריך לבוא מעולם האספנות - העיקר למצוא.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, hans כתב:

למיטב ידיעתי צמיג יבש וגמור לא יוכל להכנס לארץ מאחר שתקנות משרד התחבורה מחמירות מאוד בעניין הזה  ומתירים לייבא לארץ רק צמיגים חדשים/טריים שתאריך ייצורם לא עולה על 18 חודשים ועברו בדיקות מחמירות ע״י מעבדה מוסמכת/טכניון.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, hans כתב:

קרא בהזדמנות את השרשור המקורי - שברו שם את הראש על "לחפש במקום אחר". מדובר ברכב שמושבת כבר *שנה שלמה*,

והיחס לצמיגים האלה צריך לבוא מעולם האספנות - העיקר למצוא.

לא מכיר את העולם של הצמיגים המיוחדים אבל עצם העובדה שלקוח הזמין מוצר והוא מתעכב 7 חודשים באמתלות מוזרות לא סביר ממה שאני מכיר. גם להגיד תודה על צמיג יבש ולא תקין גם נראה לי לא סביר. 

עצם ההתנהלות של בעל הצמיגייה הוא זה שגרם לי לרשום לחפש במקום אחר, אני חושב שפות״ש היה מרגיש נח יותר לדעת שהוא בידיים של מישהו מקצועי ולא אחד שמספר סיפורים. 

הרי אם הוא אומר לו שהצמיג לא בדרך ושיקח את המקדמה ששילם היה לפות״ש נח עם הבחירה לעשות מה שהוא רוצה, עצם זה שכובלים אותו לעסקה ומפרים את ההתחייבות לאספקה מאפשר ביטול מיידי של העסקה וחיפוש במקום אחר. הרי גם ככה הצמיגים לא בדרך אז מה זה כבר משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בדיוק הבעיה, הוא טוען שדיבר השבוע עם היבואן והבין ממנו שהצמיגים כבר נמצאים בארץ בתהליך שחרור מהנמל/מכס והעיכוב זה כבר לא עניין שלו שנובע ככל הנראה מהבירוקרטיה אצלנו בארץ, מי דובר אמת ומי מחרטט אין לי דרך לדעת מאחר ואין לי שום פרטים מזהים אודות האונייה/מכולה/מספר מעקב.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, much כתב:

זו בדיוק הבעיה, הוא טוען שדיבר השבוע עם היבואן והבין ממנו שהצמיגים כבר נמצאים בארץ בתהליך שחרור מהנמל/מכס והעיכוב זה כבר לא עניין שלו שנובע ככל הנראה מהבירוקרטיה אצלנו בארץ, מי דובר אמת ומי מחרטט אין לי דרך לדעת מאחר ואין לי שום פרטים מזהים אודות האונייה/מכולה/מספר מעקב.

אם היבואן יודע שהצמיגים בתהליך של המכס אז כן יש לו מעקב! לכל משלוח יש מעקב , ואפשרות לבדוק מה קורה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון בדר״כ חייב להיות מס מעקב לכל הזמנה ואפילו דרשתי לקבל אותו מספר פעמים ע״מ לברר באופן אישי את סטטוס האונייה/מכולה בזמן אמת  אבל משום מה הוא מתחמק ממני בכל פעם שאני מבקש ממנו לדעת/לקבל פרטים על ההזמנה.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...